Filter
Tikslieji mokslai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Švedijoje - 2019

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Vadybos studijas pasirinkę studentai įgyja tokių praktinėse verslo situacijose ypatingai naudingų įgūdžių kaip komunikacija, savi-refleksija, projektų planavimas ar komandų sudarymas. Daugybė universitetų į savo vadybos studijų programas taip pat įtraukia ir etikos bei kultūrinių skirtumų akademinius dalykus. Tad vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda gauti norimą darbą bei greičiau kilti karjeros laiptais.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Švedijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Švedija

Stockholm School of Economics

Bakalauro studijų programa mažmeninės prekybos vadyboje (180 ECTS kreditų) yra specializuotas išsilavinimas, orientuotas į mažmeninę prekybą. Nuo pirmos dienos Mažmeninės ... [+]

Bakalauro studijų programa mažmeninės prekybos vadyboje (180 ECTS kreditų) yra specializuotas išsilavinimas, orientuotas į mažmeninę prekybą. Atkreipkite dėmesį, kad programa yra visiškai mokoma anglų kalba.

Nuo pirmos dienos Mažmeninės prekybos vadybos programa specializuojasi mažmeninės prekybos srityje, tuo pačiu turintys tokio paties turinio, kurį paprastai gauna visi verslo mokyklos, įskaitant ekonomiką, rinkodarą, apskaitą, valdymą, strategiją ir kt. Daugelis kursų yra pritaikyti tiek bendram turiniu ir mažmeninei prekybai skirtas turinys.

Šis laipsnis suteiks jums teisę kreiptis dėl tam tikrų specializacijų magistrantūros studijų SSE arba magistro programos kituose koledžuose ar universitetuose Švedijoje ar užsienyje. Visas mokymas vyksta anglų kalba. Per pirmuosius dvejus metus, mažmeninės prekybos valdymo semestras paprastai apima 4- 5 kursus. Trečiaisiais metais studentai imasi mažiau kursų, bet parašo du didesnes ataskaitas, kompanijos projektą "Applied Retailing Track" ir jų bakalauro darbą. Veikla "Applied Retailing Track" ir "Antonia Axe": "Son Johnson Tutorial" vyksta lygiagrečiai su klasių kursais per trejus metus.... [-]

Švedija Stockholm
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba