Filter
Tikslieji mokslai
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Į tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, o taip pat kartais ir profesinės praktikos. Šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus konkurencingai darbo rinkai. Priklausomai nuo jūsų norų, poreikių bei interesų galėsite rinktis vieną iš daugybės studijų specialybių. Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos paprastai trunka apie ketverius metus.  

Kompiuterijos mokslo pagrindai buvo išrasti dar gerokai prieš pirmojo kompiuterio sukūrimo datą. Pavyzdžiui, algoritmai, kurie yra naudojami kompiuterinėse technologijomis buvo sukurti dar prieš kelis šimtus metų. Pavyzdžiui, viena iš sanskrito algoritmo knygų buvo parašyta netgi 800-aisiais metais prieš Kristų.

Kalbant apie švietimo organizacijų Centrinės Amerikos, jie gerėja. Daugelis Amerikos kolegijų ir universitetų paleisti užsienio klases Centrinės Amerikos ir Caribbeans, ir jie nuolat tarp populiariausių. Ir net jei dieninio mokymosi amerikiečiai nebuvo tradiciškai pripažino, ji tikrai gauti šiuo klausimu.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Centrinė Amerika ir Karibai

Keiser University Latin American Campus

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžine ... [+]

Mokslo Bakalauro Software Engineering

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžinerija susijusi su programinės įrangos sprendimų (programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo) konceptualizavimu, projektavimu, įgyvendinimu, diegimu ir priežiūra. Programos tikslas yra suteikti teorinius programinės įrangos kūrimo pagrindus kartu su pramone reikalingų praktinių aspektų ir kompetencijų vertinimu ir supratimu. Programa yra skirta skatinti inovacijas per programinės įrangos inžinerijos, kaip verslo problemų sprendimo disciplinos, lankstumą.... [-]

Nikaragva San Marcos
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Inter American University of Puerto Rico

Programa siūlo teorinį ir praktinį pasirengimą, skirtą plėtoti specialistų orientuota į žinių, susijusių su techninių ir diversifikuotas sričių drausmės meistriškumą. Be ... [+]

Programa siūlo teorinį ir praktinį pasirengimą, skirtą plėtoti specialistų orientuota į žinių, susijusių su techninių ir diversifikuotas sričių drausmės meistriškumą.

Be to, ji padeda loginis argumentavimas įgūdžių plėtrą, analizę problemų sprendimas, programavimo metodikas ir naudoti įrankius, susijusių su skaičiavimo srityje.

[-]
Puerto Rikas Aguadilla Pueblo Bajadero „Barranquitas“ Bayamón Fajardo Ponce San Chuanas San Germán  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Inter American University of Puerto Rico

Mokslo bakalauras Kompiuterių inžinerijos programa apima kompiuterius ir sistemas, paremtas kompiuterių dizainą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas į programinės įrangos ... [+]

Mokslo bakalauras Kompiuterių inžinerijos programa apima kompiuterius ir sistemas, paremtas kompiuterių dizainą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas į programinės įrangos ir aparatūros ir bendravimo ir sąveikos tarp jų tyrimas.

Programa apima tyrimą bei teorijos, principų ir praktikos elektros inžinerijos ir matematikos taikymą, siekiant išspręsti problemas, susijusias su kompiuterių, prietaisų ir programų, kurie sąveikauja su vartotojais ir vienas su kitu dizainu.

[-]
Puerto Rikas Bayamón
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba