Filter
Tikslieji mokslai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kosmoso studijos - Europa - 2019/2020

Sėkmingai tiksliųjų mokslų studijas pabaigę ir diplomą įgiję absolventai gali pradėti savo profesinę karjerą, jų pasirinktoje studijų srityje. Šio tipo studijų programas siūlo įvairiausi viso pasaulio universitetai, kolegijos, akademijos bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos.

Į magistro laipsnį kosmoso mokslų mokys studentams pagrindines sąvokas palydovinio ryšio, kosmoso aplinkos, erdvėlaivių ir kosminės erdvės projektų valdymas. Tai reiškia, kad kosmoso ir klimato fizikos tyrimą, kad būtų galima atlikti įvairiose srityse, kaip apibrėžta kosmoso pramonei.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kosmoso studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kosmoso studijos, Europa

University of Groningen

University of Groningen turi savo observatoriją! Astronomijos bakalauro studijų metu turėsite galimybę dalyvauti stebėjimo programoje Kanarų salose. Būdami astronomijos s ... [+]

Kiek metų yra visata? Kaip vystosi galaktikos? Kas randama tarp žvaigždžių? Kaip formuojamos planetų sistemos? Ar jus žavi tokie klausimai? Tuomet astronomija jums tinka!

Jei jus domina gamtos mokslai, ši tarptautinė programa jums patiks. Jūs studijuosite fizinius procesus Visatoje, o tai reiškia, kad fizika ir matematika yra svarbi programos dalis.

Mūsų trejų metų programa yra aukščiausio laipsnio kvalifikacija Nyderlanduose ir joje nuolat mokosi 50–60 studentų, užtikrinant daugybę kontaktinių valandų ir puikių galimybių. Jūs vis dar turite galimybę perjungti į (taikomąją) matematiką per pirmąjį semestrą ir pirmaisiais metais vis tiek galite pereiti prie (taikomosios) fizikos. Tai reiškia, kad niekada negali suklysti!... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba