Peržiūrėti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Taikomųjų finansų studijos

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra apdovanotas baigusi programą, kuri paprastai tarp trijų ir penkių metų trukmės bakalauro laipsnį. Studentai dažniausiai prasideda su daugiau bendrojo lavinimo klases, specializuojasi savo srityje, nes jie iš anksto. Kas yra Taikomosios Finansų bakalauras? Bakalauro laipsnis taikomų finansų eina žingsnį toliau nei bazinio finansavimo laipsnį ir… Skaityti daugiau

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra apdovanotas baigusi programą, kuri paprastai tarp trijų ir penkių metų trukmės bakalauro laipsnį. Studentai dažniausiai prasideda su daugiau bendrojo lavinimo klases, specializuojasi savo srityje, nes jie iš anksto.

Kas yra Taikomosios Finansų bakalauras? Bakalauro laipsnis taikomų finansų eina žingsnį toliau nei bazinio finansavimo laipsnį ir rengia absolventų specialiai valdyti investicijas ir lėšas, įvertinti dalyvaujančių potencialių projektų riziką. Be mokymo teorijos, ši studijų programa yra praktinis, parengti studentus už realaus pasaulio problemas, kurios bendrovės ir finansų institucijos susiduria. Pagrindinis Žinoma tyrimas paprastai apima ekonomikos, buhalterinės apskaitos, statistikos, Tikimybių teorija, komercinę teisę, ir finansai. Vėliau klasėse atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kaip investicijų, finansų modeliavimas, portfelio valdymo ir rizikos valdymo.

Dėl praktinio pobūdžio šio laipsnio, ji sustiprins absolvento perkamumą karjeros šioje srityje daugiau nei tiems pareiškėjams, kurių tik bazinio finansavimo laipsnį. Jis taip pat gali padėti įgyti aukštąjį mokėjimo pozicijas.

Studijų programos Taikomosios Finansų skiriasi kaina, priklausomai nuo programos, kad jums pasirinkti ilgį ir institucijos, kad jūs studijuoti. Pasirinkę internetu studijas yra vienas iš būdų sumažinti išlaidas.

Konkretūs karjeros galimybes atviros absolventų bakalauro laipsnį taikomosios finansų apima finansų analitikas, investicijų analitikas, planavimas analitikas, finansų ekonomistas, portfelio valdytojas, vadybos konsultantas, statistikas ir biržos makleris. Potencialūs darbdaviai įtraukti apskaitos firmas konsultantas bendrovių, bankų ir vyriausybės taikomas padalinius, pavyzdžiui, iždo departamentas. Bet didelė korporacija taip pat gali samdyti finansų pareigūnams ar strateginio planavimo ekspertams šis laipsnis.

Bakalauro studijų programa taikomų finansų galima rasti daugelyje tarptautinių institucijų įvairovė internete. Tai puikus būdas mokytis ir vienas, kad gali padėti jums sumažinti savo išlaidas, o leidžia jums turėti lankstesnį tvarkaraštį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
San Francisco State University
San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos

Finansų koncentracija moko atpažinti, suprasti ir pasiekti įgūdžius, būtinus sėkmingai finansų pasaulyje.

Finansų koncentracija moko atpažinti, suprasti ir pasiekti įgūdžius, būtinus sėkmingai finansų pasaulyje. -
BSc
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 
University of Greenwich
London, Jungtinė Karalystė

Toliau euro zonos skolos problema suteikia sudėtinga ir įdomi Jums galimybę studijuoti finansus, temą, kuri yra ekstensyvios vykstančias diskusijas dėmesio.

Toliau euro zonos skolos problema suteikia sudėtinga ir įdomi Jums galimybę studijuoti finansus, temą, kuri yra ekstensyvios vykstančias diskusijas dėmesio. -
BSc
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Kent Business School, University of Kent
Canterbury, Jungtinė Karalystė

Mūsų finansų ir investicijų lygis moko jus taikyti ekonominius ir finansinius principus realioms verslo situacijoms. Ji rengia jus karjerai įvairiuose sektoriuose, įskaitant f ... +

Mūsų finansų ir investicijų lygis moko jus taikyti ekonominius ir finansinius principus realioms verslo situacijoms. Ji rengia jus karjerai įvairiuose sektoriuose, įskaitant finansų valdymą, investicinę bankininkystę ir akcijų prekybą. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgp. 2020
Universiteto miestelis