close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Reklama

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra bakalauro laipsnį, kuris paprastai baigtas trejų iki penkerių metų. Šie laipsniai paprastai leisti studentui pradėti platesnę studijų pirmaisiais metais ir tada vis daugiau ir daugiau dėmesio skirti savo pasirinktoje srityje, kaip jie gauti dar į programą. Kas yra bakalauras reklamos? Mokslo laipsnis reklamos bakalauras suteikia studentams iš pag… Skaityti daugiau

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra bakalauro laipsnį, kuris paprastai baigtas trejų iki penkerių metų. Šie laipsniai paprastai leisti studentui pradėti platesnę studijų pirmaisiais metais ir tada vis daugiau ir daugiau dėmesio skirti savo pasirinktoje srityje, kaip jie gauti dar į programą.

Kas yra bakalauras reklamos? Mokslo laipsnis reklamos bakalauras suteikia studentams iš pagrindinių elementų srityje, įskaitant valdymą, planavimą ir kūrybinių procesų, naudojamų kurti turinį supratimą. Jūs paprastai gaunate tam tikrą pagrindinių verslo principų pirmųjų, įskaitant apskaitos, rinkodaros, valdymo, informacinių technologijų ir žmogiškųjų išteklių pagrindą. Vėliau galite toliau nukreipti savo studiją, pagrįstą tik reklamos klases, pavyzdžiui, prekės ženklo, vartotojų elgsena, viešųjų ryšių, copywriting, žiniasklaidos planavimo ir reklamos strategiją.

Bakalauro laipsnį reklamoje yra naudinga gauti pradinio lygio pareigas įgyti patirties, kuri gali būti naudojama pažangos į valdymo ar įėjimo į MBA programą. Be to, ji dažnai pagerina mokinių gebėjimui veiksmingai bendrauti, kuri yra naudinga visose gyvenimo srityse, tiek asmeninių ir dėl darbo.

Šio laipsnio kaina priklausys nuo to, kur jūs nuspręsite studijuoti ir programos jums nuspręsti stoti į ilgį. Jūs dažnai gali sumažinti savo bendrų išlaidų mokslą pasirenkant bakalauro laipsnį siūlomų internete.

Bakalauro laipsnį reklamoje gali parengti absolventus už karjeros įvairovė, priklausomai nuo dėmesio, kad buvo imtasi. Tarp jų yra copy, žiniasklaidos planavimo, žiniasklaidos pirkėjas, reklamos pardavimų atstovas, viešųjų ryšių specialistas, Projektų vadovė, ir prekės ženklo vadovas.Šios pozicijos, galima rasti reklamos pramonėje, pavyzdžiui, esant reklamos agentūrų, ir taip pat bet kuriuo įmonės rūšies, tiek didelis ir mažas.

Institucijos visame pasaulyje siūlo bakalauro laipsnius reklamos internete. Kai studijuoti internetu, turite didesnį lankstumą, kaip jūs galite mokytis, kai turite laiko ir sugeba sutelkti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Staffordshire University
Stoke-on-Trent, Jungtinė Karalystė

Ar kūrybingi ir geras komunikatorius su daug gerų idėjų? Mūsų BA (Hons) Reklama ir Brand vadyba kursas suteiks jums platų rinkinį įgūdžių plėtoti šioje sparčiai tempas kūrybin ... +

Ar kūrybingi ir geras komunikatorius su daug gerų idėjų? Mūsų BA (Hons) Reklama ir Brand vadyba kursas suteiks jums platų rinkinį įgūdžių plėtoti šioje sparčiai tempas kūrybinės pramonės karjerą. Mūsų studija veidrodžiai atstovavimo aplinką, kuriant lanksčias darbo zonas ir projektų tarpus pramonės standartinės programinės įrangos, todėl jūs įgyti praktinės patirties, kad darbdaviai vertės. Ir mūsų ... -
BSc
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia