Filter
Tikslieji mokslai
Kinija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Kinijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Jeigu siekiate kilti karjeros laiptais ir užimti vadovo poziciją, siūlytumėme išsamiau pasidomėti vadybos studijomis, kurias siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Į šių studijų programas paprastai būna įtraukiami tokie dalykai kaip rinkodara, verslo strategija bei finansai, tad šias studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą ir gana platų su verslu susijusį žinių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose verslo situacijose.

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Kinijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Kinija

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Ši programa skirta suteikti studentams žinias ir įgūdžius, susijusius su e. Finansų ir elektroninės komercijos, ir paaiškinti pagrindines IT, finansų valdymo ir ekonomiko ... [+]

BSc informacijos valdymo ir informacijos sistemaapžvalga

Ši programa skirta suteikti studentams žinias ir įgūdžius, susijusius su e. Finansų ir elektroninės komercijos, ir paaiškinti pagrindines IT, finansų valdymo ir ekonomikos sąvokas studentams iš unikalaus požiūrio ir integruoti šiuos pagrindinius principus.

Kodėl verta rinktis Xipu informacijos valdymo ir informacines sistemas?

Šios programos tikslas - suteikti studentams profesinius įgūdžius ir žinias, reikalingus realiame gyvenime ir praktiniam darbui spręsti kompleksines problemas, su kuriomis susiduria įvairių pramonės šakų įmonės;Per vyresniųjų vyresniųjų projektų studentai gali sužinoti daugiau praktinių žinių ir pasirengti įeiti į darbo vietą;Kursų ir vertinimo sistema yra sukurta ir įgyvendinta patyrusių dėstytojų narių kartu su jų akademine ir pramonės patirtimi;Šis magistras suteikia studentams unikalų techninių ir vadybinių žinių derinį. Anglų kalbos mokymas taip pat sudaro kalbos ir komunikacijos pagrindus tolesniam studijoms ir tobulinimui darbo vietoje;Profesija turi aiškias tarpdisciplinines ypatybes;Absolventai gali gauti dvigubo diplomo iš 西交利物浦大学 ir 西交利物浦大学 .Žinios ir įgūdžiaiSuprasti informacijos valdymo ir informacinių sistemų teoriją ir pritaikyti ją e-finansų ir elektroninės komercijos srityse;Suprasti pagrindines sąvokas, principus ir teorijas, susijusias su kompiuteriais ir jų programomis;Suprasti ir sugebėti naudoti įvairius apskaitos ir kiekybinės analizės metodus aprašant ir projektuojant finansinius produktus;Suprasti, kaip taikyti ir kurti e-finansų programinę įrangą;Gilus įvairių verslo ir ekonominių principų supratimas.Kursas... [-]
Kinija Suzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba