Filter
Tikslieji mokslai
Bangladešas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Bangladeše - 2019/2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Nors kompiuterijos mokslas buvo išrastas prieš daugybę metų, šiandiena taip paplitusios technologijos buvo pradėtos vystyti tik praeito šimtmečio pabaigoje. 1940-aisiais, mokslininkai sukūrė kiek tikslesnius kompiuterius.

Bangladešas yra viena iš šalių, senas, bet kokybės aukštojo mokslo sistemos šalyse. Šalyje yra 50 viešojo aukštojo mokslo įrenginius ir daugiau nei 100 privačių institucijų. Tai ne tik leido, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas bet taip pat padidėjo kokybės lygį.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Bangladeše - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Bangladešas

Kitos šios studijų srities programos:
Canadian University of Bangladesh

Mokslo bakalauras Kompiuterių mokslo ir inžinerijos siekiama gaminti kokybiškus absolventai patenkinti sparčiai besikeičiančius poreikius pramonėje. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Mokslo Bakalauro Kompiuterių mokslo ir inžinerijos siekia gaminti kokybišką absolventai patenkinti sparčiai besikeičiančius poreikius pramonėje. Laipsnis programa yra skirta įvairių studentų, įskaitant tuos, kurie nori tęsti karjerą programinės įrangos, aparatinės įrangos, IT valdymo ir kitose susijusiose srityse. Šis laipsnis taip pat yra žingsnis didesnių laipsnių į skaičiavimo ir informacinių technologijų srityse, namuose arba užsienyje.

Programos privalumai yra unikalios fakulteto patirtimi, moderniausiu laboratorinių įrenginių ir novatoriškas kursas programą. Manome, kad mūsų mokymo programos jaunikis studentus, kuriuos reikia atlikti IT vadovai ir specialistai.... [-]

Bangladešas Daka
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba