Filter
Tikslieji mokslai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Saugumo studijos - Europa - 2019/2020

Sėkmingai tiksliųjų mokslų studijas pabaigę ir diplomą įgiję absolventai gali pradėti savo profesinę karjerą, jų pasirinktoje studijų srityje. Šio tipo studijų programas siūlo įvairiausi viso pasaulio universitetai, kolegijos, akademijos bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Saugumo studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Saugumo studijos, Europa

Leiden University

Saugos bakalauro studijose studijuoja 21-ojo amžiaus saugumo iššūkius ir mokosi kurti strateginius kompleksinio pasaulio sprendimus. ... [+]

Saugumo iššūkiai, tokie kaip terorizmas ir elektroniniai nusikaltimai, yra vieni svarbiausių šių laikų klausimų. Saugumo studijų bakalauro studijose jūs studijuojate XXI amžiaus saugumo iššūkius ir mokote kurti strateginius sprendimus sudėtingam pasauliui.

Kodėl studijuoti saugumo studijas?

Tarptautinis terorizmas, elektroniniai nusikaltimai, stichinės nelaimės ir kiti klausimai daro įtaką milijonams žmonių saugumui ir saugumui. "Saugumo studijose" jūs išmokite išsklaidyti saugumo iššūkius, sutelkiant dėmesį į politinį, istorinį ir visuomeninį kontekstą, kuriame jie kyla, taip pat į valdymą, institucijas ir žiniasklaidą. Jūs įgijote akademinę perspektyvą ir sugebate kritiškai mąstyti apie sudėtingus klausimus, atsižvelgdami į visus svarbius veiksnius, susijusius su konkrečiais saugumo iššūkiais.... [-]

Olandija Leiden The Hague
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba