BACHELORSTUDIES

Rasti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Tvarios plėtros studijos

Mokslo bakalauro programos suteikia pagrindą techninei karjerai ar aukštajam mokslui. Mokymo programa daugiausia skiriama konkretiems dalykams, o ne papildomiems dalykams, taip pat praktinei patirčiai ir laboratoriniams darbams.

Kas yra darnios plėtros bakalauras? Subalansuota plėtra - tai tyrimo sritis, susijusi su visuotiniais nelygybės, perteklinio vartojimo ir aplinkos blogėjimo klausimais. Programa siekiama suteikti studentams įrankius ir patirtį, kad būtų galima spręsti šiuos klausimus ir sukurti labiau stabilius socialinius ir ekonominius sprendimus. Studentai gali ištirti visuomenės, pramonės ir aplinkos sąveiką, dabartinių plėtros strategijų pasekmes ir gerinti esamą ir būsimą gerovę.

Tvariosios inžinerijos bakalauras gali suteikti studentams platesnį pasaulėžiūrą ir suprasti, kaip visuomenė ir aplinka veikia vienas kitą. Studentai taip pat gali patobulinti savo sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius, taip pat savo iniciatyvą ir kūrybinį mąstymą, taikomą daugelyje profesijų.

Mokymo ir registravimo išlaidos skiriasi mokykloms ir programoms, tačiau paprastai subalansuotos plėtros bakalauras trunka ketverius metus kursus ir praktinius darbus uždirbti. Pareiškėjai turėtų tyrinėti potencialias mokyklas, kad gautų daugiau informacijos.

Tvarios plėtros bakalauras suteikia tvirtą pagrindą plataus pobūdžio karjeros, susijusios su aplinkosaugos pastangomis. Valdymo vaidmenis verslo ar viešųjų darbų yra kraštovaizdžio architektai ir zonavimo planuotojai, kurie prižiūri plėtros projektus ir dirbti, siekiant užtikrinti atsakingą žemės ir išteklių naudojimą. Norint dirbti daugiau į mokslinius tyrimus, aplinkosaugos ir apsaugos mokslininkai dirba vyriausybinėse agentūrose arba privačiose įmonėse, dažnai naudodamosi savo išvadomis konsultuodamiesi aplinkosaugos politikos klausimais ir jų įgyvendinimu.

Tvariosios inžinerijos bakalauras gali būti įgyjamas mokyklose visame pasaulyje siūlomomis programomis. Daugelis mokyklų taip pat siūlo nuotolinį mokymą atokiose vietovėse esantiems mokiniams arba užsiėmimų tvarkaraščius. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Tvarios plėtros studijos Filter

Bakalauro (Hons) pasaulinis tvarus vystymasis

MLA College
BSc
11 Sau. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
7 mėnesiai
01 Sau. 2021
Anglų
Internetinės

MLA College novatoriška BSc (Hons) pasaulinės darnaus vystymosi programa sukurta bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų mokymo ir tyrimų institutu, susijusiu su Tarptautiniu aut ...

Skaityti daugiau

Tvarios plėtros bakalauras („Hons“)

University of the Highlands and Islands
BSc
Sau. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4&nbsp;-&nbsp;8 metai
Anglų
Internetinės

Ši darni plėtra BSc („Hons“) yra idealus kursas, jei norėtumėte padėti bendruomenėms vystytis tvariai ir pabrėžti santykių tarp ekonominės, socialinės, politinės ir aplinkos s ...

Skaityti daugiau