BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti visas 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Multimedijų studijos

Studentai siekia mokslų (BSC) bakalauro gali tikėtis daug galimybių po baigimo. Šie laipsniai pakloti pamatus daugiau pažangių tyrimų, taip pat suteikti įgūdžių, reikalingų tiems nori įsilaužti į jų pasirinktą karjerą.

Kas yra bakalauras Multimedia? Šis laipsnis gali suteikti meniškai linkę studentams daug būdų, kaip sukurti tiek vaizduojamojo meno, taip pat interaktyvių žiniasklaidos įvairovė. Klasės paprastai sudaro tiek praktinio mokymo ir atidžiau pažvelgti į teorinius principus, kodėl meno ir dizaino. Studentai gali būti supažindintas su kursinių, susijusią su grafikos, web dizainas, skaitmeninės vaizdavimo, fotografijos, animacijos, ir kitų programų. Taip pat ant atskleisti studentus su naujausiomis technologijomis, kuris yra būtinas visapusiško ugdymo dėmesio.

Pelningiausi savo bakalauro 's laipsnį multimedijos gali sau leisti susipažinti su daug įdomių galimybių visame pasaulyje.Baigus studijas, absolventai gali tęsti darbą kūrybinių įvairiose srityse, kurios dažnai atsiranda didesnė pasitenkinimo jausmas nei daugiau standartinių užsiėmimų.

Veiksnių gali įtakoti bendrą studijų kainą, įskaitant laiko reikia užbaigti programą, taip pat sritis, kurioje yra įsikūrusi mokykla. Dėl šios priežasties studentai skatinami susisiekti mokyklas interesų tiesiogiai įgyti tikslią perspektyvą.

Kiek karjeros, Multimedia bakalauras gali atverti duris į apdovanojimo darbo galimybes masyvo. Tai apima užimtumą rinkodaros ir reklamos, vaizdo produkcija, ir net karjeros pramogų versle lauką animacijos ir žaidimų studijos. Absolventai taip pat gali pateikti savo įgūdžius dirbti kompiuterinio modeliavimo, kuris turi per privataus sektoriaus nevyriausybinių organizacijų daug paraiškų.

Studentai visame pasaulyje gali naudotis internetu kursinių iš švietimo įstaigose savo nuožiūra. Tai leidžia gauti pasitenkinimą išsilavinimą daug lengviau, kuris būtinas siekiant sėkmingos karjeros. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

3 Rezultatai Multimedijų studijos Filter

Bakalauro mokslo multimedijos meno ir mokslų

Mapúa Institute of Technology
BSc
Lapk. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra skirta mokyti studentus tapti šiuolaikinio vaizduojamojo meno ir interaktyvios žiniasklaidos dizaineriai. Integravimas

Skaityti daugiau

BSC (IT) specializuojasi multimedijos technologijos

SLIIT COMPUTING
BSc
Sau. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Interaktyvus Multimedijos Įrankiai, Žaidimų technologijos ir Animacijos dizaino šio vieneri metai (2 semestrus) žinoma širdį. Jei turite studijavo informacinių technologijų di ...

Skaityti daugiau

Bakalauro / absolventas laipsnį informacinių technologijų ir multimedijos

Castelo Branco University of Applied Sciences
BSc
<
3 metai
Portuguese (Portugal)
Universiteto miestelis

Profesionalus mokymas gebėti projektuoti, įgyvendinti ir palaikyti programinę įrangą ir informacines sistemas, o ypač tinka paraiškų ir daugialypės terpės turinio kūrimo. Ypat ...

Skaityti daugiau