Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Projektų valdymas

Studentai, kurie yra suinteresuoti užsidirbti aukštąjį išsilavinimą turėtų apsvarstyti mokosi bakalauro 'ai programą. Mokslo bakalauras (BSC), gali parengti studentus sėkmingai ir didesnis uždirbti, mokslu susijusi karjerą. Šis laipsnis gali užtrukti maždaug trejų iki penkerių metų užbaigti kaip bakalauro, priklausomai nuo universiteto ir žinoma apkrovą. Kas yra Projekt… Skaityti daugiau

Studentai, kurie yra suinteresuoti užsidirbti aukštąjį išsilavinimą turėtų apsvarstyti mokosi bakalauro 'ai programą. Mokslo bakalauras (BSC), gali parengti studentus sėkmingai ir didesnis uždirbti, mokslu susijusi karjerą. Šis laipsnis gali užtrukti maždaug trejų iki penkerių metų užbaigti kaip bakalauro, priklausomai nuo universiteto ir žinoma apkrovą.

Kas yra Projektų valdymas Bakalauro? Šis laipsnis specializuojasi projekto ar renginio planavimo ir valdymo elementų, susijusių su visuomenės 's gamybos poreikius. Tai taip pat apima finansinius ir ekonominius aspektus, kurie dalyvauja procese. Kai kurie kursai, kurie gali būti pasiūlyta įtraukti operacijų valdymo, projektų plėtros ir planavimo, verslo statistiką, elementus rinkodaros ir bankininkystės ir finansinių paslaugų.

Absolventai gali pasinaudoti įgyti sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to išmokti valdyti projektus ar renginius nuo pradžios iki pabaigos.Šie išmokti įgūdžiai gali pasirengti pereiti uždirbti sėkmingą darbo poziciją įvykį ir projektų valdymo srityje.

Uždirbti bakalauro kaina skirsis priklausomai nuo institucijos, studijų srities ir šalies, kurioje mokyklos yra. Norėdami sužinoti, ar programa yra teisė tinka, suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į priėmimo į tiesiogiai mokykloje pareigas.

Ginkluotosios su patirtimi valdymo ir verslo susijusiose srityse, absolventai gali būti geriau pasirengę už verslo pasaulyje. Baigus šią programą studijas galima atsiduria paklausos keletą karjeros galimybių, tarp jų gamybos, apskaitos, finansinių paslaugų, projekto ar mažmeninės prekybos valdymo, statybos, konsultavimo ir kitų pozicijas pramonėje skaičius.

Iki uždirbti bakalauro 's laipsnį, studentai gali geriau pasirengti verslo pasaulyje ir padidinti jų šansai iškrovimo didesnis uždirbančių darbą.Dabar naršo kursai ir nuotolinio mokymosi moduliai siūlomi daugelio institucijų visame pasaulyje pasinaudoti studentams, kurie nori studijuoti nuotoliniu būdu. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Imperia Institute of Technology
Putrajaya , Malaysia

BSc (Hons) kiekio tyrimai

BSc (Hons) kiekio tyrimai -
BSc
3 metai
Anglų
Sausis 2020
Su bendrabučiu
 
International University of the Caribbean
Kingston , Jamaica

Aukštasis verslo administravimo (specializacija programų ir projektų valdymo) yra terminalo arba perleidžiamas ketverių metų programa, kurią sudaro 120 kreditų. Programa buvo ... +

Aukštasis verslo administravimo (specializacija programų ir projektų valdymo) yra terminalo arba perleidžiamas ketverių metų programa, kurią sudaro 120 kreditų. Programa buvo sukurta siekiant spręsti aspektus gamybos visuomenės poreikiams. Todėl dalyviai bus parengti technines specializacijos srityse, siekiant užtikrinti maksimalų perkėlimo arba mokamą darbą, kaip produktyviai asmenų ... -
BSc
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu