Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Rizikos vadybos studijos

Bakalauro laipsnį yra puikus pamatinis laipsnis, kuris suteikia studentams pažangios žinių tam tikroje studijų srityje. Kai kuriais atvejais šis laipsnis yra pakankamai, kad mokiniai galėtų pradėti karjeros. Tačiau, daugeliu atvejų, studentai gali padidinti savo pelną, stengiantis pažangią laipsnį šią baigimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Kas yra rizikos valdymo bakalauras? Ši programa yra vienas iš daugelio finansinių laipsnių siūlomų daugelio institucijų visame pasaulyje. Studentai, kurie įrašyti į šias programas išmokti priimti protingus finansinius sprendimus, pagrįstus pramonės užuominas. Jie gali būti reikalaujama imtis kursus orientuota į vis įgūdžių ir mokymosi metodus, rizikos matavimo, valdymo ir mažinimo. Kursai gali būti apskaita, verslo teisė, ekonomika, finansų valdymo, matematinės analizės verslo ir rizikos valdymas.

Studentai, kurie uždirba šį laipsnį yra labai pageidaujama pramonėje dėl savo įgūdžius ir žinias.Jie dažnai įgyti tvirtus įgūdžius analitinio mąstymo, komandos formavimo, kiekybinės analizės ir problemų sprendimo.

Išlaidos, susijusios su bakalauro rizikos valdymo labai priklauso nuo įstaigos, kad suteikęs laipsnį. Kitas svarbus veiksnys yra kur pasaulyje intuicija yra ir ar mokiniai gali baigti programą internete.

Yra daug vertingų karjeros prieinami tiems, kurie užpildyti šią laipsnį. Absolventai gali tapti aktuarijų, brokeriai ar agentus, verslo rizikos valdytojams, užsienio valiutų prekybininkams, turto planuotojams ir draudimo Sukčiavimo tyrėjai. Norėdami padidinti savo žinias ir uždirbti potencialą ar perkamumą, ambicingi studentai taip pat gali uždirbti daugiau pažangių laipsnių, pavyzdžiui, magistro laipsnių, lauke.

Daugiau programas nei bet kada yra siūlomos kaip visiškai interneto programas. Tai idealiai tinka studentams, kurie gyvena atokiose vietose visame pasaulyje, bet, kurie nori galimybė užsidirbti vertingų įgūdžių.Kreipimasis į internetinę programą paprastas procesas. Jei esate būsimasis studentas, Jūs galite ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Rizikos vadybos studijos

Mercy College

Apsaugokite mūsų nacionalinę infrastruktūrą nuo terorizmo ir kitų nusikalstamų grėsmių. . . Sužinokite, ko jums reikia norint sėkmingai plėtoti dinamišką ir dinamišką sri ... [+]

Mercy College " bakalauro laipsnis "Corporate and Tendernt Security Management" yra 4 metų laipsnis, siūlomas per Verslo mokyklą. Tai pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis, skirtas supažindinti studentus, besidominčius profesine vadovavimo karjera privačiame ar viešajame sektoriuose, kuriuose egzistuoja verslo ir saugumo įgūdžiai.

Bendrojo ir Tėvynės saugumo vadybos bakalauro laipsnis suteikia studentams pažangiausius laipsnius: tai rodo, kad dabar saugumas išplečia ir dinamiškai veikia beveik kiekvieną verslo ir valdžios karjerą.

Firmos ir Tėvynės Saugumo FaktaiKursiniai darbai, skirti nacionalinei incidentų valdymo sistemai (NIMS)Dėmesio komandos kūrimas dinamiškoje aplinkojeStažuotės su šalies institucijomisGauk daugiadisciplininį laipsnį, priimdami kursus verslo ir saugumo koncepcijoseProgramos rezultatai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Dobbs Ferry New York USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The London Institute of Banking & Finance

Skirta tiems, kurie nori karjeros investavimo bankininkystėje ir su ja susijusiuose vaidmenyse, suteikiant galimybę mokytis verslo aplinkoje, kuri suteikia unikalų poveik ... [+]

Skirta tiems, kurie nori karjeros investavimo bankininkystėje ir su ja susijusiuose vaidmenyse, suteikiant galimybę mokytis verslo aplinkoje, kuri suteikia unikalų poveikį finansinių paslaugų pramonei.

Finansų, investicijų ir rizikos bakalauras (Hons) yra nauja programa, skirta studentams, norintiems investuoti į bankininkystę ir susijusius vaidmenis. Tai suteikia galimybę studijuoti tiesiogiai atitinkamu laipsniu verslo aplinkoje, kuri suteikia unikalų poveikį finansinių paslaugų pramonei.

Programa leis jums sukurti išsamias žinias ir supratimą apie pagrindinius investicijų ir finansinės analizės bei rizikos valdymo elementus, kuriais grindžiamas tinkamas sprendimų priėmimas. Ji suteiks jums galimybę ištirti ir analizuoti įvairias problemas, susijusias su finansų rinkomis ir finansinių paslaugų sektoriumi (ypač investicijomis / įmonių bankininkyste) ir jos nacionaline bei tarptautine aplinka.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba