Filter
Tikslieji mokslai
Danija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Danijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis, arba BSc, tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka nuo trejų iki septynerių metų.  Šių studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra itin naudingas norintiems tęsti studijas arba pradėti profesinę karjerą.

Jeigu siekiate kilti karjeros laiptais ir užimti vadovo poziciją, siūlytumėme išsamiau pasidomėti vadybos studijomis, kurias siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Į šių studijų programas paprastai būna įtraukiami tokie dalykai kaip rinkodara, verslo strategija bei finansai, tad šias studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą ir gana platų su verslu susijusį žinių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose verslo situacijose.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Danijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Danija

University of Southern Denmark

Įgūdžiai ir kompetencijos, kad jums įsigyti šioje programoje yra tas, kad organizacijos ir įmonės ieško tarp aukštos kvalifikacijos ... ... [+]

Bakalauras Rinkos ir valdymo antropologija (BSC) įgūdžius ir kompetencijas, kad jums įsigyti šioje programoje yra tas, kad organizacijos ir įmonės ieško tarp labai išsilavinusių specialistų ir vadovų, ir vis bus. Jūs išmoksite, kaip rinkos kyla ir keisti, kartu su people vertybių ir kasdienių poreikių, atsižvelgiant į vietos kultūrą pasaulinius srautų ir statinių susipynę. Jūsų supratimas kultūros ir ekonomikos ir savo įgūdžius mokslinių tyrimų metodologiją ir projektų valdymo padės jums galimybę sukurti pridėtinę vertę korporacijos ir visuomeninių organizacijų, kaip jie patenka, veikti ir kurti naujoves ir pasaulinėse rinkose ateityje. Jūs įgyti globalią mąstyseną, o tai yra people kultūros vertybes ir poreikius, iššūkius ir norus savo kasdieniame gyvenime supratimą, gebėjimą rankioti informaciją iš abiejų istorijų ir statistikos chartijų, stiprių įgūdžių bendraujant analizė plačiai auditorijai ir gebėjimas veikti visoje įvairių kultūrų sprendžiant problemas ir matyti galimybes. Programa naudoja rinkas bei įmonių pirminių svetainių mokslinio tyrimo socialinį ir ekonominį gyvenimą; vykdomų pokyčių people gyvenimo būdą ir egzistencinių problemų. Jūs absolventas kaip asmuo patyrė atliekant nepriklausomus tyrimus, pažymėtą tiek akademinį ir verslo EEE, pagal skirtingų kultūrinių sąlygų.... [-]

Danija Odense
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba