Filter
Tikslieji mokslai
Libanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Libijoje - 2019/2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Kompiuterijos mokslo pagrindai buvo išrasti dar gerokai prieš pirmojo kompiuterio sukūrimo datą. Pavyzdžiui, algoritmai, kurie yra naudojami kompiuterinėse technologijomis buvo sukurti dar prieš kelis šimtus metų. Pavyzdžiui, viena iš sanskrito algoritmo knygų buvo parašyta netgi 800-aisiais metais prieš Kristų.

Libanas, oficialiai Libano Respublika, yra Rytų Viduržemio jūros šalis. Ji ribojasi su Sirija šiaurėje ir rytuose ir Izraelio pietuose.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Libijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Libanas

American University Of Technology

Kompiuterių mokslininkai apmokyti skaičiavimo teorija ir kompiuterinių sistemų projektavimas. Kompiuteris mokslo disciplina siejama su matematika, ir apima temos nuo teor ... [+]

Kas yra kompiuterių mokslas?

Vienas iš naujausių ir sparčiausiai besivystančių sričių žmogaus žinių, kompiuterių mokslo susijęs su kompiuterių dizaino ir su jų apribojimų tyrimą, taip pat analizės, projektavimo ir plėtros programinės įrangos sistemų, kad šios mašinos įvykdysiu. Šiandien, programinė įranga yra naudojama automatizuoti beveik kiekvieną mūsų kasdienio gyvenimo aspektą. Todėl kvalifikuotų kompiuterių mokslininkai reikalingi visuose pramonės šakų ir organizacijų.

Kompiuterių mokslininkai apmokyti skaičiavimo teorija ir kompiuterinių sistemų projektavimas. Kompiuteris mokslo disciplina siejama su matematika, ir apima temos nuo teorinės (pavyzdžiui, tyrimus iš skaičiavimo ribų) praktinių (pavyzdžiui, klausimams įgyvendinimo skaičiavimo sistemoms).... [-]

Libanas Libanas internete
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba