Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Taikomųjų finansų studijos

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, yra apdovanotas baigusi programą, kuri paprastai tarp trijų ir penkių metų trukmės bakalauro laipsnį. Studentai dažniausiai prasideda su daugiau bendrojo lavinimo klases, specializuojasi savo srityje, nes jie iš anksto.

Kas yra Taikomosios Finansų bakalauras? Bakalauro laipsnis taikomų finansų eina žingsnį toliau nei bazinio finansavimo laipsnį ir rengia absolventų specialiai valdyti investicijas ir lėšas, įvertinti dalyvaujančių potencialių projektų riziką. Be mokymo teorijos, ši studijų programa yra praktinis, parengti studentus už realaus pasaulio problemas, kurios bendrovės ir finansų institucijos susiduria. Pagrindinis Žinoma tyrimas paprastai apima ekonomikos, buhalterinės apskaitos, statistikos, Tikimybių teorija, komercinę teisę, ir finansai. Vėliau klasėse atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kaip investicijų, finansų modeliavimas, portfelio valdymo ir rizikos valdymo.

Dėl praktinio pobūdžio šio laipsnio, ji sustiprins absolvento perkamumą karjeros šioje srityje daugiau nei tiems pareiškėjams, kurių tik bazinio finansavimo laipsnį. Jis taip pat gali padėti įgyti aukštąjį mokėjimo pozicijas.

Studijų programos Taikomosios Finansų skiriasi kaina, priklausomai nuo programos, kad jums pasirinkti ilgį ir institucijos, kad jūs studijuoti. Pasirinkę internetu studijas yra vienas iš būdų sumažinti išlaidas.

Konkretūs karjeros galimybes atviros absolventų bakalauro laipsnį taikomosios finansų apima finansų analitikas, investicijų analitikas, planavimas analitikas, finansų ekonomistas, portfelio valdytojas, vadybos konsultantas, statistikas ir biržos makleris. Potencialūs darbdaviai įtraukti apskaitos firmas konsultantas bendrovių, bankų ir vyriausybės taikomas padalinius, pavyzdžiui, iždo departamentas. Bet didelė korporacija taip pat gali samdyti finansų pareigūnams ar strateginio planavimo ekspertams šis laipsnis.

Bakalauro studijų programa taikomų finansų galima rasti daugelyje tarptautinių institucijų įvairovė internete. Tai puikus būdas mokytis ir vienas, kad gali padėti jums sumažinti savo išlaidas, o leidžia jums turėti lankstesnį tvarkaraštį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Taikomųjų finansų studijos

San Francisco State University

Finansų koncentracija moko atpažinti, suprasti ir pasiekti įgūdžius, būtinus sėkmingai finansų pasaulyje. ... [+]

Verslo Kolegija

Graduate Management Admission Test arba Kolegijos Verslo yra sudaryta iš aštuonių departamentų kontroliuojamose pirmininkai. Departamentai yra: Apskaita, sprendimas mokslai, finansai, Svetingumo vadyba, informacinės sistemos, Tarptautinis verslas, vadyba ir rinkodara.

Pagrindiniai tikslai verslo kolegija San Francisco State University yra:

Suteikti studentams kryptys verslo administravimo su į pagrindines sąvokas ir praktiką verslo bendruomenės įkūrimo, ir su tam tikru žinių vienoje ar daugiau iš praktikos specialybių, siekiant parengti juos kūrybiškai mąstyti ir vykdyti kritinę sprendimą dėl priėmimas verslo sprendimus; Teikti kitas studentams bendrą supratimą apie pamatus ir filosofijų verslo bendruomenei; Skatinti nuolatinį ryšį su verslo bendruomene, siekiant reaguoti į švietimo poreikių tos bendruomenės; Skatinti dėstytojų profesinio tobulėjimo renginius, skirtus teikti paslaugas visose verslo ir švietimo segmentus verslui per akademinių tyrimų ir paskelbimą, taikomuosius mokslinius tyrimus ir skelbti, Bendrijos švietimo ir paslaugas (seminarų ir konsultacijų įtraukiant ne skelbtinas, patentuota tyrimus, pavyzdžiui), ir savišvieta ar tyrimas, skirtas pagerinti verslo žinių ir patirties. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Greenwich

Toliau euro zonos skolos problema suteikia sudėtinga ir įdomi Jums galimybę studijuoti finansus, temą, kuri yra ekstensyvios vykstančias diskusijas dėmesio. ... [+]

Bakalauro Finansai (Hons)

Toliau euro zonos skolos problema suteikia sudėtinga ir įdomi Jums galimybę studijuoti finansus, temą, kuri yra ekstensyvios vykstančias diskusijas dėmesio. Didesnis sąmoningumas iš finansų sistemos trūkumus atkreipė dėmesį į reikalavimą dėl naujos kartos rizikos Aware išsilavinę žaidėjai su finansinių priemonių ir rinkų supratimas paleisti veiksmingas operacijas visame priekinio, viduryje ir gale biuro aplinkoje.

Ši programa suteiks jums galimybę isnaudoti šias galimybes, suteikti jums su griežta dar praktinę studijų programos, skirtas pasiruošti efektyviam darbo atlikimui finansų įstaigoje.

Privilegijuotų Finansų analitikas kvalifikacija pasaulyje pripažintas ir gerbiamas. Nors išimtys yra neįmanoma, ši programa yra skirta padengti ne mažiau kaip 70% 1 lygio kvalifikaciją, taip įrengiant jums žinių, siekiant palengvinti artimųjų šį egzaminą po baigimo.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kent Business School, University of Kent

Mūsų finansų ir investicijų lygis moko jus taikyti ekonominius ir finansinius principus realioms verslo situacijoms. Ji rengia jus karjerai įvairiuose sektoriuose, įskait ... [+]

Apžvalga

Kent Business School siūlo aukštą verslo išsilavinimo lygį ir yra didžiausia Kento universiteto mokykla. Mūsų akademiniai tyrimai ir ryšiai su pasauliniu verslu informuoja mūsų mokymą, užtikrinant griežtą ir esamą mokymo programą. Mes esame 20 geriausių JK verslo mokyklų, siekdami akademinio mokymo ir studentų pasitenkinimo.

Mūsų studijų programa

Ši ketverių metų programa rengia jus už karjerą įvairiose srityse, įskaitant finansų valdymą, investicinę bankininkystę ir akcijų prekybą. Per pirmuosius metus studijuojate finansinę apskaitą, duomenų analizę, statistiką, finansų rinkas ir priemones, verslo ekonomiką ir kiekybinius finansavimo metodus. Tai suteikia jums išsamų supratimą apie pagrindinius finansų ir investicijų principus.... [-]

Jungtinė Karalystė Canterbury
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba