Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Organizacijų vadyba

Vietoj gauti darbą baigęs vidurinę mokyklą, kai kurie žmonės pasirenka dalyvauti universitetą, nei-asmeniškai arba internetu, gauti bakalauro laipsnį. Šie laipsniai sutelkti dėmesį į bendrą studijų sritis ir parengti studentus gauti darbą susijusioje srityje.

Kas yra organizacinės valdymo bakalauras? Šis laipsnis yra skirta parengti studentus kurti ir vadovauti komandų verslo pasaulyje. Nors vykdant šį laipsnį, studentai imtis klases, kurios apima įvairias temas, įskaitant žmogiškųjų išteklių valdymo, etikos, grupės elgesio ir bendravimo. Studentai taip pat gali imtis pagrindines verslo ir valdymo klases, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, ir bendrą valdymą.

Yra daug privalumų, kad gali ateiti iš turintis laipsnį organizacinio valdymo. Pavyzdžiui, studentai gali rasti, jie lengviau laiko susirasti darbą savo pasirinktoje srityje, taip pat pozicijos, kad moka juos gerai.

Yra daug dalykų, kurie gali turėti įtakos visų išlaidų gauti bakalauro laipsnį organizacinio valdymo poveikį. Pavyzdžiui, kurioje mokyklos yra ir ką ji mokesčiai už mokslą, kiekvieną semestrą gali turėti įtakos, kiek tai kainuoja uždirbti laipsnį.

Yra daug laisvų darbo vietų tiems, kurie baigė su organizacinės valdymo laipsnį, ir daugelis iš jų yra verslo srityje. Baigęs studijų programą, absolventas gali dirbti sveikatos priežiūros paslaugų vadybininkas, informacinių technologijų vadybininkas, žmogiškųjų išteklių vadybininkas, ar bendruomeninių paslaugų vadybininkas. Ieškodama darbo, absolventai turėtų atrodyti pozicijas, kuriose dalyvauja strategiškai pirmaujančių ir organizuoti žmonių grupes, taip pat pozicijų, kad reikia planuoti ir kontroliuoti komandos.

Yra programos organizacinio valdymo daugelyje universitetų, esančių visame pasaulyje.Norėdami pradėti taikymo procesą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Organizacijų vadyba

Polk State College

BAS programa suteikia asmenims su asocijuota laipsnis arba lygiavertis galimybę remtis pamatinių įgūdžių IMANTIS asocijuotosios studijų programos užpildant viršutinės dal ... [+]

Bakalauro Laipsnis Stipendija yra siūloma kartą per metus paprastai kovo mėnesį. Stipendija reikalauja studentai turi 3.0 arba naujesnė bendrą VPS ir bus įtraukti į bakalauro studijų programą Polk State College. Stipendijos paprastai apima 6 kreditų už mokslą ir mokesčiai už rudens semestrą ir 6 kreditai studijų kainą ir įmokų už pavasario semestrą.

BAS programa suteikia asmenims su asocijuota laipsnis arba lygiavertis galimybę remtis pamatinių įgūdžių IMANTIS asocijuotosios studijų programos užpildant viršutinės dalinimo kursinių valdymo ir vadovavimo praktiką.

Į priežiūros ir valdymo VAS siūlo penkis koncentracijos takelius:

verslo administravimas Verslo informacijos technologijų studijos Sveikatos priežiūros administracijos studijos viešasis administravimas Viešojo saugumo valdymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Įsivaizduokite, uždirbti savo bakalauro laipsnį vos per 12 mėnesių. Su mūsų lanksčių Bronksas ir internete laipsnio programą, galite. Ši pagreitinta programa veda į organ ... [+]

Įsivaizduokite, uždirbti savo bakalauro laipsnį vos per 12 mėnesių. Su mūsų lanksčių Bronksas ir internete laipsnio programą, galite.

Ši pagreitinta programa veda į organizacinės valdymo BS, suteikiant įgūdžių lyderio pozicijas daugelyje pramonės sričių.

Jūs turite gyvenimo patirtis, ryžtą ir vairuoti; Viskas ko jums reikia yra laipsnis. Tuo Gailestingumo kolegijos, jūs galite gauti savo laipsnį taip mažai, kaip per vienerius metus. Mūsų mokslų bakalauras Organizacijų vadyba suteikia jums įgūdžių jums reikia, kad būtų konkurencingi šiandieninėje nuolat kintančioje darbo vietoje.

Programa yra akredituota, paspartinti laipsnis užbaigus programa, skirta, kad tilptų dirbančių suaugusiųjų. Campus pagrindu klasės atitikti du vakarus per savaitę, todėl jūs neturite paaukoti savo karjerą savo laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba