close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Skaitmeninės komunikacijos studijos

Bakalauro laipsnį, taip pat žinomas kaip bakalauras, yra bakalauro laipsnį, kuris dažnai trunka kur nuo trejų iki penkerių metų, kad uždirbti. Studentai paprastai praleidžia pirmuosius dvejus metus sukurti mokymosi pagrindą prieš pasinėrė daugiau į jų pasirinktą studijų sritį. BSC laipsnių siūlomi tiek mokslo ir ne mokslo studijų srityse. Kas yra skaitmeninis Bendravimas bak… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnį, taip pat žinomas kaip bakalauras, yra bakalauro laipsnį, kuris dažnai trunka kur nuo trejų iki penkerių metų, kad uždirbti. Studentai paprastai praleidžia pirmuosius dvejus metus sukurti mokymosi pagrindą prieš pasinėrė daugiau į jų pasirinktą studijų sritį. BSC laipsnių siūlomi tiek mokslo ir ne mokslo studijų srityse.

Kas yra skaitmeninis Bendravimas bakalauras? Ši bakalauro studijų programa leidžia studentams įgyti specialių žinių apie šiuolaikines priemones bendrauti, pavyzdžiui, elektroninių prietaisų, svetainių ir socialinės žiniasklaidos. Daugelis kursus pabrėžti technologiją už šių ryšių metodus. Kai kurie iš klasės variantų gali būti Web programavimas, žiniasklaidos plėtrą, elektroninės komercijos, interneto svetainės kūrimas, Bendrijos valdymo, skaitmeninės rinkodaros, žiniasklaidos vertinimą, bei prekės ženklo valdymas. Daugelis programų, taip pat reikalauti, kad studentai atlikti praktiką.

Yra keletas unikalių privalumų įgyti bakalauro, skaitmeninio ryšio. Programos gali padėti studentams suderins ir sutelkti savo bendravimo įgūdžius. Skaitmeninis dėmesio leidžia studentams įgyti atitinkamų žinių šiandienos technologiškai pažangių pasaulio. Dar daugiau, daugelis studentų mano, kad klasių geriau parengti juos darbui ateityje galimybes.

Nuo mokosi bakalauro programos kaina skiriasi, priklausomai nuo programos jums pasirinkti ir kur lankyti mokyklą. Yra mokyklų visame pasaulyje, kurie siūlo programas skaitmeninės komunikacijos. Tai geriausia mokslinių tyrimų mokesčius su kiekvienos mokyklos jus domina lankyti. Dauguma studentų mano, kaina būtų vertinga investicija į savo ateitį.

Po baigimo, studentai paprastai kvalifikuoti dirbti įvairių karjeros įvairovė. Komunikacijos žinių jie dažnai uždirbo leidžia juos turto rinkodaros departamentų įmonėms visame pasaulyje.Bendrosios darbo vaidmenys skaitmeninės rinkodaros specialistą, e-komercija vadybininkas, socialinės žiniasklaidos strategas, socialinės žiniasklaidos vadybininkas, ir skaitmeninės rinkodaros direktorius. Kai kurie studentai taip pat pradėti savo verslą ar dirbti konsultantais.

Jei Jus sudomino šiame įdomiame studijų programos, svarbu rasti tinkamą klasę už jus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Greenwich
Londonas, Jungtinė Karalystė

Praktinis dėmesys šioje programoje leidžia absolventams į darbovietes įvažiuoja su labai prekinės įvairių žinių, įgūdžių ir patirties IRT su geros komercinės supratimą. Jums b ... +

Praktinis dėmesys šioje programoje leidžia absolventams į darbovietes įvažiuoja su labai prekinės įvairių žinių, įgūdžių ir patirties IRT su geros komercinės supratimą. Jums bus suteikta galimybė ištirti sunkumus ir pažeidžiamumą state-of-the-art informacinių sistemų ir taikomųjų programų, ir yra veikiami įvairiausių įrankių, programavimo kalbos, metodikos -
BSc
Dieninės
Dalinės
3 - 4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia