Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Mažmeninės prekybos vadybos studijos

Paprastai uždirbo kaip bakalauro studijų, mokslų (BSC) bakalauro yra išsamiai tyrimas mokslu susijusioje srityje universitete ar kolegijoje. Ši programa gali trukti nuo trijų iki penkerių metų užbaigti, priklausomai nuo institucijos, srityje tyrimą ir, žinoma apkrovą. Baigus programą, studentai gali įgyti reikiamų verslo įgūdžius įgyti aukštojo apmokamą darbą.

Kas yra mažmeninės prekybos valdymo bakalauras? Mažmeninės prekybos valdymo laipsnį yra orientuota visų pirma dėl pastatų kritinį mąstymą ir analitinius mąstymo įgūdžius, kad individą dirbti mažmeninės prekybos organizacijoje. Programa gali suteikti studentams su daugiau žinių apie pramonės, be kritinių verslo įgūdžių. Kai kurie iš kursų apima veiklos valdymo mažmenine aplinką, vartotoją, suprasti, valdyti pokyčius organizacijose ir integruoti profesinį patirtis mažmeninės prekybos srityje.

Baigusių šią bakalauro laipsnį linkę turėti puikių vadybinių ir organizacinių įgūdžių. Ši programa gali padėti studentams gilinti tuos įgūdžius ir suteikti visapusišką supratimą apie praktinius ir teorinius aspektus mažmeninės valdymą.

Uždirbti bakalauro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo programos, įstaigos ilgio ir studijų šalies išlaidas. Dėl konkrečių išlaidų programos ir gauti daugiau informacijos, kreipkitės į priėmimo į tiesiogiai mokykloje pareigas.

Baigus laipsnį, absolventai gali atsiduria didelės paklausos dėl vadybinių ar mažmeninės prekybos vietų skaičių, ypač rinkodaros ir pardavimų plėtros departamentas. Išmoko įgūdžiai turto valdymo, vadovavimo, bendradarbiavimo ir klientų aptarnavimo, taip pat gali padidinti studentas 's šansai gauti sėkmingą poziciją mažmeninės prekybos pramonei.

Pelningiausi bakalauro gali pradėti absolventus į gerai apmokamas ir sėkmingos karjeros.Su daline ir dieninių klasių siūlomų, taip pat internetinius kursus asmenims, turintiems prieigą prie įrenginio, yra daugiau lankstumo, reikalingo bet studentas 's griežtas grafikas. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Mažmeninės prekybos vadybos studijos

Stockholm School of Economics

Bakalauro studijų programa mažmeninės prekybos vadyboje (180 ECTS kreditų) yra specializuotas išsilavinimas, orientuotas į mažmeninę prekybą. Nuo pirmos dienos Mažmeninės ... [+]

Bakalauro studijų programa mažmeninės prekybos vadyboje (180 ECTS kreditų) yra specializuotas išsilavinimas, orientuotas į mažmeninę prekybą. Atkreipkite dėmesį, kad programa yra visiškai mokoma anglų kalba.

Nuo pirmos dienos Mažmeninės prekybos vadybos programa specializuojasi mažmeninės prekybos srityje, tuo pačiu turintys tokio paties turinio, kurį paprastai gauna visi verslo mokyklos, įskaitant ekonomiką, rinkodarą, apskaitą, valdymą, strategiją ir kt. Daugelis kursų yra pritaikyti tiek bendram turiniu ir mažmeninei prekybai skirtas turinys.

Šis laipsnis suteiks jums teisę kreiptis dėl tam tikrų specializacijų magistrantūros studijų SSE arba magistro programos kituose koledžuose ar universitetuose Švedijoje ar užsienyje. Visas mokymas vyksta anglų kalba. Per pirmuosius dvejus metus, mažmeninės prekybos valdymo semestras paprastai apima 4- 5 kursus. Trečiaisiais metais studentai imasi mažiau kursų, bet parašo du didesnes ataskaitas, kompanijos projektą "Applied Retailing Track" ir jų bakalauro darbą. Veikla "Applied Retailing Track" ir "Antonia Axe": "Son Johnson Tutorial" vyksta lygiagrečiai su klasių kursais per trejus metus.... [-]

Švedija Stokholmas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Salem University

Ši programa rengia studentus karjeros keliams ir pareigoms mažmeninės prekybos analitikai; Operacijų vadovas arba vadovas; Pirkimas; Agentas / pirkėjas; Klientų aptarnavi ... [+]

Ši programa rengia studentus karjeros keliams ir pareigoms:

Mažmeninės prekybos analitikasOperacijų vadovas arba vadovasPirkimo agentas / pirkėjasKlientų aptarnavimo vadybininkasMaisto paslaugų vadybininkasParduotuvės vadovas, rajono ar regioninis vadovasGeneralinis vadybininkasVerslo savininkasKurso formatas

Salem siūlo pagreitintas bakalauro ir magistrantūros studijų programas, kuriose dalyvauja nuolatinis mokymasis nuotoliniu būdu arba mūsų salėje, Vakarų Virdžinijos miesteliuose. Kursai teikiami kas mėnesį (4 savaites) ir baigiami ant žemės, internetu arba per mišrią metodą, kuriame naudojami abu pristatymo būdai. Internetiniai kursai yra struktūrizuoti taip, kad galėtų dirbti pagal visą darbo dieną nustatytus apribojimus. Tradicinės antžeminės studijų programos yra prieinamos universiteto studentams ir miesto studentams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Salemas Karmelis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba