Filter
Tikslieji mokslai
Honkongas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Honkonge - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Vadybos studijų programos studentams gali atverti daugybę įvairių karjeros galimybių. Šias studijas pabaigę studentai gali dirbti ne tik versle, bet ir vyriausybinėse organizacijose ar pelno nesiekiančiose įstaigose. Dauguma vadybos studijas siūlančių universitetų, studentams leidžia pasirinkti vieną iš daugybės šios srities specialybių, tokių kaip finansai, rinkodara, ekonomika ar finansų apskaita.

Honkongas yra vienas iš dviejų specialių administracinių regionų žmonių 's Republic of China, kitas yra Makao.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Honkonge - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Honkongas

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Viešbučių ir turizmo vadybos ( SHTM ) siūlomų bakalauro studijų programos yra daugiadisciplininės ir suteikia studentams profesines žinias ir įgūdžius įvairiems kompleksi ... [+]

Iš siūlomų viešbučių ir turizmo vadybos mokyklos (mokslo programų bakalauras SHTM ) Honkongo politechnikos universiteto (PolyU) yra tarpdisciplininis ir aprūpinti studentus su profesinių žinių ir įgūdžių įvairių sudėtingų, valdymo ir specializuotų darbo veikla viešbučiuose ir turizmo pramonėje. Programa prasideda nuo plačios viešbučių ir turizmo vadybos disciplinos, kuri yra pirmasis studijų metų maršrutas su viešbučių ir turizmo valdymu. Studentai turi galimybę pasirinkti pagrindinę studijų programą - bakalauro laipsnį (Hons) viešbučių vadyboje arba bakalauro laipsnį (Hons) turizmo ir renginių valdyme po pirmųjų studijų metų.

"Turizmo ir renginių valdymo" bakalauro laipsnis (Hons) apima verslo turizmo teoriją ir praktiką, orientuotą į klientų aptarnavimą, siekiant parengti absolventus, kurie gali atlikti įvairias turizmo pramonės pozicijas. Absolventai gali greitai pereiti prie šio sektoriaus vadovų lygio pozicijų. Ši multidisciplininė programa rengia studentus už karjeros galimybes valdymo lygiu turizmo srityje ir platesniame paslaugų sektoriuje tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu. Studentai mokosi būti orientuoti į klientus, analitiniai ir nepriklausomi, tuo pat metu kurti bendravimo ir vadovavimo įgūdžius. Jos taip pat įgavo visuotinę perspektyvą, kad atitiktų augančius iššūkius, su kuriais susiduria dinamiška turizmo pramonė.... [-]

Honkongas Kowloon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba