$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Metalurgija

Mokslų bakalauro laipsnį, dažnai trumpinamas kaip bakalauras, yra povidurinio laipsnį. Studentai šią programos tipą paprastai sutelkti dėmesį į technikos srityse, pavyzdžiui, inžinerijos, verslo ir žemės ūkyje. Tai užtrunka nuo trijų iki penkių metų vidutiniškai baigti bakalauro studijų programą; po to, studentai gali arba tęsti studijas ar patekti į darbo rinką. Vienas… Skaityti daugiau

Mokslų bakalauro laipsnį, dažnai trumpinamas kaip bakalauras, yra povidurinio laipsnį. Studentai šią programos tipą paprastai sutelkti dėmesį į technikos srityse, pavyzdžiui, inžinerijos, verslo ir žemės ūkyje. Tai užtrunka nuo trijų iki penkių metų vidutiniškai baigti bakalauro studijų programą; po to, studentai gali arba tęsti studijas ar patekti į darbo rinką.

Vienas klausimas, kurį gali turėti tai, ką yra Metalurgija bakalauras? Metalurgija yra mokslo ir studijų metalų, įskaitant elgesį, savybes ir gavybos metodus. Laipsnį šioje srityje dažnai apima aspektus inžinerijos, chemijos ir fizikos. Temos klasėje gali būti išgauti ir perdirbimas metalo, kaip sustiprinti metalus, perdirbimo metalus į produktus ir kaip metalai reaguoja į stresą ir korozijos.

Gali būti daug privalumų užsidirbti bakalauras Metalurgija. Tiems, kurie domisi padėti aplinkai, gali dirbti plėtoti ekologiškai draugiškus būdus perdirbimo ir gavybos, metalų ir rūdų.Išmokos gali būti naujų galimybių kurti lydinių ir kompozitų, kad produktai, kurie atlieka geriau ir ilgiau. Kai metalurgai eiti dirbti vyriausybės konsultantų ar profesoriai.

Mokyklos visame pasaulyje gali pasiūlyti bakalauro laipsnį metalurgijoje. Tačiau, trukmė, kursai ir mokesčiai gali skirtis nuo programos programą. Būsimieji studentai turėtų susiaurinti savo pasirinkimą ir tada susisiekti kiekvieną mokyklą tiesiogiai sužinoti daugiau apie mokslą ir kitas išlaidas.

Absolventai su bakalauro metalurgijoje dirbti daugelyje skirtingų sričių. Jie gali dirbti su kasybos įmonių patarti dėl tinkamų gavybos metodus. Kai kurie gali dirbti kuriant geresnes gamybos metodus, pavyzdžiui, suvirinimo ir liejimas. Metalurgija taip pat gali būti rasta daugiau techninių sričių, pavyzdžiui, aeronautikos dalių, puslaidininkių ir elektronikos gamybos. Priklausomai nuo įmonės, darbas gali būti padaryta biure arba laboratorijoje.

Tiek internete, tiek klasėje pagrindu laipsnių gali būti prieinami šio laipsnio tipo. Studentai turėtų pradėti tyrinėti rasti tinkamą mokyklą jiems. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
University of Utah
Salt Lake miestas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kadangi metalurgijos inžinieriai reikalingi visame pasaulyje, mūsų programos absolventai patiria didesnį įdarbinimo procentą ir didesnius pradinius atlyginimus nei beveik bet ... +

Kadangi metalurgijos inžinieriai reikalingi visame pasaulyje, mūsų programos absolventai patiria didesnį įdarbinimo procentą ir didesnius pradinius atlyginimus nei beveik bet kurioje kitoje bakalauro programoje. Metalurgijos inžinerija imasi geologijos, chemijos, matematikos ir inžinerijos, kad ištirtų visus metalinių medžiagų aspektus, pradedant jų pirminiu atsigavimu ir pagaminimu, baigiant jų kūrimu, gamyba ir naudojimu. Mūsų programoje yra visame pasaulyje žinomi savo srities fakultetai, kurių mokymo patirtis palaiko kūrybinę mokymosi aplinką. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis