close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Tarptautinių finansų studijos

Studentai, sėkmingai baigę mokslo laipsnis įgyti pažangios žinių bakalauro tam tikroje studijų srityje. Jie gali naudoti šias žinias patekti į darbo rinką, arba jie gali padidinti savo įgūdžių lygį įvesdami kitą daugiau pažangių mokymo programą. Kas yra mokslo bakalauras Tarptautinės Finansų? Bakalauro laipsnis tarptautinių finansų yra viena iš daugelio pageidaujamų pr… Skaityti daugiau

Studentai, sėkmingai baigę mokslo laipsnis įgyti pažangios žinių bakalauro tam tikroje studijų srityje. Jie gali naudoti šias žinias patekti į darbo rinką, arba jie gali padidinti savo įgūdžių lygį įvesdami kitą daugiau pažangių mokymo programą.

Kas yra mokslo bakalauras Tarptautinės Finansų? Bakalauro laipsnis tarptautinių finansų yra viena iš daugelio pageidaujamų programų. Pagrindinis dėmesys šių programų yra parengti studentus suprasti finansinių paslaugų pramonę. Norėdami užbaigti šioje drausmės laipsnį, studentai turi įrodyti, kad jie turi žinių, reikalingų dirbti pasaulinėje rinkoje. Kursinių dažnai apima mokymosi apie užsienio rinkas, prekybos struktūrų ir užsienio politiką. Studentai gali imtis kursus tarptautinio verslo, lyginamosios politikos, tarptautinių vadybos ir tarptautinių santykių.

Studentai, kurie baigę šias programas yra palikta daug privalumų.Jie dažnai atsiranda stiprus mokslinių tyrimų ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurie išversti į kitas gyvenimo sritis. Jie taip pat yra labiau tikėtina, kad būti pasirinktas pradinio lygio pozicijas pramonėje.

Iš bakalauro, Tarptautinės finansų sąnaudos yra kintamos, priklausomai nuo kai kurių svarbių veiksnių. Tai apima aplink pasaulyje universitete vietą, o taip pat ir pati mokyklą. Studentai turėtų užtikrinti, kad jie puikiai žino jų finansinis įsipareigojimas prieš mokosi.

Absolventų su laipsniais šioje srityje yra labai pageidautina finansų rinkoje. Studentai gali rasti puikių sėkmės kaip analitikai, nors jie taip pat gali sukurti pasitenkinimą karjerą kaip investicijų bankininkai ar brokeriai tarptautinėse rinkose. Kai kurie gali rasti puikių pasitenkinimą tampa investavimo ekonomistai ar finansinių vadovams. Be to, studentai gali sustiprinti savo karjeros perspektyvas ieškau magistro ar kitas pažangias laipsnį klausimu.

Šiuo pažangių skaitmeninio amžiaus, daugiau mokyklų siūlo savo programas internete. Kreiptis į bakalauro, Tarptautinė Finansų laipsnį internete, pirmą ieškant savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Cardiff Metropolitan University
Kardifas, Jungtinė Karalystė

Kursas siekia suteikti tinkamą ekonomikos ir finansų modulių mišinį, kuris suteiktų studentams ekonominių ir finansų analitinių įgūdžių derinį, taip pat tvirtą JK ir tarptauti ... +

Kursas siekia suteikti tinkamą ekonomikos ir finansų modulių mišinį, kuris suteiktų studentams ekonominių ir finansų analitinių įgūdžių derinį, taip pat tvirtą JK ir tarptautinių finansų rinkų supratimą. -
BSc
Dieninės
3 - 4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia