Filter
Tikslieji mokslai
Filipinai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Filipinuose - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos (angliškai vadinamos Bachelor of Science ir trumpinamos BSc) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Nors šio tipo laipsnis dažniausiai yra suteikiamas tiksliuosius mokslus baigusiems specialistams, kai kurie universitetai šį studijų pavadinimą vartoja gana plačiai.

Gana plati kompiuterijos mokslų sąvoka apima daugybę įvairiausių su technologijomis susijusių mokslo sričių. Viena iš šio mokslo disciplinų, pavyzdžiui, yra kompiuterijos sudėtingumo teorijos (angl. Computational Complexity Theory). Tiesa, ši studijų programa gali būti itin abstrakti. Studentai taip pat gali rinktis tokias studijas, kaip pavyzdžiui, kompiuterinė grafika ar studijuoti skaitmeninio vizualinio pateikimo mokslus.    

Daugelis mėgsta geri žmonės Filipinuose ir jų gyvenimo būdą. Studijavimas čia taip pat gali padėti jums išmokti susimaišymo su tautos kultūra, kaip jums įsipareigoja savo universitetinį kursą vietos koledže universiteto valstybinio universiteto ir kolegijos ar Filipinų universitete. Filipinai yra trečias pagal dydį angliškai kalbančių pasaulio šalis, kuris leis lengviau tarptautinių studentų.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Filipinuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Filipinai

Mapúa Institute of Technology

Ši programa suteikia galimybę aparatūros ir programinės įrangos idėjų, kompiuterijos ir informacijos perdavimo supratimą. ... [+]

Ši programa suteikia galimybę aparatūros ir programinės įrangos idėjų, kompiuterijos ir informacijos perdavimo supratimą. Ji apima projektavimo ir analizės algoritmai, kompiuterių architektūra, operacinės sistemos, struktūros programavimo kalbos, ir pažangias technologijas, programavimą. Programa apima kursus Cisco Certified Network Associates (CCNA) ir dirba bėginių mokymo, kur studentai gali rinktis iš Išplėstinė Cisco Networking, duomenų bazių valdymo sistemas, Solaris ir Java technologijos, HP UNIX technologijos ir "Microsoft". NET technologiją kaip savo srities specializacijos.

Baigusių šią programą gali dirbti kompiuterių mokslo tyrėjas, programų kūrėjas, duomenų bazių programuotojas / dizaineris, informacijos saugumo inžinierius, sistemų kūrėjas / analitikas, programinės įrangos dizaineris / inžinierius, ir kokybės užtikrinimo inžinierius.... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mapúa Institute of Technology

Ši programa suteikia reikiamų įgūdžių ir kompetencijų derinio srityse, kompiuterių, ryšių ... [+]

Ši programa suteikia reikiamų įgūdžių ir kompetencijų derinio srityse kompiuterių, ryšių ir informacinių technologijų srityje. Ji taip pat padės sukurti pagrindines idėjas ir jų pritaikymo supratimą.

Baigusių šią programą gali vykdyti projektavimo, kūrimo, diegimo, techninės priežiūros ir valdymo kompiuterinių sistemų per pažinimą, įgytą taikant kompiuterinę techniką ir programinę įrangą, ir jų tarpusavio priklausomybės tyrimo skaitmeninės sistemos, kompiuterių architektūra, mikroprocesoriai, duomenų srityse ryšių, kompiuterinių tinklų, operacinių sistemų ir kompiuterių programavimas naudojant mašina lygio ir aukšto lygio kalbų.

Programos ugdymo tikslų (PEOs) ... [-]
Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba