Filter
Tikslieji mokslai
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Santykiai su klientais Vietname - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijas, kurių įvairiausias specialybės siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Šios studijų programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių studijų metų, yra siūlomos daugybės viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų.

Vietnamas siūlo įvairių įvairių nuostabiu taikikliai. Studentai gali mėgautis gamtos grožiu šalies, Studentai, kurie keliauja į Vietnamą bus sužavėtas didžiųjų miestų, rinkų ir parduotuvių, kurios yra skirtingai nieko šioje planetoje. Universitetas įėjimas Vietnamas remiantis balų, pasiektus egzaminą.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Santykiai su klientais Vietname - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Vietnamas

Vietnamese-German University

Verslo administravimo programos VGU bakalauras yra dangtelis, kuri leidžia jums nustatyti, analizuoti ir savarankiškai spręsti problemas ir kreiptis į rinką ir sukurti di ... [+]

Šiandien kiekviena organizacija turi apmokyti darbuotojus, iš esmės. Šie darbuotojai turi gebėti suprasti ir spręsti problemas verslo ir ekonomikos. Verslo administravimo programos VGU bakalauras yra dangtelis, kuri leidžia jums nustatyti, analizuoti ir savarankiškai spręsti problemas ir kreiptis į rinką ir sukurti dinamišką ir sudėtingą verslo aplinkos kontekste žurnalas.

Mūsų programa suteikia jums išsamų žinių apie verslo ir valdymo, mokslo ir mokslinių tyrimų metodologijos srityje, taip pat įgūdžius taikyti savo mokslinių žinių, praktinių situacijų. Jei darai mokslinio tyrimo grupės pratimus procesą, jūs išmoksite, kaip dirbti su kitais, siekiant bendro tikslo, kaupti patirtį, reikalingą dirbti verslo aplinkos ir daugiakultūrėje suprasti žinoti apie tarp verslo aplinkos ir visuomenės santykius.... [-]

Vietnamas Hošimino miestas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba