Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 71 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Psichologija

Psichologijos bakalauro laipsnį įgiję specialistai gali pradėti gerinti bendruomenių gyvenimo sąlygas, tirdami jų emocijas bei psichinę sveikatą ir galimai prisidedami prie reikiamų vaistų gamybos vystymosi. Psichologijos mokslas sujungia daugybę įvairių disciplinų bei galimų profesijos krypčių. Priklausomai nuo studentų norų, poreikių bei galimybių, pabaigę psichologijos studijas jie gali dirbti su vaikais, sportininkais, kaliniais ar atidaryti nuosavą psichologo kabinetą. Tad šio tipo studijos studentams iš tiesų atveria daugybę įvairiausių studijų programų.

Psichologijos studijas pasirinkę studentai mokosi analizuoti žmogaus mintis, emocijas, jausmus ir elgseną. Jie taip pat nagrinėja ir įvairiausius veiksnius, kurie gali įtakoti žmogaus psichinę sveikatą. Psichologijos studentai studijų metu artimai susipažįsta su socialinių bei pažintiniu studijų atlikimo niuansais bei nagrinėja žmogaus raidos bei klinikinės psichologijos subtilybes. Be to, šias studijas pasirinkę studentai mokosi ir tokius dalykus kaip statistika, duomenų analizė bei žmogaus smegenų fiziologija, ir nagrinėja, kaip šie veiksniai gali paveikti žmogaus elgseną bei emocinę būklę.

Jeigu domitės psichologijos mokslu, apsvarstykite psichologijos bakalauro studijų galimybę. Psichologijos bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie siekia akademinės ir profesinės karjeros psichologijos srityje. Tačiau šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai taip pat gali būti nesunkiai pritaikomi ir kitose srityse. Kartais bakalauro laipsnis leidžia derėtis dėl didesnės algos ar geresnių darbo sąlygų. Tad bakalauro laipsnį turintys specialistai yra kur kas paklausesni konkurencingoje darbo rinkoje negu akademinio laipsnio neturintys žmonės.

Konkrečių psichologijos bakalauro studijų kaina gali iš tiesų labai stipriai skirtis. Ji priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, jos tipo bei trukmės, o taip pat ir nuo aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje ji yra. Tad prieš pasirenkant jums tinkamiausią studijų programą siūlytumėme konkrečiai išsiaiškinti jus dominančių studijų kainas bei palyginti jas su panašių studijų kainomis.

Priklausomai nuo jus dominančios psichologijos srities ir įgytos specializacijos, galėsite tapti mokyklų psichologais ar dirbti su šeimomis išgyvenančiomis sunkesnius laikus. Be to, jūs taip pat galėsite rinktis ir tarpdisciplinines studijas ar studijų metu galėsite rinktis jus dominančius laisvuosius dalykus ir psichologijos mokslą suderinti su teisės, sporto ar medicinos studijomis.

Jau dirbantiems, šeimą sukūrusiems ar kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms gali būti sunku įgyti išsilavinimą ir taip paspartinti savo karjeros eigą. Tad verta atkreipti dėmesį į internetines psichologijos studijų programas, kurias kasmet pasiūlo vis daugiau įvairiausių pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Be to, studentai gali rinktis ir atskirus psichologijos kursus ir taip įgyti jiems reikalingų kvalifikacijų ar kreditų. Tad jeigu domitės psichologijos studijomis, tikrai atrasite jums tinkamiausią variantą. Pasinaudokite mūsų išsamia studijų programų bei aukštųjų mokyklų duomenų baze, kuri jums lengvai ir greitai padės atrasti jūsų norus ir poreikius geriausiai atitinkančią studijų programą. Jeigu jums kils klausimų apie kurias nors iš čia pateiktų studijų programų galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

71 Rezultatai Psichologija

Arden University

Psichologija yra patrauklus mokslas. Kodėl žmonės elgiasi taip, kaip elgiasi? Kaip veikia mūsų protas? Pagrindinės žinios psichologijos srityje bus aptariamos šiame kurse ... [+]

Psichologija yra patrauklus mokslas. Kodėl žmonės elgiasi taip, kaip elgiasi? Kaip veikia mūsų protas? Pagrindinės žinios psichologijos srityje bus aptariamos šiame kurse: tyrimo metodai, biologinė psichologija, kognityvinė psichologija, individualūs skirtumai, vystymosi psichologija ir socialinė psichologija. Jūs taip pat sužinosite apie psichologinės teorijos istoriją.

Reikalavimai kursui

Aukštojo mokslo diplomas arba lygiavertė kvalifikacija, suteikiama dviems dalykams, esantiems GCE lygmenyje plius, prilygsta C ar aukštesnei kategorijai trijose GCSE studijuojamuosiuose subjektuose. Jei nesate anglų kalba, turėsite pateikti mums anglų kalbos lygį, atitinkantį IELTS 6.0 arba naujesnę versiją.... [-]

Jungtinė Karalystė Coventry
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Peru State College

Psichologija pagrindinių rengia studentų studijuojant, taip pat karjeros, kur stiprūs žmogaus paslaugos įgūdžiai yra būtini. ... [+]

Psichologija pagrindinių rengia studentų studijuojant, taip pat karjeros, kur stiprūs žmogaus paslaugos įgūdžiai yra būtini. Studentai gali užtrukti patvirtintas Laikinasis Licencijuotos alkoholio ir narkotinių Patarėjas (PLADC) kursus, kurie yra pažymėti žvaigždute (*) žemiau. Uždirbti PLADC pažymėjimus, be to, užpildant reikiamus kursus, studentai privalo baigti 300 valandų prižiūrimos lauko patirtimi ir perduoti reikiamą patikrinimą. PLADC užsiėmimai siūlomi tik miesteliu dėl valstybės licencijavimo taisykles.

Mokymosi rezultatai

Absolventai gebės:

Pademonstruoti žinių pagrindą psichologijos, kuris apima pagrindines sąvokas, teorijas, faktus ir tendencijas. Įrodyti mokslinių tyrimų metodų supratimą psichologijos, įskaitant tai, kaip sukurti studijas ir analizuoti ir interpretuoti duomenis. Pademonstruoti kritinio mąstymo įgūdžių naudojimą, ypač taikant kritinio mąstymo prie psichologinių problemų. Pademonstruoti sugebėjimą ir polinkį taikyti psichologijos atitinkamų asmeninių ir socialinių problemų. Įrodyti Psichologijos vertybių supratimą, įskaitant, bet neapsiribojant, įgyti komfortą dviprasmybių, atsižvelgiant į įrodymus, ir laikantis etikos principų mokymo, mokslinių tyrimų ir praktikos. Pademonstruoti technologijų naudojimą įvertinti kokybę ir patikimumą informacijos, gautos iš įvairių šaltinių. Pademonstruoti gebėjimą efektyviai bendrauti raštu, naudojant APA formato, pateikdama ir interpersonally. Įrodyti sąmoningumą ir jautrumą kultūrų įvairove susijusius klausimus. Pademonstruoti gebėjimą naudoti psichologiją pagerinti vienas savęs. Pademonstruoti, kaip sukurti realų planą, kaip psichologija informuos savo ateitį karjeros planus. Psyc 121 Įvadas į psichologijos Psyc 250 žmogaus augimo ir vystymosi * Psyc 305 Socialinė psichologija Psyc 320 Kognityvinė psichologija Psyc 330 tyrimų metodai Psyc 345 asmenybės psichologija Psyc 410 eksperimentinė psichologija Psyc 440 Biologinis psichologija Psyc 431 Psichologiniai tyrimai ir matavimai Psyc 450 Nenormalus psichologija Psyc 495 Seminaras psichologijos Reikiama programa Būtinos sąlygos: CMIS 101 informacinės sistemos koncepcijos ir programos... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Peru
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College

"Psichologijos bakalauro laipsnis internete" suteikia studentams žinių apie žmogaus elgesį, kuris yra neįkainojamas bet kurioje karjeroje. Studentai mokosi apie save ir k ... [+]

Apie

"Psichologijos bakalauro laipsnis internete" suteikia studentams žinių apie žmogaus elgesį, kuris yra neįkainojamas bet kurioje karjeroje. Studentai mokosi apie save ir kitus aspektus, tokius kaip asmenybė, suvokimas, emocijos, motyvacija, mąstymo procesai, vaikų raida ir psichiniai sutrikimai. Psichologijos bakalauro laipsnis yra geras pasirengimas karjerai tokiose srityse kaip verslas, teisė ir socialinis darbas. Psichologijos magistras taip pat suteikia studentams puikią fone kreiptis į aukštojoje mokykloje psichologijos ir galų gale tampa praktikuojantis psichologas.

Psichologijos Online laipsnio žemėlapisI. Bendrasis ugdymas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mansfield University

Psichologijos bakalauro laipsnis siūlo studentams įvairius psichologijos sričių sėkmingos karjeros būdus ir išsilavinimą psichologijos srityje. Studentai gali rinktis iš ... [+]

Psichologijos bakalauro laipsnis siūlo studentams įvairius psichologijos sričių sėkmingos karjeros būdus ir išsilavinimą psichologijos srityje. Studentai gali rinktis iš koncentracijos konsultavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, teismo psichologijos, gyvenimo plėtros, ir proto / kūno sveikatos srityse.

Užuot pasirinkę vieną iš šių koncentracijų, studentas taip pat gali siekti bendrosios psichologijos, norėdamas įgyti plačią patirtį šioje srityje. Visi psichologijos studijų programos studentai yra mokomi psichologinio tyrimo metodikoje, kuri yra svarbi psichologijos kaip akademinės disciplinos ir profesijos supratimo sudedamoji dalis.

Be to, psichologijos programa palaiko ryšius su įvairiomis organizacijomis, kurios siūlo stažuotes konsultacijose, žmonių tarnybose, sveikatos priežiūros įstaigose ar versle. Konsultantai glaudžiai bendradarbiauja su studentais, planuojant stažuotes ir užtikrinant, kad patirtis būtų sėkminga.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mansfield
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Central Lancashire - Cyprus

Psichologijos bakalauras (Hons) siūlo teorines žinias ir praktinį psichologijos taikymą realaus pasaulio problemoms. Studentai sužinos apie protą ir elgesį, leidžiant jie ... [+]

Apžvalga

Psichologijos bakalauras (Hons) siūlo teorines žinias ir praktinį psichologijos taikymą realaus pasaulio problemoms. Studentai sužinos apie protą ir elgesį, leidžiant jiems suprasti, kaip žmonės veikia, reaguoja ir sąveikauja. Jie atsižvelgs į smegenų ir nervų sistemos vaidmenis elgesio, suvokimo, nuotaikos ir atminties atžvilgiu. Bendrieji programos tikslai yra šie:

Teikti skatinančią ir palaikančią mokymosi aplinką, suteikiančią galimybę plėtoti potencialą;Pateikite naujausią psichologijos mokymo programą, kurioje pabrėžiamas įgūdžių ir žinių, susijusių su mokslo ir empiriniais aspektais, plėtra;Teikti pasirinkimą ir lankstumą mokymo programoje, išlaikant tuos pagrindinius bruožus, kurie yra būtini britų psichologinės visuomenės pripažinimui užtikrinti;Skatinti kurti pagrindinius įgūdžius, kurie palengvintų tolesnį akademinį ir profesinį mokymą bei tolesnį darbą;Suteikti studentams galimybę bendradarbiauti su moksliniais tyrimais aktyviai veikiančiais psichologijos fakultetais dalyvauti moksliniuose tyrimuose.... [-]
Kipras Larnaca
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Klaipeda University

Mokydamiesi programoje, sužinosite, kodėl žmonės elgiasi, jaučiasi arba galvoja vienaip ar kitaip ir kaip jie bendrauja. Jūs išmoksite, kaip, remiantis moksliniais tyrima ... [+]

ApžvalgaVieta: Lietuva, KlaipėdaTipas: bakalauras, visą darbo dienąNominali trukmė: 4 metai (240 ECTS)Studijų kalba: anglųApdovanojimai: bakalauras (socialinių mokslų bakalauro laipsnis)Mokestis už mokslą: 2 700 eurųParaiškos mokestis: Paraiškos mokestis už studijų programas yra skirtas ES valstybių narių arba Europos ekonominės erdvės šalių (Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Baltarusijos, Armėnijos ir Azerbaidžano) piliečiams, taip pat asmenims, turintiems leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje: 55 EUR. Kitiems studentams: 150 €. (Paraiškos mokestis negrąžinamas).Paraiškų pateikimo terminas: birželio 30 dStudijos prasideda rugsėjo 2 dPsichologijos bakalauro laipsnis... [-]
Lietuvos Respublika Klaipėda
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of North Carolina at Pembroke

BS psichologijos ... [+]

Pradedančiųjų seminaras: 1 Sem. Hr.

Bendrasis ugdymas: 44 Sem. Hrs.

ENG 1050. Sudėtis I (3 kreditai)ENG 1060. Sudėtis II (3 kreditai)Dailė (3 kreditai)Literatūra (3 kreditai)Istorija (3 kreditai)Filosofija ir religija (3 kreditai)Socialiniai mokslai (9 kreditai)Gamtos mokslai (6 kreditai)Matematika (3 kreditai)Kūno kultūra (2 kreditai)Bendrojo lavinimo pasirinktinai (6 kreditai)

Pagrindiniai reikalavimai: 40 Sem. Hrs.

Psichologijos pagrindą sudaro 40 semestrų valandų (iš kurių mažiausiai 15 valandų turi būti imamasi nuo 3000 ar daugiau)

Pastaba: 3000-4000 lygių kursai neturėtų būti atliekami iki PSY 2080 ir PSY 2100.

I. Pagrindiniai reikalavimai: 16 sem. Hrs.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pembroke
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Felician University

Baudžiamojo teisingumo pagrindu jūs baigsite mokslų bakalauro laipsnį baudžiamojoje teisėje. Jūs taip pat galite dalyvauti bet kurioje kitoje Baudžiamojo teisingumo disci ... [+]

Baudžiamasis teismas

Baudžiamojo teisingumo pagrindu jūs baigsite mokslų bakalauro laipsnį baudžiamojoje teisėje. Jūs taip pat galite dalyvauti bet kurioje kitoje disciplinoje Kriminalinės justicijos studentams Universiteto laboratorijoje ir nepilnamečių baudžiamojoje teisėje. (Pavyzdžiai: kompiuterių mokslų ir kriminalinės justicijos nepilnametis arba pagrindinis psichologijos ir baudžiamojo teisingumo nepilnametis)

Dvivietis Majoras

Su baudžiamosios teisenos pagrindu, jūs turite galimybę tęsti dvigubą pagrindą su bet kuria disciplina Universitete. (Pavyzdys: pagrindinis ir baudžiamosios teisenos, ir socialinių bei elgesio mokslų.)

Sertifikatas

Pagerinkite savo įgūdžius ir pridėkite šią specializaciją savo pagrindiniams. Šis sertifikatas yra prieinamas baudžiamojo teisingumo didžiosioms įmonėms, taip pat bet kokioje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rutherford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eindhoven University of Technology

Žaidimai tu žaidi, tuo mobilusis telefonas naudojate siųsti tekstinius pranešimus, svetainė, kur galite padaryti savo apsipirkti internete. Technologijos visur aplink mus ... [+]

Žaidimai tu žaidi, tuo mobilusis telefonas naudojate siųsti tekstinius pranešimus, svetainė, kur galite padaryti savo apsipirkti internete. Technologijos visur aplink mus, ir yra svarbus mūsų gyvenimo dalis. Pernelyg svarbus, kad tiesiog palikite jį technologų.

Psichologijos ir technologijų jūs išmoksite, kaip technologijos įtakoja žmones, ir kaip jūs galite naudoti psichologijos žinias, kad žmonės, kaip efektyviai naudoti technologijas, kaip įmanoma. Bet jūs taip pat sužinoti, kaip galite naudoti psichologiją sukurti visiškai naujų technologijų programų, tokių kaip motyvacinį reabilitacijos technologijos sveikatos priežiūros, bendraujantis robotų ar smegenų ir kompiuterio sąsajas.... [-]

Olandija Eindhoven
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Alabama College of Arts and Sciences

Psichologijos bakalauras puikiai pasirengęs pradinio lygio pareigybes įvairiose srityse po baigimo. Neseniai baigę darbuotojai suranda darbo vietas medicinos ir elgesio t ... [+]

Sveiki atvykę į UNA psichologijos programą. Psichologijos katedros misija yra padėti studentams pasiekti savo asmeninio ir profesinio potencialo, mokydamasis moksliniais metodais ir specialios disciplinos žiniomis elgesio, protinių procesų ir fiziologinių procesų tyrime, skatinant aktyvų tyrimą ir kritinį mąstymą bei skatinant socialinę atsakomybę pasaulinėje bendruomenėje.

Departamentas turi penkias visą darbo dieną dirbančius dėstytojus, turinčius patirties tiek taikomųjų, tiek mokslinių tyrimų srityse, psichologijos, ypatingą dėmesį skiriant klinikinei psichologijai, taikomosios elgesio analizės, kognityvinės psichologijos ir socialinės psichologijos. Daug dėmesio skiriama moksliniams tyrimams, kritiniam mąstymui ir psichologijos pritaikymui į tradicinius nustatymus, tokius kaip švietimas ir psichinės sveikatos nustatymai; tačiau mes taip pat stengiamės pritaikyti psichologiją kitose srityse, tokiose kaip viešoji politika ir pramonė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Florence
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Clayton State University

Claytono valstijos bakalaureato (BS) psichologijos ir žmogiškųjų paslaugų programa yra tvirtai grindžiama psichologijos disciplina, tuo pačiu pabrėždama realias karjeros ... [+]

Psichologijos ir žmogiškųjų paslaugų bakalauras

Claytono valstijos bakalaureato (BS) psichologijos ir žmogiškųjų paslaugų programa yra tvirtai grindžiama psichologijos disciplina, tuo pačiu pabrėždama realias karjeros galimybes žmogaus paslaugų srityse bakalauro laipsnio absolventui. Studijų programos dizainas leidžia studentams integruoti psichologijos, sociologijos, socialinių paslaugų, jaunimo paslaugų, sveikatos priežiūros, ne pelno valdymo, daugiakultūrinių studijų, švietimo ir verslo disciplinas į akademinę ir patirtinę programą, kuri rengia absolventus profesijoms įvairiose srityse. pagalbines profesijas. Mokymo programa kapitalizuoja Clayton State University informacinių technologijų žinias, užtikrinančias, kad studentai įgis aukštos kvalifikacijos kompiuterinių įgūdžių duomenų bazių tvarkymo, elektroninių formų ir kitų programinės įrangos taikomųjų programų srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Medizinische Hochschule Brandenburg

Psichologijos bakalauro laipsnis (bakalauro laipsnis) orientuojasi į holistinį požiūrį į žmogaus suvokimą, patirtį ir elgesį, taip pat į specialų ryšį, susijusį su plačių ... [+]

Psichologijos bakalauro laipsnį apibūdina šiuolaikinės mokymo, mokymosi ir egzaminų formos bei nuoseklus teorijos praktikos tinklas. Pvz., Naudojamas probleminis mokymasis (POL). Tai reiškia, kad moksleiviai mažose grupėse naudoja pacientų istorijas, siekdami sukurti teorinius ir su taikymu susijusius mokymosi tikslus ir dirbti su jais savarankiškai, įskaitant paskaitų, seminarų ir literatūros šaltinių turinį.

Unikalus „Neuruppin“ bakalauro studijų programos „Psichologija“ bruožas yra artimas klinikinei praktikai, o integruota klinikos diena suteikia studentams galimybę susipažinti su psichologų, gydytojų ir slaugytojų kasdieniniu gyvenimu ir sąveika bei tiesioginiu ryšiu su pacientais.... [-]

Vokietija Neuruppin
Registracija galima
Vokiečių
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Psichologija yra mokslinis elgesio ir psichinių procesų tyrimas. Mūsų psichologijos studijų programa leidžia jums suprasti ir analizuoti žmogaus elgesį, mintis ir emocija ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

TJU bakalauras (Hons) psichologijos laipsnis yra 3 metų programa. Studentai taip pat gali pasirinkti kreditų perkėlimo variantą, jei jie gauna galimybę perkelti studijas į Niukaslio universitetą Australijoje ir Stratklaido universitetą, Jungtinę Karalystę.

Psichologija yra mokslinis elgesio ir psichinių procesų tyrimas. Mūsų psichologijos studijų programa leidžia jums suprasti ir analizuoti žmogaus elgesį, mintis ir emocijas iš įvairių psichologinių perspektyvų. Ir psichologai dirba daugybe aplinkybių, ypač jei ketinate dirbti įvairiose karjeros srityse psichologijos ir už jos ribų, pavyzdžiui, švietimo psichologija, klinikinė psichologija, mokymas ir moksliniai tyrimai.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

Dėl globalizacijos mūsų visuomenė tampa vis mobilesnė, skirtingi mąstymo pasauliai ir vertybės susiduria ir procesai tampa sudėtingesni. Psichologai rūpinasi žmonių patir ... [+]

Bakalauro laipsnio psichologija (bakalauro laipsnis)

Sužinokite, kaip žmogus tikrai veikia. Su psichologijos tyrimu be NC.

Dėl globalizacijos mūsų visuomenė tampa vis mobilesnė, skirtingi mąstymo pasauliai ir vertybės susiduria ir procesai tampa sudėtingesni. Psichologai rūpinasi žmonių patirtimi ir elgesiu skirtingomis aplinkybėmis ir gali pasinaudoti savo patirtimi, kad paaiškintų sudėtingus faktus, juos prognozuotų ir gerokai pagerintų procesus su savo klientais. Psichologijos tyrimo specialistų žinios atveria platų veiklos spektrą: mokymo, konsultavimo, diagnostikos ar prevencijos ir intervencijos priemones, be kita ko, sveikatos ir socialiniame darbe arba ekonomikoje.... [-]

Vokietija Berlin Iserlohn Hamburg
Rugsėjis 2019
Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Jei norite išplėsti savo pagrindinę sritį, įtraukiant tiek psichologiją, tiek sociologiją, " Mercy College siūlo daugialypį pagrindinį elgesio mokslų programą. Speci ... [+]

Jei norite išplėsti savo pagrindinę sritį, įtraukiant tiek psichologiją, tiek sociologiją, " Mercy College siūlo daugialypį pagrindinį elgesio mokslų programą .

Specializacijos taip pat yra Bendrijos sveikatos, gerontologijos ir sveikatos priežiūros paslaugų srityje. Programa suteikia struktūros ir lankstumo derinį su 4 privalomais kursais ir 8 pasirenkamais kursais. Pasirinkdami pagrindinius pasirenkamuosius kursus, studentas gali pritaikyti programą savo ar jos konkretiems interesams ir karjeros tikslams.

"Elgesio mokslų magistras" yra labai įmanomas pagrindinių studentų pasirinkimo pasirinkimas, nes yra įmanoma, kad klases, kurias jau atlikote, suskaičiuos arba būtinus, arba pasirenkamuosius kursus. Be to, programa suteikia daug galimybių karjeros plėtrai, naudojant kreditines stažuotes įvairiuose NYC darbo vietose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba