Filter
Tikslieji mokslai
Singapūras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Santykiai su klientais Singapūre - 2019

Sėkmingai tiksliųjų mokslų studijas pabaigę ir diplomą įgiję absolventai gali pradėti savo profesinę karjerą, jų pasirinktoje studijų srityje. Šio tipo studijų programas siūlo įvairiausi viso pasaulio universitetai, kolegijos, akademijos bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos.

Singapūras, oficialiai Singapūro Respublika yra Pietryčių Azijos salos miestas-valstybė off pietinėje Malajų pusiasalyje, 137 km į šiaurę nuo pusiaujo. Užsienio universitetuose, verslo mokyklose ir specializuotų institutų, taip pat susikurti savo Azijos miesteliai Singapūre. Singapūras yra vienas iš saugiausių didžiųjų miestų pasaulyje beveik jokių priemonių.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Santykiai su klientais Singapūre - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Singapūras

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Per aviacijos pramonės, galite imtis savo karjerą įvairiomis kryptimis. ... [+]

Apžvalga

Singapūro aviacijos pramonė klesti, ir jūs galite būti jos dalimi. Taigi, kas tiksliai yra aviacijos pramonė? Jis gali būti apibendrinti taip projektavimo, kūrimo, gamybos, eksploatavimo, priežiūros ir naudojimo lėktuvuose - iš esmės, dalyvaujančių bendrovių oro transportu. Per aviacijos pramonės, galite imtis savo karjerą įvairiomis kryptimis.

Dirba verslo sektoriuje srityje, jums gali būti oro ar oro linijų vadovas, orlaivis pardavėjas, aviakompanija klientų aptarnavimo atstovas arba kitas sudėtingas vaidmenys, kuriuos reikia kombinuoto žinias verslo sumanumo ir aviaciją.

Skyrė Embry-Riddle Aeronautical University, siūlo EMTT instituto (ERCI), 120-valandą kredito BSABA laipsnis programa suteikia jums su gerai suapvalinti verslo pamatų, apimanti ekonomikos, aeronautikos mokslo, apskaitos, rinkodaros, valdymo ir pasaulinės verslo strategijas. Ypač skirta studentams, kurie nori vadovauti ir valdyti aviacijos pasaulyje, BSABA programa siūlo:... [-]

Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba