Filter
Tikslieji mokslai
Turkija

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Maisto ir gėrimų studijos Turkijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra vadinamas Bachelor of Science ir atitinkamai trumpinamas BSc. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų programos jie gali rinktis tęsti mokslus ir stoti į magistro studijų programą arba jau pradėti savo profesinę karjerą.

Universitetai Turkijoje suteikti arba du arba keturis metų ugdymo studijas, o studijų programos naujausia mažiausiai dvejus metus. Yra apie 820 aukštojo mokslo institucijų Turkijoje įskaitant 76 universitetų, kurių bendras studentų studijuoja daugiau nei 1 mln. Švietimo kokybė Turkijos universitetuose labai skiriasi, kai teikiant švietimą ir paslaugos lygiavertė su tarptautiniu mastu pripažintų mokyklų.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Maisto ir gėrimų studijos Turkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Maisto ir gėrimų studijos, Turkija

Kitos šios studijų srities programos:
Ozyegin University

Bakalauro gastronomijos ir kulinarijos meno programa skirta tiems studentams, kurie nori siekti profesinės karjeros kulinarinio meno ir maisto paslaugų srityje. ... [+]

Apžvalga

Bakalauro gastronomijos ir kulinarijos meno programa skirta tiems studentams, kurie nori siekti profesinės karjeros kulinarinio meno ir maisto paslaugų srityje. Ši ketverių (4) metų studijų programa yra integruota į restoranų valdymą ir yra tokio pobūdžio Turkijoje. Programa užtikrina tvirtą pagrindą su pagrindiniais kulinarijos meno kursais, po kurio praturtėja daugybės pažangių kulinarijos technologijų kursai; ir vėliau supažindina studentus su restoranų valdymu. Per savo 4 metų trukmės studijas mokiniai mokysis kulinarinio pasaulio paslapčių ir įgis praktinės patirties, pritaikydami savo teorines žinias praktikoje taikomuose kursuose.

Gastronomijos ir kulinarijos meno programa turi išskirtinę partnerystę su "Le Cordon Bleu International" ir naudoja "Le Cordon Bleu International" ilgametę kulinarinių žinių ir mokymo tradiciją. Mokiniai rengia kulinarinio meno kursus pagal "Le Cordon Bleu Chef" instruktorių, kurie pristato "Le Cordon Bleu" metodus, naudojančius "Le Cordon Bleu" mokymo medžiagą.... [-]

Turkija Orman Sokak
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba