Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Projektų valdymas

Studentai, kurie yra suinteresuoti užsidirbti aukštąjį išsilavinimą turėtų apsvarstyti mokosi bakalauro 'ai programą. Mokslo bakalauras (BSC), gali parengti studentus sėkmingai ir didesnis uždirbti, mokslu susijusi karjerą. Šis laipsnis gali užtrukti maždaug trejų iki penkerių metų užbaigti kaip bakalauro, priklausomai nuo universiteto ir žinoma apkrovą.

Kas yra Projektų valdymas Bakalauro? Šis laipsnis specializuojasi projekto ar renginio planavimo ir valdymo elementų, susijusių su visuomenės 's gamybos poreikius. Tai taip pat apima finansinius ir ekonominius aspektus, kurie dalyvauja procese. Kai kurie kursai, kurie gali būti pasiūlyta įtraukti operacijų valdymo, projektų plėtros ir planavimo, verslo statistiką, elementus rinkodaros ir bankininkystės ir finansinių paslaugų.

Absolventai gali pasinaudoti įgyti sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to išmokti valdyti projektus ar renginius nuo pradžios iki pabaigos.Šie išmokti įgūdžiai gali pasirengti pereiti uždirbti sėkmingą darbo poziciją įvykį ir projektų valdymo srityje.

Uždirbti bakalauro kaina skirsis priklausomai nuo institucijos, studijų srities ir šalies, kurioje mokyklos yra. Norėdami sužinoti, ar programa yra teisė tinka, suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į priėmimo į tiesiogiai mokykloje pareigas.

Ginkluotosios su patirtimi valdymo ir verslo susijusiose srityse, absolventai gali būti geriau pasirengę už verslo pasaulyje. Baigus šią programą studijas galima atsiduria paklausos keletą karjeros galimybių, tarp jų gamybos, apskaitos, finansinių paslaugų, projekto ar mažmeninės prekybos valdymo, statybos, konsultavimo ir kitų pozicijas pramonėje skaičius.

Iki uždirbti bakalauro 's laipsnį, studentai gali geriau pasirengti verslo pasaulyje ir padidinti jų šansai iškrovimo didesnis uždirbančių darbą.Dabar naršo kursai ir nuotolinio mokymosi moduliai siūlomi daugelio institucijų visame pasaulyje pasinaudoti studentams, kurie nori studijuoti nuotoliniu būdu. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Projektų valdymas

Imperia Institute of Technology

BSc (Hons) kiekio tyrimai ... [+]

Tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Projektų valdymas. Apžvalga

Kiekybiniai inspektoriai yra profesionalūs finansininkai

BSc (Hons) kiekio tyrimai

Turėdami puikius analitinius, aritmetinius ir IT įgūdžius, studentai yra sukurti novatoriško individualaus ir komandinio žaidėjo, turinčio problemų sprendimo ir perduodamų įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje nuolat besikeičiančioje srityje.

Vienintelis privatus 3 0 kiekio tyrimo laipsnis, laikinai akredituotas MQA ir kiekybinių matininkų Malaizijos valdyba (BQSM), absolventai gali užsiregistruoti kaip registruotų absolventų kiekio tyrinėtojas su BQSM. Be to, programa, visiškai akredituota Karališkosios Chartered Inquirer (RICS) ir Chartered Association of Building Engineers (CABE).... [-]

Malaizija Putrajaya
Sausis 2020
Anglų
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of the Caribbean

Aukštasis verslo administravimo (specializacija programų ir projektų valdymo) yra terminalo arba perleidžiamas ketverių metų programa, kurią sudaro 120 kreditų. Programa ... [+]

Mokslo Bakalauro Verslo Administravimo su programų ir projektų valdymo (bakalauro)

Aukštasis verslo administravimo (specializacija programų ir projektų valdymo) yra terminalo arba perleidžiamas ketverių metų programa, kurią sudaro 120 kreditų.

Programa buvo sukurta siekiant spręsti aspektus gamybos visuomenės poreikiams. Todėl dalyviai bus parengti technines specializacijos srityse, siekiant užtikrinti maksimalų perkėlimo arba mokamą darbą, kaip produktyviai asmenims vietiniu, regioniniu ar tarptautiniu mastu. Be to, programa suteikia SU fficient kvali mosi specifikacija, siekiant gauti atitinkamą serti kacijos ir įvertinti tęstinį išsilavinimą būsimo plotas specializaciją.... [-]

Jamaika Kingston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba