Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kosmoso studijos

Baigę vidurinę mokyklą, suinteresuoti studentai gali užsiregistruoti BSc programoje. Bakalauras arba bakalauro laipsnis yra galimybė įgyti daugiau žinių ir specializuotų įgūdžių tam tikroje karjeros srityje. Šie įgūdžiai gali padėti darbo rinkoje. Šis laipsnis taip pat yra būtinas žingsnis prieš pradedant magistro ar daktaro laipsnį.

Studentai gali paklausti: "Kas yra kosminių mokslų bakalauro laipsnis?" Kosmoso mokslo programa dažniausiai yra daugialypė studijų programa, kuri giliai iškasama į fiziką ir astronomiją, siekiant sukurti geresnį supratimą apie kosmosą ir žmonijos vietą. Labai intensyvi laboratorija dažnai reikalauja matematikos. Kursinis darbas paprastai apima tokias temas kaip pažangiosios kalbos, astroparticleio fizika, kosmologija ir egzotiškas varomoji jėga.

Stiprūs moksliniai gebėjimai ir sugebėjimas atlikti sudėtingas lygtis gali būti išmokti su kosminių mokslų bakalauras. Studentai taip pat gali sėkmingai spręsti problemas ir greitai įvertinti situacijas, įgūdžius, kurie yra naudingi kiekvienoje karjeroje.

Kosmoso mokslų bakalauro studijų įsigijimo kaina bus skirtinga kiekvienoje kolegijoje ar universitete. Mokyklos vieta, reikalaujamų kursų skaičius ir dieninės ar neakivaizdinės studijos turi įtakos bendroms išlaidoms. Studentai turėtų kreiptis į mokyklą, kad gautų įvertinimą.

Aukštųjų technologijų pramonės šakos paprastai yra suinteresuotos samdyti absolventus iš kosminių mokslų bakalauro programos. Studentai gali dirbti kaip aviacijos inžinieriai, aviacijos ir kosmoso inžinieriai, mokslininkai, mokytojai ar profesoriai ir, žinoma, astronautai. Vyriausybės agentūros taip pat dažnai samdo absolventus kaip tyrėjus, erdvėlaivių inžinierius, robotų dizainerius ir kompiuterių inžinierius. Telekomunikacijų pramonėje taip pat gali būti galimybių, kaip palydovų specialistus ir technikus.

Studentai gali užsiregistruoti kosminių mokslo laipsnių bakalauro programose vietoje ar užsienyje. Daugelyje mokyklų tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse, galima įsigyti internetinių kursų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kosmoso studijos

Embry Riddle Aeronautical University

Mokslo bakalauras erdvė fizikos studijų programą leidžia studentams ištirti pagrindines jėgas gamtoje per tiria atominio, branduolinių ir elementariųjų dalelių sistemas. ... [+]

Mokslo bakalauras erdvė fizikos studijų programą leidžia studentams ištirti pagrindines jėgas gamtoje per tiria atominio, branduolinių ir elementariųjų dalelių sistemas.

Tai taikomosios fizikos programa yra skirta parengti absolventus, paruošti erdvę ir erdvėlaivių susijusių karjerą. Studentai gali pasirinkti vieną iš trijų sričių specializacija: astrofizyki fizikos; Egzotinės varymui; arba gravitaciniu fizikos ir kosmologija. Darbas su specialiu fakulteto su state-of-art laboratorijų ir įrangos, absolventų pasirengusi skatinti kosmoso tyrimų ir pridėti prie žinių mokslo įstaiga.

Dėl pabrėžiant eksperimentinę fiziką, absolventai yra gerai tinka įvesti sričių pramonės ir studijų programų įvairovę. Be užimtumo tyrimų ir kosmoso programos absolventai su fizikos laipsnių tęs įvairių kosmoso fizikos karjeros tokiose srityse kaip medicinos fizikos, biofizikos, plazmos fizikos ir kitose srityse, kurios naudoja fizikai, pavyzdžiui, karinės ir saugumo sektoriuje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Prescott
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba