Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Transporto vadyba

Norėdami pradėti savo aukštąjį mokslą, apsvarstyti darbo link bakalauro 's laipsnį. Tai puiki vieta pradėti kurie bus pakloti būsimo švietimo ar už visavertį karjeros pradžioje pamatus.

Kas yra Transportas vadybos bakalauras? Ši veiklos sritis yra visa informacija apie tiekimo grandinės ir logistikos bendrovės. Studentai mokysis techninės pusės, įskaitant įstatymus, reglamentus ir politiką, taip pat valdymo strategijas, skirtas stiprinti stabilumą, saugumą, išlaidas, patikimumą ir veiksmingumą, kad korporacijos turi savo transportavimo sistemų. Elementai iš ekonomikos, inžinerijos ir miestų planavimo dažnai įtraukiami teikti daugiau suapvalinti rinkinį įgūdžių absolventų. Daugiau transporto ir paskirstymo tinklus meistriškumas yra jūsų tikslas.

Studijuojantys Transportas valdymo naudą iš daugelio aspektų.Daugiau taip nei daugelyje kitų sričių verslo, studentai bus sukurti savo kritinę problemų sprendimo įgūdžius, be to, ryšių ir valdymo įgūdžius. Taip pat yra didelis poreikis specialistų šioje srityje, nes beveik kiekvienas pramonei reikia logistikos ekspertai.

Bakalauras 's laipsnių gali svyruoti susijusių išlaidų gana didelis. Yra daug skirtingų veiksnių, kurie turės įtakos mokslą. Kai kurie iš jų yra mokyklos, programą šalį studijuoti, ilgis programą ir studento statusą. Dėl šios priežasties, ji yra naudinga ištirti daug programų prieš įtraukiant.

Absolventai bus labiausiai kvalifikuotas rasti darbą logistikos departamento bendrovė. Nors kai kurie nori verslą, skirtas transportavimui, pavyzdžiui, laivybos arba transporto įmonės, tai yra įmanoma dirbti su beveik bet kuriai bendrovei, kuri parduoda produktus. Taip pat yra galimybė dirbti bet kokiu lygiu logistikos, visą kelią iki valdymo ar to skyriaus, galvos.

Jei jus domina transporto valdymo, žengti pirmą žingsnį link studijuoti šį įdomų srityje, žiūrėdamas per įvairias programas, rasti vieną, kuris tinka jums. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Transporto vadyba

Modern College of Business and Science

Programa atspindi didėjančią transporto ir logistikos valdymo svarbą verslo pasaulyje. Ji buvo sukurta pasitelkiant verslo mokytojų ir pramonės lyderių pagalbą, taip pat ... [+]

Programos apžvalga

Programa atspindi didėjančią transporto ir logistikos valdymo svarbą verslo pasaulyje. Ji buvo sukurta pasitelkiant verslo mokytojų ir pramonės lyderių pagalbą, taip pat atsižvelgiant į didelę transporto infrastruktūros plėtrą ir plėtrą šalyje: jūrą, kelius, geležinkelius ir orą.

Programa suteiks studentams šiuolaikinį mąstymą, metodus ir praktiką tiekimo grandinėje ir logistikos operacijų valdyme bei suteiks jiems žinių ir įgūdžių ekonomikos, finansų, valdymo ir kitais klausimais, susijusiais su Artimųjų Rytų regiono transporto sistemomis, taip pat pasaulis.

Laipsnis, patvirtintas Misūrio universiteto, Sent Luisas (JAV).Gyvenimo programa, sukurta remiantis vietinių pramonės ekspertų indėliu.3 mėnesio stažuotės vieta.Stiprūs pramonės ryšiai, darbo vietos ir lauko išvykos ​​už teritorijos ribų.Tarptautinis fakultetas.Darbo perspektyvos... [-]
Omanas Muskatas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Modern College of Business and Science

Bakalauro oro uostų valdymas siūloma tiems studentams, kurie nori ieškoti darbo šioje sparčiai besivystančioje logistikos srityje. Mokymo programa apima naujausius verslo ... [+]

Programos apžvalga

Bakalauro oro uostų valdymas siūloma tiems studentams, kurie nori ieškoti darbo šioje sparčiai besivystančioje logistikos srityje. Mokymo programa apima naujausius verslo praktikos ir valdymo metodus, kurie padės absolventams valdyti šiuolaikinius oro uostus. Kursai yra specialiai suprojektuoti, kad padidintų savo įgūdžius sprendžiant augančios oro transporto sektoriaus iššūkius ir didėjančius jo poreikius.

Vienintelė tokio pobūdžio programa Omane.Mokymosi teorija praktikoje: reguliariai apsilankymai vietoje per pirmuosius dvejus metus.Kursai su specialistais.Praktika oro uoste.Be to, MCBS siūlo IATA kursus - tarptautiniu mastu pripažintą sertifikatą.Darbo perspektyvos... [-]
Omanas Muskatas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba