Filter
Tikslieji mokslai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Vokietijoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Nors kompiuterijos mokslas buvo išrastas prieš daugybę metų, šiandiena taip paplitusios technologijos buvo pradėtos vystyti tik praeito šimtmečio pabaigoje. 1940-aisiais, mokslininkai sukūrė kiek tikslesnius kompiuterius.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Vokietijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Vokietija

nta Isny

Jūs pereiti sužinoti virtualiuose pasauliuose ir nori, kas už tai? Jūsų svajonė yra sukurti robotas ar duomenų bazių sistemos, programinės įrangos kūrimas ir interneto te ... [+]

Su kompiuterių mokslo bakalauro (bakalauro)

Jūs pereiti sužinoti virtualiuose pasauliuose ir nori, kas už tai? Jūsų svajonė yra sukurti robotas ar duomenų bazių sistemos, programinės įrangos kūrimas ir interneto technologijos ir toliau tobulinti? Norite ieškoti užkulisiuose ir mokytis informatikos pagrindai? Tada jūs atėjote į NTA Isny ​​im informatikos su mokslo dešinėje bakalauro!

Mūsų virtualus pasaulis nuolat auga ir turi milžinišką paklausą kvalifikuotų darbuotojų aukštųjų technologijų srityje, toliau padavimo su know-how ir aistros jų vystymosi. Todėl kompiuterių mokslininkai, IT pramonei ir už labai prašoma po specialistai.

Akredituota bakalauras Mokslas 7 semestrus ir yra padalintas į tris dalis:... [-]

Vokietija Isny im Allgäu
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
XU University

Ar jums įdomu, kaip galite sukurti ir paleisti savo pirmąją programą? Kaip pritraukti vartotojus ir priversti juos entuziastingai naudotis jūsų programa? Mūsų kodavimo ir ... [+]

Visiems kūrėjams, kurie pasuka bitus

Ar jums įdomu, kaip įmonės kuria ir išbando naujus skaitmeninius sprendimus? Kokie modeliai, metodai ir įrankiai naudojami? Kurios programavimo ir žymėjimo kalbos yra paklausos? O kokių saugumo standartų reikia laikytis?

Ar jums įdomu, kaip skaitmeninis sprendimas tampa prekės ženklu? Kaip iš tikrųjų veikia šiuos produktus gaminančios įmonės? Kaip jie įtraukia rinkas ir vartotojų poreikius? Kaip juos integruoti į plėtrą?

Ar klausiate savęs, kaip dirbtinis intelektas (AI) tinka paveiksle? Kas net įmanoma su AI? Ar norite tapti programuotoju, kuris pritaikytų jį jūsų sprendimams?

Ar jums įdomu, kaip kuriamos programos? Ko reikia norint sukurti sėkmingą skaitmeninio bendravimo, bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo programą? Kaip tiksliai yra intuityviai valdomos programos, kurios gali veikti visose sukurtose sistemose ir įrenginiuose? Ar jums įdomu, kaip galite sukurti ir paleisti savo pirmąją programą? Kaip pritraukti vartotojus ir priversti juos entuziastingai naudotis jūsų programa?... [-]

Vokietija Potsdamas
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
6 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba