Filter
Tikslieji mokslai
Filipinai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Filipinuose - 2019

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Vadybos studijas pasirinkę studentai įgyja tokių praktinėse verslo situacijose ypatingai naudingų įgūdžių kaip komunikacija, savi-refleksija, projektų planavimas ar komandų sudarymas. Daugybė universitetų į savo vadybos studijų programas taip pat įtraukia ir etikos bei kultūrinių skirtumų akademinius dalykus. Tad vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda gauti norimą darbą bei greičiau kilti karjeros laiptais.

Filipinai, oficialiai žinoma kaip Filipinų Respublikos, yra suvereni valstybė Pietryčių Azijoje Vakarų Ramiojo vandenyno. Anglų kalba yra viena iš oficialių kalbų, Filipinai ir yra privalomas mokomasis dalykas visose mokyklose.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Filipinuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Filipinai

Central Colleges of the Philippines

Verslo administravimo atitiktų kolegija verslo švietimo, pritaikyto parengti studentus asmeniškai vaisingiausių ir socialiai naudingas karjeros akademinėje aplinkoje laid ... [+]

Bakalauro valdymas

Pagrindinio tikslo - parengti studentus asmeniškai vaisingas ir socialiai naudingas karjeros akademinėje aplinkoje laidus į kompetencijos pasiekti, Bankininkystė ir finansai, kompiuterių mokslo, ekonomikos, vadybos ir verslo išsilavinimą, orientuota verslo administravimo atitiktų kolegija Rinkodara. Šiam tikslui kolegija konkrečiai siekiama:

Supažindinti studentus su išsamiomis apmokymo priemonėmis ir verslo administravimo, kuri būtina siekiant visapusiškai plėtrai, kompetentingų specialistų ir atsakingų piliečių, kurie gali padėti savo dalį augančių verslo poreikių ir ekonomikai; aprūpinti juos specializuotos ir išankstinių žinių ir atitinkamų įgūdžių, kurie leis jiems iššūkius ir augančius šioje aplinkoje; padėti jiems įgyti ir tobulinti žmogiškąsias vertybes, būtinas jų prasmingą buvimą ir tarnavimo artimui. ... [-]
Filipinai Quezon City
Lapkritis 2019
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba