Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti 5 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Verslo finansų studijos

Mokslo bakalauras, taip pat vadinamas bakalauro, yra bakalauro laipsnį, kuris paprastai baigtas trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo institucijos. Daugeliu atvejų, studentai bus pradėti su daugiau bendrųjų klasių, pereinant prie labiau išsivysčiusių kursus savo srityje, nes jie pažangą į programą.

Kas yra Verslo finansų bakalauro? Bakalauro laipsnį verslo finansavimo mišiniai pagrindinius verslo klase su išsamiu fone finansų teorijos, taip pat jos praktinio taikymo dabartinę rinkoje. Klasės paprastai apima verslo pagrindai, pavyzdžiui, ekonomikos, apskaitos, finansų, organizacijų valdymo, statistikos, etika ir informacinių technologijų. Finansai modulis bus plečiamas ir įtraukti finansinį planavimą, rizikos vertinimą ir valdymą, lėšų valdymą, tarptautinį finansų ir finansų teisė. Tai bus tiriama iš abiejų teorinius ir realaus pasaulio perspektyvas.

Specializuota laipsnis verslo finansavimo padidina Graduate patrauklumą potencialiems darbdaviams. Jis taip pat gali leisti jiems kaupti didesnį atlyginimą pasiūlymą.

Apie bakalauro laipsnį verslo finansavimo sąnaudos priklausys nuo to, kur jūs nuspręsite studijuoti ir kiek laiko iš programos Mokykla siūlo. Nurodykite studijuoti internete gali padėti jums sumažinti savo išlaidas.

Tarp karjeros galimybių absolventams su šio laipsnio yra Tarptautinė bankininkystė, kredito analizė, rizikos valdymo, fondų valdymas, biržos makleris, finansų prognozuotojas, įmonių finansų pareigūnas ir konsultantas. Verslo įmonių tipai, nuoma šias pareigas yra bankai, konsultavimo įmonės, apskaitos įmonės, vyriausybės iždo departamentus ir komercinių ir privačių investicinių bendrovių. Didelės korporacijos visose pramonės šakose, taip pat samdyti finansų pareigūnams įvertinti riziką ir padėti strategijos kūrimą.

Daugelis tarptautinių institucijų pasiūlyti bakalauro laipsnį verslo finansų internete. Tai padeda jums turėti lankstesnį tvarkaraštį, taip pat sumažinti savo išsilavinimą išlaidas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

5 Rezultatai Verslo finansų studijos

American University of Sharjah

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai užtikrinti, kad mūsų studentai gauna geriausią teorinę ir praktinę patirtį šioje srityje. Mūsų programa yra vienas iš labiausiai ge ... [+]

Finansai yra "kur pinigai yra!"

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai užtikrinti, kad mūsų studentai gauna geriausią teorinę ir praktinę patirtį šioje srityje. Mūsų programa yra vienas iš labiausiai gerbiamų šalyje ir regione, ir yra įvairių, daugiakultūrę mokinio kūną.

Mes turime populiarus partnerystės programą su CFA instituto-tai reiškia, kad jūsų finansų pagrindinė suteikia puikų pasirengimą I lygio egzaminą Chartered Financial Analyst (CFA) paskyrimo. Gauti šį prestižinį paskyrimą po baigimo žymiai padidina karjeros perspektyvas finansų pasaulyje.

Kaip finansų absolventas, yra daug naudingų karjeros, kad yra atvira jums numerį. Tai apima darbo bankininkystės, investicijų, draudimo, nekilnojamojo turto, pasaulinį verslo sektoriui, taip pat vyriausybės. ... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Finansų rinkos tampa vis sudėtingesnės ir sudėtingas, su vadybininkų, prekybininkų ir analitikai nuolat kintančius naujų pakavimo būdus ir parduoda turtą ir vertybinius p ... [+]

Finansų rinkos tampa vis sudėtingesnės ir sudėtingas, su vadybininkų, prekybininkų ir analitikai nuolat kintančius naujų pakavimo būdus ir parduoda turtą ir vertybinius popierius siūlo naujų derinių rizikos ir grąžos.

Verslo studijos ir Finansai dėmesys skiriamas derinant specializuotą srautas modulių finansavimo su bendresnio verslo studijų programą, kuri apima platų verslo ir valdymo disciplinas.

1 metai Įvadas į verslo ir vadybos Verslo studijų įgūdžiai Kiekybiniai metodai Valdymas ir finansinė apskaita Įvadas į ekonomikos Įvadas į rinkodaros Finansinės rinkos ir institucijos Verslo informacinės sistemos Tyrimų metodai verslui 2 metai Rinkodaros principai Principai ORGANIZAVIMAS IR VALDYMAS Tikimybių teorija ir optimizavimas Finansinė apskaita Investicijos finansai Statistiniai metodai Verslo ekonomika Makroekonomika Vartotojų elgsena Bendrovių valdymas ir Reglamentą 3 Metai Žmogiškųjų išteklių valdymas Tarptautinis verslas Marketingo strategija ir valdymas Verslumas, kapitalas ir įmonė Finansų ekonomikos studijos Išplėstinė Corporate Finance Verslo planavimas Principai ekonometrija Strateginis valdymas Išplėstinė investicijų teorija ir praktika Pinigai ir bankininkystė Patekimo į rinką reikalavimai ... [-]
Singapūras Singapore
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 - 36 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Long Island University

Verslo administravimo bakalauras su finansų koncentracija rengia jums įvairios karjeros visais pasaulio finansų valdymo aspektais. Specializuoti kursai apima įmonių finan ... [+]

Apie

Verslo administravimo bakalauras su finansų koncentracija rengia jums įvairios karjeros visais pasaulio finansų valdymo aspektais. Specializuoti kursai apima įmonių finansų valdymą, investicijų valdymą ir vertybinių popierių portfelius, bankininkystę, investicinę bankininkystę ir finansų įstaigų valdymą.

Mūsų departamento finansų fakulteto nariai suteikia realaus pasaulio patirtį į klasę, vadovaujantis jums iššūkius globalioje, 21-ojo amžiaus rinkoje. Išmokti valdyti ir taikyti finansines koncepcijas, įskaitant turto vertinimą, dabartines ir būsimas pinigų srautų vertes, valiutos vertę ir palūkanų normų taikymą.

Už klasės ribų jūs galėsite mėgautis daugybe patirtinių mokymosi galimybių per studentų verslą, finansų prekybos aukštus ir "Financial Management Association International" LIU Post studentų skyrių, kuriame susitiks finansų sektoriaus lyderiai, taip pat sukursite savo tinklo ir organizacinius įgūdžius. Kai būsite pasiruošę stažuotis, ištirkite didžiulį profesionalų Niujorko kraštovaizdį, kai bendraujate su pasaulinėmis investicijų ir finansų įmonėmis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brookville
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Ši programa suteikia studentams išsamią visuotinę ir finansinę apžvalgą bei patikimą verslo etiką. Konkurencingose ​​pasaulio rinkose vertės kūrimas yra svarbus tarptauti ... [+]

Ši programa suteikia studentams išsamią visuotinę ir finansinę apžvalgą bei patikimą verslo etiką. Konkurencingose ​​pasaulio rinkose vertės kūrimas yra svarbus tarptautinėms įmonėms. Tai lemia tai, kad mūsų pagrindinis dalykas finansinėje srityje yra sudėtingas ir malonus, ir dėl to jo laipsnis gali paskatinti karjerą, kuri yra patenkinama ir pelninga.

Trukmė: Septyni semestrai / treji metai (240 kreditų)

Vietos: Ženeva, Montreux

Kalbos mokymasis: anglų

Pradžios data: spalio / vasario / birželio / rugpjūčio mėn

Priėmimas: ištisus metus

Semestro mokestis: 13 800 CHF

Suteikiamas laipsnis

EU Business School studentai turi unikalią galimybę uždirbti du laipsnius.... [-]

Šveicarija Montreux Geneva
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Tampa - Sykes College of Business

Finansinių įmonių sistemos (FES) yra sudėtinga programa, apimanti įmonių sistemos koncepcijų taikymą analizuojant organizacijų verslo proceso poreikius, daugiausia dėmesi ... [+]

Finansinių įmonių sistemos (FES) yra sudėtinga programa, apimanti įmonių sistemos koncepcijų taikymą analizuojant organizacijų verslo proceso poreikius, daugiausia dėmesio skiriant finansų pramonei. Šiandien, atsižvelgiant į kompleksinį funkcinį verslo procesų pobūdį, reikia holistinio požiūrio į šiuolaikinę organizaciją. Analizuojama finansų, apskaitos ir kitų svarbių verslo funkcijų integracija. Tikimasi, kad išaugs specialistų, išmanančių įmonių informacines sistemas, verslo technologijas ir finansus, paklausa, atsižvelgiant į besikeičiančių pirmaujančių organizacijų pobūdį visame pasaulyje.

Studentai, kurių pagrindinė veikla yra FES, įgyja išsamų integruotų verslo procesų, finansų, informacinių sistemų ir technologijų mokslą. Keletas specializuotų kursų, pritaikytų XXI amžiaus organizacijai, išskiria šį pagrindinį dalyką iš kitų. FES studentai yra išsilavinę finansų valdymo, rinkų ir institucijų, pasaulinių finansų, finansinių paslaugų operacijų, verslo tęstinumo, informacijos saugumo, rizikos valdymo, duomenų gavybos, verslo informacijos ir analizės srityse. Studentai taip pat įgyja žinių apie finansinius ir apskaitos verslo procesus bei technines žinias apie įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemas. FES absolventai įgyja stiprių analitinių, techninių ir vadybos įgūdžių, apimančių verslo funkcines sritis. Be to, FES absolventai įgyja reikšmingos komunikacijos žodžiu ir raštu patirties.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba