Filter
Tikslieji mokslai
Kambodža Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Kombodžoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis (BSc) - tai pirmosios akademinės pakopos studijos, kurios paprastai užtrunka nuo trejų iki penkerių metų.  Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.

Vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems ypatingai pasitarnauja pradėjus dirbti įvairiausiose verslo sferose, o taip pat ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose.

Kambodžos vyriausybė yra pagrindinis reguliatorius aukštojo mokslo objektų ir privačios aukštojo mokslo įstaigos, kurios yra sustiprinti aukštą kokybę. Šis faktas taip pat leido Kambodžos universitetams įtraukti mokslinių tyrimų kultūrą savo akademinių mokymo 's, be to, įgyti pripažinimą pasaulinėje arenoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Kombodžoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Kambodža

AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Informacinės technologijos valdymas (ITM) programos yra skirta parengti specialistų kylančios ir į bendrus informacinių ir ryšių t ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Informacinės technologijos valdymas (ITM) programos yra skirta parengti specialistų kylančios ir į bendrus informacinių ir ryšių technologijų srityje. Į ITM laipsnis gamina absolventų, kurie gali organizuoti verslo procesus, siekiant remti strateginius verslo poreikius, reikalavimus ir tikslus tuo valdymo lygiu. Programa yra sukurta siekiant suartinti problemų verslo ir informacinių technologijų galimybes spragą, o derinant technologijas su verslo strategijas. Studentai padidinti jų kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių su žinių valdymo principus. Programa yra technologija, valdymo, ryšių ir laisvųjų menų balansas.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba