Filter
Tikslieji mokslai
Nikaragva Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Nikaragvoje - 2019/2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Nors kompiuterijos mokslas buvo išrastas prieš daugybę metų, šiandiena taip paplitusios technologijos buvo pradėtos vystyti tik praeito šimtmečio pabaigoje. 1940-aisiais, mokslininkai sukūrė kiek tikslesnius kompiuterius.

Nikaragva yra Centrinėje Amerikoje šalis. Nikaragva įvedęs Ispanijos konkistadorai pradžioje 16 amžiuje. Ispanijos mokyklos ir kursai yra daugelyje miestų, ypač Granada. Ieškoti konkrečių aukcionai vietinių gidų, arba tiesiog paklausti, kai jūs 're ten.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Nikaragvoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Centrinė Amerika ir Karibai

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Nikaragva

Keiser University Latin American Campus

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžine ... [+]

Mokslo Bakalauro Software Engineering

Keizės universiteto mokslų bakalauras programinės įrangos inžinerijos srityje rengia studentus žinias ir praktinius įgūdžius šioje profesijoje. Programinės įrangos inžinerija susijusi su programinės įrangos sprendimų (programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo) konceptualizavimu, projektavimu, įgyvendinimu, diegimu ir priežiūra. Programos tikslas yra suteikti teorinius programinės įrangos kūrimo pagrindus kartu su pramone reikalingų praktinių aspektų ir kompetencijų vertinimu ir supratimu. Programa yra skirta skatinti inovacijas per programinės įrangos inžinerijos, kaip verslo problemų sprendimo disciplinos, lankstumą.... [-]

Nikaragva San Marcos
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba