BACHELORSTUDIES

Ieškoti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Tvariosios infrastruktūros studijos

Mokslo bakalauras yra mokslo laipsnis. Šis laipsnis yra kelerių metų sunkaus darbo, studijuojant ir taikant žinias, kuris yra įdomus potencialiems darbdaviams.

Kas yra darnios infrastruktūros bakalauras? Kraštovaizdžio dirvožemis, vandens šaltiniai ir kokybė bei žemės plėtojimas gali prisidėti prie studento supratimo apie tai, kaip dabar vystymas ir viešoji infrastruktūra daro įtaką aplinkai, ir apie tai, kaip pakeisti tokią praktiką, kad atspindėtų naujas žinias apie gamtos išteklių žalą. Viena iš tvarios infrastruktūros įgyvendinimo būdų yra optimizuoti energijos vartojimą ir vandens naudojimą viešosiose sistemose. Studentai gali sužinoti apie naujų sistemų kūrimą ir tai, kaip įgyvendinti šias naujas sistemas, įtraukiant tvarius miestus į pasaulį.

Kai kurie iš įgūdžių, įgytų baigus bakalauro laipsnį tvarioje infrastruktūroje, apima gebėjimą įvertinti esamos praktikos tvarumą. Pagrindinis reikalauja, kad studentai būtų plačiai skaitomi ir galėtų išmokyti juos kurti mažiau aplinkai poveikį, daugelyje karjeros.

Tvarios infrastruktūros laipsnius galima gauti daugybe skirtingų kainų. Privatus ir valstybinis universitetai paprastai turi skirtingus mokesčius. Mokykloje praleistų metų skaičius bus dar vienas lemiamas bendras bakalauro sąnaudų veiksnys.

Dėl tvarios infrastruktūros karjeros atsiranda dėl dabartinio susidomėjimo ekologiškų pastatų. Kvalifikacinis laipsnis suteikia absolventams teisę dirbti kaip pastato planuotojas. Dar viena galimybė dirbti konsultantu yra tai, kad daugelis kompanijų nori atnaujinti visas savo turtas, kad būtų skatinamas žalias viešas įvaizdis arba sumažintos jų gamybos sąnaudos. Absolventai, kurie naudojasi laboratorijos darbu, gali norėti tęsti darnos srities tyrėjo karjerą.

Universitetai, turintys tvarios infrastruktūros laipsnius, turi stiprias aplinkosaugos ir inžinerijos programas. Rasti programas internete, kurios gali tilpti į įdarbintus darbo grafikus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

1 Rezultatai Tvariosios infrastruktūros studijos Filter

Darnios konstrukcijos inžinerijos bakalauras

University of Prince Edward Island
BSc
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

UPEI tvariojo dizaino inžinerijos fakultetas siūlo pažangų ir naujovišką ketverių metų bakalauro laipsnį darnios konstrukcijos inžinerijos srityje, kuris pripažįsta plačios ir ...

Skaityti daugiau