Filter
Tikslieji mokslai
Libanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Vadybos studijos Libijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos (angliškai vadinamos Bachelor of Science ir trumpinamos BSc) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Nors šio tipo laipsnis dažniausiai yra suteikiamas tiksliuosius mokslus baigusiems specialistams, kai kurie universitetai šį studijų pavadinimą vartoja gana plačiai.

Vadybos studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems ypatingai pasitarnauja pradėjus dirbti įvairiausiose verslo sferose, o taip pat ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose.

Libanas-oficialiai vadinamas Libano Respublika. Jis randamas Rytų Viduržemio jūros. Daugelis žmonių šalyje turėti prieigą prie švietimo, kuris iš esmės yra suskirstyta į pagrindinio, pradinio ir vidurinio bei aukštojo mokslo.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Vadybos studijos Libijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Libanas

AUST: American University of Science and Technology

Pagrindinis dėmesys valdymo mokymo programa yra suteikti studentams su kieto bazės valdymo principus, funkcijas ir veiklą. Jis rengia studentams būtinų priemonių patikrin ... [+]

LST valdymas

Pagrindinis dėmesys valdymo mokymo programa yra suteikti studentams su kieto bazės valdymo principus, funkcijas ir veiklą. Jis rengia studentams būtinų priemonių patikrinti ir išanalizuoti vidaus ir išorės verslo aplinką siekiant susidoroti ir priimti atitinkamus sprendimus. Mokymo metodai apima analitinę apžvalgą valdymo atvejų tyrimus, siekiant padėti mokiniams suprasti, kaip teorijos yra taikomos realiose situacijose ir plėtoti savo kritinio mąstymo gebėjimus. Galimybės valdymo absolventų yra paslaugos, komercinių ir pramoninių įmonių. Be to, ši bakalauro programa padeda studentams siekti studijas ar kitų pažangių sertifikavimo programas.

BENDRA Gradacija Reikalavimai (24 kreditai) CSI 200 kompiuterinio raštingumo LIT 201 Sudėtis ir retorika man LIT 202 Sudėtis ir retorika II ENG 205 Anglų Bendravimo įgūdžiai HMS 201 aktyvus mokymasis ir tyrimų metodologija HMS 301 Vakarų civilizacija MAT 220 matematikos Verslas ir finansai MGT 300 Verslo komunikacijos Nemokami laisvųjų menų Pasirenkant (9 kreditai) ... [-]
Libanas Beirut
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba