Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Prabangos prekių ir paslaugų vadyba

Bakalauro laipsnis rengia studentus sėkmingos karjeros ir padidinti galimybes, savo srities pasirinkimas. Vienas populiarus variantas yra bakalauro arba bakalauro. Dalyviai išmoks apie savo studijų srityje nuo mokslo, o ne laisvųjų menų perspektyvos. Kas yra Luxury vadybos bakalauras? Ši programa taikoma veiksmingos valdymo principus, prabangos prekių ir paslaugų, įskaitant mados, prek… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis rengia studentus sėkmingos karjeros ir padidinti galimybes, savo srities pasirinkimas. Vienas populiarus variantas yra bakalauro arba bakalauro. Dalyviai išmoks apie savo studijų srityje nuo mokslo, o ne laisvųjų menų perspektyvos.

Kas yra Luxury vadybos bakalauras? Ši programa taikoma veiksmingos valdymo principus, prabangos prekių ir paslaugų, įskaitant mados, prekybos ir turizmo srityje. Studentai gali studijuoti, kaip ir kur prabangos prekės yra pagamintos, kaip sukurti firminį pavadinimą arba platinti esamo prekės ženklą ir kaip numatyti tendencijas. Kursinių taip pat bus tradicinius verslo valdymo temas, kaip antai apskaitos, ekonomikos ir komunikacijos. Daugelis programų yra stažuotę, kuri suteikia studentui praktinę patirtį į savo pasirinktą srityje.

Prabangus valdymo laipsnį moko finansinius ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, kurie bus naudingi studentams jų profesinio ir asmeninio gyvenimo.Baigus programą, studentai gali uždirbti didesnius atlyginimus ir turėti pasaulinei kelionių galimybę.

Nors terminas prabanga reiškia didelį išlaidų, prabanga valdymo laipsnį, neturi būti brangiau. Programos kaina skirsis priklausomai nuo pasirinktos įstaigos ir metus ji imasi užpildyti numerį.

Iš prabangos valdymo programos absolventas gali užimti vadovo pareigas, įskaitant operacijas, bendravimo ar mažmenine įvairovė. Jis ar ji gali sutelkti dėmesį į prekybos ir prekiavimo produktą ar paslaugą, arba kaip in-house komanda ar su atskiru prekybos įmonė. Absolventai gali tapti gamybos vadovas, prižiūrėti gamybos procesą ir užtikrinant prekės pristatomos terminuotųjų ir atitinka kokybės kontrolės standartus. Jie gali dirbti pirkėjas ar eksporto įmonė. Kai kurie studentai atstovaus savo mėgstamų prekės ženklų, kaip viešųjų ryšių vadybininkai. Turizmas ir viešbučių valdymo, taip pat lankytinos pramonės prabangos valdymo absolventų.

Prabangos valdymo karjerą gali būti įdomus ir naudingas. Jei sudomino šis auganti pramonės šaka, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Susquehanna University
Selinsgrove , USA

Prabangūs prekės ženklai verta šimtų milijardų dolerių ir yra pasirengę augti dar daugiau. Jūs suprasite unikalias valdymo ir rinkodaros strategijas, kurių reikalauja viename ... +

Prabangūs prekės ženklai verta šimtų milijardų dolerių ir yra pasirengę augti dar daugiau. Jūs suprasite unikalias valdymo ir rinkodaros strategijas, kurių reikalauja viename iš vienintelių universiteto bakalauro laipsnį šalyje. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rugpjūtis 2020
31 May 2019
Su bendrabučiu