$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Restoranų vadyba

Bakalauro arba bakalauro laipsnį, yra bakalauro programa siūlo daugelis koledžų ir universitetų visame pasaulyje. Paprastai reikia keturis metus baigti, šis laipsnis tipas rengia studentus darbo vietoje arba tęstiniam tyrimo vienoje pasirinktoje srityje. Kas yra restoranų valdymo bakalauras? Šis laipsnis rengia Baigiu karjerą valdymo restoranai visų tipų ir dydžių. Kursinių gali a… Skaityti daugiau

Bakalauro arba bakalauro laipsnį, yra bakalauro programa siūlo daugelis koledžų ir universitetų visame pasaulyje. Paprastai reikia keturis metus baigti, šis laipsnis tipas rengia studentus darbo vietoje arba tęstiniam tyrimo vienoje pasirinktoje srityje.

Kas yra restoranų valdymo bakalauras? Šis laipsnis rengia Baigiu karjerą valdymo restoranai visų tipų ir dydžių. Kursinių gali apima žmogiškuosius išteklius, buhalterinės, maisto saugos ir paruošimą, pardavimą, pažangios maisto gaminimo būdus ir tendencijas maisto ir gėrimų vartojimu. Kursai gali vykti paskaitų salėse, maisto laboratorijose ir lauke. Kai kurios programos gali reikalauti baigti specialų projektą.

Absolventai restorano valdymo studijų programą gali rasti, kad jie turi platesnį supratimą apie tai, kaip vartotojai galvoti apie maistą, kaip maitinimo paslaugų įmonės gali patenkinti vartotojų poreikius, ir kaip tai padaryti efektyviau.įgijo įgūdžių gali apimti bendravimą ir organizavimą, taip pat kaip įtikti klientams ir valdyti darbuotojus.

Iš studijų programos kaina svyruoja tarp mokyklų ir šalių. Kai kurie studentai pasirenka išsilavinimą užsienyje, o kiti mokytis iš savo namų komfortą. Vaizduojamasis tinkamą tyrimus programą prieš priimant įsipareigojimą yra labai skatinamas.

Karjera prieinamas asmenims, turintiems bakalauro, Restoranas valdymas gali būti valdančiųjų restoranuose įvairių dydžių, įskaitant rasta viešbučiams, kruizinių laivų ir kitų svetingumo priemiesčiuose. Absolventai taip pat gali rasti darbą ligoninės ir mokyklos maitinimo paslaugų įrenginių, arba jie gali pasirinkti pradėti savo restoraną. Daugiau švietimas svetingumą ar gastronomijos taip pat gali būti išeitis.

Šis laipsnis tipas yra siūlomi visame pasaulyje, ir studentai gali būti suteikta galimybė pasirinkti iš lanksčios tvarkaraščių variantų, įskaitant interneto studijų programas.Norėdami daugiau sužinoti apie savo galimybes, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Kalayaan College
Quezon City, Filipinai

Viešbučių ir restoranų vadybos bakalauro programa (BSHRM) yra 4 metų kursas, skirtas suteikti studentams reikalingų žinių, įgūdžių ir požiūrio rengiantis įstoti į svetingumo i ... +

Viešbučių ir restoranų vadybos bakalauro programa (BSHRM) yra 4 metų kursas, skirtas suteikti studentams reikalingų žinių, įgūdžių ir požiūrio rengiantis įstoti į svetingumo industriją kaip svarbių žmogiškųjų išteklių dalį. savo pasirinktuose viešbučiuose, kurortuose, restoranuose ar maitinimo įstaigose ar pradedant savo verslą bet kurioje iš šių sričių. -
BSc
Anglų
Universiteto miestelis
 
Mapúa Institute of Technology
Manila, Filipinai

Ši programa yra skirta integruoti teorijos ir techninių įgūdžių, išmokyti studentus su stipria valdymo ir paslaugų

Ši programa yra skirta integruoti teorijos ir techninių įgūdžių, išmokyti studentus su stipria valdymo ir paslaugų -
BSc
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis