Filter
Tikslieji mokslai
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Graikijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Vadybos studijų programos studentus paruošia pradėti savo profesinę karjerą verslo sferoje. Šios studijų programos paprastai yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų lavinti savo problemų sprendimo, organizacinės elgsenos bei sprendimų priėmimo įgūdžius. Be to, į vadybos studijų programas paprastai yra įtraukiami ir lyderystės kursai.

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Graikijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Graikija

The American College of Greece

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa yra skirta parengti absolventus, kurie yra įrengta tiek patirties ir išsamių kompetencijų logistikos ir tiekimo grandinės ... [+]

Bakalauro (Hons) logistikos ir tiekimo grandinės valdymo

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programa yra skirta parengti absolventus, kurie yra įrengta tiek patirties ir išsamių kompetencijų logistikos ir tiekimo grandinės valdymo įgalintų juos spręsti aktualiais visų rūšių organizacijų, nesvarbu, ar tarnybos ar gamybos, pelno, ar ne-už- pelno, vidaus ar pasaulinės, didelių verslo įmonių ar verslo įmones. Studijos logistikos ir tiekimo grandinės valdymo suteikti už studentų nustatymas susipažinti su logistikos, tiekimo grandinės valdymo, verslo-verslui ir operacijų valdymo susijusiomis temomis. Programa yra skirta studentams, besidomintiems iššūkiais ir galimybėmis projektavimo, eksploatavimo, ir gerinti veiksmingą ir efektyvią tiekimo tinklus, taip pat tiems, kurie nori siekti karjeros iš susijusių įmonių struktūras įvairovė, nuo mažų ir vidutinio dydžio įmonėms didelių tarptautinių įmonių.... [-]

Graikija Athens
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba