Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Reklama

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra bakalauro laipsnį, kuris paprastai baigtas trejų iki penkerių metų. Šie laipsniai paprastai leisti studentui pradėti platesnę studijų pirmaisiais metais ir tada vis daugiau ir daugiau dėmesio skirti savo pasirinktoje srityje, kaip jie gauti dar į programą.

Kas yra bakalauras reklamos? Mokslo laipsnis reklamos bakalauras suteikia studentams iš pagrindinių elementų srityje, įskaitant valdymą, planavimą ir kūrybinių procesų, naudojamų kurti turinį supratimą. Jūs paprastai gaunate tam tikrą pagrindinių verslo principų pirmųjų, įskaitant apskaitos, rinkodaros, valdymo, informacinių technologijų ir žmogiškųjų išteklių pagrindą. Vėliau galite toliau nukreipti savo studiją, pagrįstą tik reklamos klases, pavyzdžiui, prekės ženklo, vartotojų elgsena, viešųjų ryšių, copywriting, žiniasklaidos planavimo ir reklamos strategiją.

Bakalauro laipsnį reklamoje yra naudinga gauti pradinio lygio pareigas įgyti patirties, kuri gali būti naudojama pažangos į valdymo ar įėjimo į MBA programą. Be to, ji dažnai pagerina mokinių gebėjimui veiksmingai bendrauti, kuri yra naudinga visose gyvenimo srityse, tiek asmeninių ir dėl darbo.

Šio laipsnio kaina priklausys nuo to, kur jūs nuspręsite studijuoti ir programos jums nuspręsti stoti į ilgį. Jūs dažnai gali sumažinti savo bendrų išlaidų mokslą pasirenkant bakalauro laipsnį siūlomų internete.

Bakalauro laipsnį reklamoje gali parengti absolventus už karjeros įvairovė, priklausomai nuo dėmesio, kad buvo imtasi. Tarp jų yra copy, žiniasklaidos planavimo, žiniasklaidos pirkėjas, reklamos pardavimų atstovas, viešųjų ryšių specialistas, Projektų vadovė, ir prekės ženklo vadovas.Šios pozicijos, galima rasti reklamos pramonėje, pavyzdžiui, esant reklamos agentūrų, ir taip pat bet kuriuo įmonės rūšies, tiek didelis ir mažas.

Institucijos visame pasaulyje siūlo bakalauro laipsnius reklamos internete. Kai studijuoti internetu, turite didesnį lankstumą, kaip jūs galite mokytis, kai turite laiko ir sugeba sutelkti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
BScReklama

2 Rezultatai Reklama

Grand Canyon University

Grand Canyon University Marketingo ir reklamos bakalauro laipsnis, kurį siūlo Colangelo verslo koledžas Phoenix mieste, rengia studentus konkuruoti pradinio lygio valdymo ... [+]

ApžvalgaKuriant karjerą rinkodaros srityje

Grand Canyon University Marketingo ir reklamos bakalauro laipsnis, kurį siūlo Colangelo verslo koledžas Phoenix mieste, rengia studentus konkuruoti pradinio lygio valdymo ir reklamos pozicijų srityje verslo rinkodaros, skaitmeninės rinkodaros komunikacijų ir pasaulinių produktų bei paslaugų reklamos. rinkose.

Laipsnio rezultataiSužinokite reklamos ir rinkodaros taktiką

Rinkodaros ir reklamos programos bakalaurų absolventai galės strategiškai analizuoti pramonės tyrimus ir duomenis, susijusius su verslo poreikiais; taikyti kritinį mąstymą, kad būtų sukurti etiniai ir optimalūs verslo sprendimai; formuoti rinkodaros tikslus, valdyti rinkodaros sprendimus ir taikyti klientų santykių valdymo strategijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas Albukerke Saulės miestas Skotsdeilas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
8 - 15 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Staffordshire University

Ar kūrybingi ir geras komunikatorius su daug gerų idėjų? Mūsų BA (Hons) Reklama ir Brand vadyba kursas suteiks jums platų rinkinį įgūdžių plėtoti šioje sparčiai tempas kū ... [+]

BA Reklama ir Brand vadyba

Ar kūrybingi ir geras komunikatorius su daug gerų idėjų? Mūsų BA (Hons) Reklama ir Brand vadyba kursas suteiks jums platų rinkinį įgūdžių plėtoti šioje sparčiai tempas kūrybinės pramonės karjerą.

Kursas

Mūsų studija veidrodžiai atstovavimo aplinką, kuriant lanksčias darbo zonas ir projektų tarpus pramonės standartinės programinės įrangos, todėl jūs įgyti praktinės patirties, kad darbdaviai vertės. Ir mūsų Londone ir Niujorke agentūra programa leidžia jums dirbti su "gyvais" Kelnaitės su geriausių agentūrų, įskaitant Fallon, Profero, 23Red, YES agentūros, Bandujo Niujorke, kolektyvas, BBH, Pearlfisher ir Idea PR.... [-]

Jungtinė Karalystė Stokas prie Trento
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba