Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 36 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Verslo vadybos studijos

Sėkmingai dirbančios bendrovės remtis kvalifikuotų vadybininkų organizuoti savo verslo funkcijas. Darbuotojai, turintys kietų rinkinį praktinių įgūdžių visada paklausa. Studentai, kurie nori plėtoti esminius mokėjimą turėtų apsvarstyti Mokslo (bakalauro) bakalauras Verslo vadyba - BBM.

Kas yra Verslo vadybos bakalauras - BBM? Tai bakalauro laipsnį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas plėtoti pagrindines verslo įgūdžių darbdaviai ieško. Studentai studijuoja verslo vadybos mokslo ir sutelkti dėmesį į suprasti, kaip sėkmingai įmonės organizuotas. Jis yra panašus į kitų verslo laipsnių, tačiau pabrėžia, valdymo strategijas. Studentai yra paruošti lyderio vaidmens ir rengia metodus suvienodinti ir motyvuoja žmones. Kaip lyderiai, jie turi turėti pagrindinę suprasti visų verslo susijusias užduotis, ir jis mokosi daug temų, įskaitant verslo teisinės, rinkodaros, ekonomikos, finansų ir apskaitos spektrą.

Visą programą, kritinis mąstymas ir sprendimų priėmimo įgūdžiai formuojami. Absolventai siūlo savo darbdavius ​​įvairesnių gebėjimų. Tiems jau pagardinti savo profesijas, šis laipsnis atveria skatinimo keliu. Tie tik pradeda darbo jėgos įgis tvirtą stovėkite pradėti savo karjerą.

Už bakalauro, Verslo vadybos sąnaudos - BBM gali skirtis. Kaip viena iš populiariausių programų, yra daug variantų apsvarstyti. Mokiniai skatinami kreiptis į konkrečią instituciją, kad sužinotumėte daugiau apie kainą kurso.

Yra platus karjeros galimybes galima BBM absolventų. Įmonės, pageidaujančios užpildyti lyderių vaidmenys svarstys šiuos absolventus. Studentai turi lanksčiai specializuotis mokslus ir gali siekti karjeros, kaip administratoriai, tiekimo grandinės vadybininkams, žmogiškųjų išteklių vadybininkams ar operacijų vadovų.Mokslų bakalauro verslo vadybos - BBM taip pat gali sukelti jiems dirbti aukštesnio lygio vadovas.

Konkurencija darbo rinkoje yra didžiulė ir aukščiausio lygio darbo vietų, ir turintys tinkamą išsilavinimą kelia jums galimybę kontroliuoti. Atidžiai apsvarstyti visas savo galimybes, įskaitant interneto universitetų programas. Ieškoti sprendimo, kuris atitinka jūsų laiką, išteklius ir geografines poreikius. Mūsų internetinė duomenų bazė yra sukurta siekiant padėti jums su jūsų paieškos ir yra puiki vieta pradėti rinkti informaciją, jums reikia padaryti savo sprendimą. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

36 Rezultatai Verslo vadybos studijos

The University of Law Business School

„BSc Digital Business Management“ skirta tiems, kurie domisi nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai ugdys reikiamus gebėjimus analizuoti skaitmen ... [+]

BSc skaitmeninio verslo vadyba su fondo metais

„BSc Digital Business Management“ skirta tiems, kurie domisi nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai ugdys reikiamus gebėjimus analizuoti skaitmeninių verslo modelių, grindžiamų trikdančiomis technologijomis, skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodara, skaitmenine transformacija, projektų valdymu ir informacinėmis sistemomis, vaidmenį.

Reikalavimai kursuiBBC lygiai ir C laipsnis arba 4 ar aukštesnis laipsnis GCSE matematikoje ir anglų kalba (arba lygiavertėje kvalifikacijoje).Mokesčiai£ 9 250 per metus (JK / ES)13 500 svarų sterlingų per metus (tarptautinis)

Mokestis netaikomas būsimiems studijų metams, ty studentas kiekvienais metais mokės tą pačią kainą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Vis labiau besitęsiančioje pasaulio ekonomikoje mes siekiame sukurti atspindinčius, socialiai ir etiškai sąmoningus operacijų valdymo specialistus. ... [+]

Apžvalga

Vis labiau besitęsiančioje pasaulio ekonomikoje mes siekiame sukurti atspindinčius, socialiai ir etiškai sąmoningus operacijų valdymo specialistus.

Išmoksite nustatyti problemas, rinkti svarbią informaciją ir analizuoti savo duomenis, kad galėtumėte priimti sprendimus ir imtis veiksmų.

Matematiškai griežtesnis nei lygiavertis bakalauras, verslo ir vadybos bakalauras yra gerai subalansuotas, paruošiantis jus priimti sudėtingus verslo sprendimus nepastovioje pasaulinėje rinkoje.

Kurso turinys

Mūsų verslo ir vadybos, apskaitos ir finansų laipsniai turi keletą bendrų elementų pirmaisiais metais, kad supažindintų jus su pagrindinėmis sąvokomis, kuriomis grindžiamos šios pagrindinės disciplinos.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CIS Endicott International

Verslo vadyba yra programa, reikalaujanti 126 kreditų bakalauro laipsniui, iš kurių 65 baigiami per pirmuosius dvejus metus. Pati programa studentams siūlo bendruosius re ... [+]

Verslo vadybos bakalauro laipsnis sukurtas siekiant sukurti autoritetingą perspektyvą ir asmeninius vadovavimo įgūdžius, kurių reikia sėkmingiems verslo vadybininkams. Nuo vadovo iki vadovo šis takelis padeda mokiniams tapti veiksmingais vadovais sudėtingoje aplinkoje. Stažuotės yra neatskiriama mokymo programos dalis. Per patirties patirtį, studentai mokosi, kaip pasirengti būsimoms profesijoms. Galimi stažuočių vaidmenys yra žmogiškųjų išteklių valdymas, vartotojų prekių valdymas, mažmeninės prekybos valdymas ir ne pelno valdymas.

Mokymosi rezultataiParodykite analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius, reikalingus sudėtingiems verslo valdymo iššūkiams patenkinti.Taikyti verslo vadybos „geriausios praktikos“ spektrą profesinėje aplinkoje.Pripažinkite, kaip svarbu elgtis profesionaliai.Parodyti kritinius tyrimo ir analizės įgūdžius, reikalingus konstruktyviai dalyvauti intelektiniame diskurse verslo valdymo kontekste.Efektyviai bendrauti - tiek žodžiu, tiek raštu.Mokymo programų reikalavimaiBendrieji švietimo pagrindiniai reikalavimai (6 kreditai)LIT 111 Kritinis skaitymasLAT 112 Kritinis skaitymasAsmuo ir visuomenė (3 kreditai)PSY 100 psichologija - 3 kreditaiPasauliniai klausimai (3 kreditai)ECN 201 Makroekonomika - 3 kreditaiLiteratūros perspektyvos (3 kreditai)LIT 102 Įvadas į literatūrą - 3 kreditaiVertybės ir etinis argumentavimas (3 kreditai)PHL 104 etika - 3 kreditaiEstetinis sąmoningumas ir kūrybinė išraiška (3 kreditai)ART 102 Vizualiojo meno ir kultūros vertybės II - 3 kreditaiKiekybinis argumentavimas (3 kreditai)MTH 126 Taikoma statistika - 3 kreditaiMokslas ir technologijos (3 kreditai)ENV 150 aplinkosaugos klausimai - 3 kreditaiPasaulio kultūros (3 kreditai)IST 315 Tarpkultūrinė komunikacija - 3 kreditaiNemokami pasirinkimai (12 kreditų)LIT 103 Kalbos - 3 kreditaiLietuvių kalbos komunikacijos - 3 kreditaiLIT 204 Amerikos literatūra - 3 kreditaiIST 100 Įvadas į pasaulines problemas - 3 kreditaiIST 215 Naujoji Europa - 3 kreditaiVerslo reikalavimai (55 kreditai)ECN 202 Mikroekonomika - 3 kreditaiACC 175 finansinė apskaita - 3 kreditaiACC 185 vadybinė apskaita -... [-]
Ispanija Community of Madrid
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The International University in Geneva

Verslo administravimo programa rengia studentus dirbti profesinėje ir vadybinėje pozicijoje pasaulinėje verslo aplinkoje. ... [+]

Verslo administravimo bakalauras (BBA) BSC (Hons) verslo vadyba (Plymouth universitetas)

Visi bakalauro studentai turi galimybę baigti du tarptautinius mokslo laipsnius: The International University in Geneva ir Plimuto universitetą, JK.

Verslo administravimo programa rengia studentus dirbti profesinėje ir vadybinėje pozicijoje pasaulinėje verslo aplinkoje.

Pagrindiniai privalumaiKurti reikiamus valdymo įgūdžius, kad galėtų veikti pasaulinėje aplinkoje.Geriausia išnaudoti unikalias galimybes, kurias siūlo jos vieta Ženevoje. IUG remiasi daugybe tarptautinių išteklių kalbėtojams, papildomiems fakultetams, tinklų kūrimui su tarptautinėmis organizacijomis ir sta... [-]
Šveicarija Geneva
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
German University of Technology in Oman

Šiuo metu turizmo pramonė yra viena didžiausių paslaugų pramonės pasaulyje; sudaro apie 10 proc. pasaulio darbo jėgos ir prisideda prie maždaug 6 proc. pasaulio eksporto. ... [+]

Šiuo metu turizmo pramonė yra viena didžiausių paslaugų pramonės pasaulyje; sudaro apie 10 proc. pasaulio darbo jėgos ir prisideda prie maždaug 6 proc. pasaulio eksporto. Turizmas turi daugelio tarptautinių paslaugų pramonės savybių; Omano ekonomikai jis yra unikalus, nes jis suteikia pagrindą gyvybingam ekonomikos diversifikavimui ir darbo vietų kūrimui, o tai yra labai konkurencinga, nes Omano unikalus turizmo produktas. Todėl ši programa suteiks jums verslo žinių ir įgūdžių, sutelkiant dėmesį į šį svarbų paslaugų sektorių. Programa taip pat atsižvelgs į turizmą per tvarumo prizmę; įgūdžių ir žinių suteikimas, užtikrinantis, kad šio sektoriaus augimas nebus visuomenės ar aplinkos sąskaita, o jų praturtinimas.... [-]

Omanas Muscat
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Didžiosios ir mažos įmonės turi galimybę dalyvauti pasaulinėse verslo įmonėse, tiek eksportuojant, importuojant, tiek tarptautinėje prekyboje, tiek gaminant ar kuriant pa ... [+]

Tarptautinė valdymo koncentracija

Didžiosios ir mažos įmonės turi galimybę dalyvauti pasaulinėse verslo įmonėse, tiek eksportuojant, importuojant, tiek tarptautinėje prekyboje, tiek gaminant ar kuriant paslaugų operacijas užsienyje. Tarptautinė laivų valdymo koncentracija praplečia jūsų žinias apie verslą, valdymą, rinkodarą, finansus ir ekonomiką pasaulinėje arenoje. Programa numato mokymus įvairioms valdymo ir verslo teorijoms bei įgūdžiams, susijusiems su tarptautinėmis operacijomis.

Kodėl studijuokite tarptautinį valdymą SHIP?

Tarptautinė vadybos koncentracija Shippensburg universitete papildo pagrindinę verslo mokymo programą kursais, kurie praplečia jūsų žinias apie verslą, valdymą, rinkodarą, finansus ir ekonomiką pasaulinei arenai, susipažįsta su įvairiomis pasaulio kultūromis, religijomis ir visuomenėmis. Užsienio kalbos mokėjimas yra pagrindinis tarptautinio valdymo reikalavimas. Nors studijuoti užsienyje nėra programos reikalavimų, labai rekomenduojama, kad tarptautinio valdymo studentai pasinaudotų studijų užsienyje galimybėmis ugdyti kalbos įgūdžius ir sustiprintų jų supratimą apie kultūros ir verslo praktikos skirtumus. Be to, kad galėtume įgyti aukštąjį išsilavinimą JAV firmose, mūsų absolventai priėmė vadovaujančių stažuotojų pozicijas užsienio dukterinių įmonių JAV, tokių kaip "BMW", "Royal Dutch Shell" ir "Unilever".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Shippensburg Harrisburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent College London

Kiekvienai organizacijai reikalingas efektyvus valdymas. Verslo vadybos bakalauras (Hons) su įkūrimo metais padės sukurti karjerą, turint globalių galimybių. ... [+]

PARSISIŲSTI PROSPEKTĄ

„Regent“ reiškia verslą

Kiekvienai organizacijai reikalingas efektyvus valdymas. Verslo vadybos bakalauras (Hons) su įkūrimo metais padės sukurti karjerą, turint globalių galimybių.

Jūs susidursite su pagrindinėmis sąvokomis tokiose srityse kaip žmonių valdymas, verslo teisė, rinkodara, strateginis valdymas, informacinės sistemos ir dideli duomenys, projektų valdymas, finansai ir inovacijos bei verslas.

Be to, baigę kursą gausite CMI 5 lygio lyderystės ir vadybos diplomą (reikia patvirtinimo), suteikiantį įspūdingą dvigubą apdovanojimą.

Verslo vadybos specializacijos

Mes taip pat kaip verslo vadybos bakalauras („Hons“) siūlome keletą specializacijų arba „ Pathways *, į kuriuos galite kreiptis:... [-]

Jungtinė Karalystė London
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School ŠVEICARIJOS EUROPOS VERSLO STUDIJŲ UNIVERSITETAS pradeda savo BSC verslo vadybos programą 2019/2020 mokslo metais. ... [+]

Alfred Nobel Open Business School ŠVEICARIJOS EUROPOS VERSLO STUDIJŲ UNIVERSITETAS pradeda savo BSC verslo vadybos programą 2019/2020 mokslo metais.

Mokymo trukmė: 2 semestrai

Įstojimo reikalavimas: Aukštosios mokyklos kvalifikacija ir darbo patirtis

Mokestis už mokslą: 2000 EUR / semestras

Mokymai teikiami internetu, skaitant paskaitas, vaizdo įrašus ir padedant konsultantams.

Mokymai rengiami anglų, rusų, vengrų kalbomis.

Kursas baigiamas disertacijos pateikimu ir gynimu.

Taikymas :

§ pateikti paraiškos formą... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 semestrai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
City University of London

Šio kurso metu jūs išmoksite dalykus, būtinus sėkmei sparčiai besikeičiančiame verslo ir organizacinio valdymo pasaulyje. ... [+]

Kas tai yra?

Jūs turėtumėte apsvarstyti bakalauro laipsnį (Hons) verslo vadybos kursuose, jei norite įgyti išsamios informacijos apie tai, kaip organizacijos dirba. Ne tik atsižvelgdamas į individualias verslo funkcijas kaip "silos", bet ir į tai, kad jos yra tarpusavyje susijusios. Tai puiku, jei galvojat apie konsultanto ar įmonės trikčių šalinimo įrankio karjerą.

Jūs gausite išsamų supratimą apie akademinę teoriją, kuri egzistuoja valdymo srityje. Bet tai tik pradžia. Jūs taip pat išmokysite taikyti teoriją faktiniam organizacijos veikimui.

Tikslai

Pasiruoškite keturvietę kelionę per verslo valdymo pasaulį. Jūs susisieksite su tema iš praktinių, profesinių, kūrybinių ir verslumo kryptys, suteiksite jums visiškai suapvalintą šiuolaikiniame versle būdingas disciplinas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Baigę ES bakalauro studijų programą, turite galimybę įgyti antrą kvalifikaciją: Tarptautinės verslo bakalauras (Hons), Roehampton universiteto (UoR) universiteto diplomas ... [+]

Suteikite dvigubą kvalifikaciją mūsų Šveicarijos miesteliuose.

Baigę ES bakalauro studijų programą, turite galimybę įgyti antrą kvalifikaciją: Tarptautinės verslo bakalauras (Hons), Roehampton universiteto (UoR) universiteto diplomas, mūsų Ženevos ar Montreux universitetuose. Bakalauro (Hons) tarptautinio verslo programa sujungia klasių teoriją su realaus pasaulio požiūriu. Dalyvių praktinė studijų programa yra pagrįsta integruotomis verslo temomis, tokiomis kaip rinkodara, ryšiai ir finansai. Studentai mokosi tinkamai analizuoti ir reaguoti į verslo pasaulio globalizaciją.

Trukmė: Septyni semestrai / treji metai (240 kreditų)

Vietos: Ženeva, Montreux... [-]

Šveicarija Geneva Montreux Vokietija Munich  + 1 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dongbei University of Finance & Economics

Pasaulinis valdymo institutas ... [+]

Pasaulinis valdymo institutas

Ateities galimybės

Šia programa siekiama parengti studentus karjerai, kuriems reikia pasaulinio verslo informavimo ir įgyti įgūdžių, reikalingų dirbti tarptautiniu mastu veikiančiose įmonėse ir organizacijose. Tai suteikia studentams daugybę galimybių, tiek moduliuose įgytų teorinių žinių pritaikyti, tiek išsamiau suvokti bendras problemas, kylančias tarptautinėje verslo aplinkoje. Tai ypač tinka tiems studentams, kurie domisi tarptautine prekyba, tarptautiniu verslu ir valdymu bei tarptautiniu žmogiškųjų išteklių valdymu ir rinkodara.

Pagrindiniai moduliaiTarptautinis verslo vadyba,Strateginis valdymas,Verslo etika ir įmonės atsakomybė,Verslo statistikos valdymo informacinės sistemos,Organizacinis elgesys,Žmogiškųjų išteklių valdymas,Kinijos profilisTarpkultūrinis palyginimas ir valdymas,Pagrindinis kinas klausytisVerslas kinų,Akademinė anglų kalba.Pagrindiniai fakto dalykaiPradžios datos: 2019 m. RugsėjisKurso trukmė: 4 metaiAmžiaus reikala vimas: 18 metų ir vyresniAkademinis atvykimo reikalavimas... [-]
Kinija Dalian
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Key West University

Verslo vadybos bakalauro laipsnis suteikia studentams praktinius įgūdžius ir žinias, reikalingas sėkmingai kurti karjerą įvairiose verslo aplinkose. ... [+]

Programos uždaviniai

Verslo vadybos bakalauro laipsnis suteikia studentams praktinius įgūdžius ir žinias, reikalingas sėkmingai kurti karjerą įvairiose verslo aplinkose.

Bendras dėmesys mokymo programoje suteikia programos absolventams aiškų supratimą apie tarpkultūrines verslo komunikacijos praktikas, be bendrųjų valdymo įgūdžių ir kompetencijų.

Programos apžvalga

Per visą verslo vadybos bakalauro studijų programą studentai išmoksta valdymo koncepcijas ir praktiką, reikalingą efektyviai atlikti keturias pagrindines valdymo funkcijas (planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę).

Studentai pritaikys savo žinias, kad išspręstų realius vidaus ir tarptautinius verslo klausimus, analizuodami verslo atvejus ir atlikdami projektines užduotis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jacksonville
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wright State University

Vadybos informacinių sistemų pagrindiniai traukiniai studentams karjeros sistemų analizės, verslo sistemų projektavimo ir informacinių technologijų valdymo. ... [+]

Programos aprašymas

Yra dvi didžiosios įmonės: valdymo informacinės sistemos ir tiekimo grandinės valdymas.

Vadybos informacinių sistemų pagrindiniai traukiniai studentams karjeros sistemų analizės, verslo sistemų projektavimo ir informacinių technologijų valdymo. Programa labai pabrėžia verslo ir organizacines studijas bei informacinių sistemų technologijas. Šios programos studentai studijuos verslo sistemų analizę, verslo sistemų projektavimą ir kompiuterių programavimą. Kitos programos techninės ir verslo sritys yra skirtos informacinių sistemų kūrimui, diegimui ir palaikymui įvairiuose organizaciniuose nustatymuose. Programa apima kursų darbą informacinių sistemų projektavimo ir tobulinimo metodikose, duomenų bazių valdymo sistemose, elektroniniame versle ir duomenų ryšiuose. Programa taip pat apima verslo apskaitos, finansų, rinkodaros, valdymo ir operacijų valdymo pagrindus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Dayton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Ar manote, kad save vaidinat svarbų vaidmenį sėkmingo prekės ženklo? Ar ieškote laipsnio, kuris padėtų jums išsiskirti iš minios su novatoriškomis gebėjimais valdyti pasa ... [+]

Ar manote, kad save vaidinat svarbų vaidmenį sėkmingo prekės ženklo? Ar ieškote laipsnio, kuris padėtų jums išsiskirti iš minios su novatoriškomis gebėjimais valdyti pasaulinį, nacionalinį ar vietos verslą?

Bakalauro verslo vadybos laipsnis Swansea University yra labiausiai įkurta vadybos mokyklos programa, žinoma, kad gamina aukštos kvalifikacijos ir komercinio mąstymo verslo vadovai. Absolventai pradėjo dirbti didžiausių pasaulyje prekių ženklų, įskaitant "Shell UK", "Marks"

Ji teikia įvairių sričių specialistų mokymo rinkodaros, operacijų valdymo, finansų, apskaitos, strategijos ir žmogiškųjų išteklių valdymo, taip pat specialistų neprivalomų modulių.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

University of Applied Sciences Europe suteikiama galimybė aktyviai formuoti savo studijas ir jūsų karjeros kelią. Priklausomai nuo jūsų asmeninių karjeros tikslų, jūs pas ... [+]

Kaip rytdienos vadovas, verslumo mąstymas ir veiksmai yra jūsų labiausiai vertingos priemonės. Sėkmingai baigta verslo administravimo programa yra jūsų bilietas į karjerą privačiame sektoriuje. Mūsų absolventai naudojasi geriausiomis darbo galimybėmis dėl praktinės patirties, kurią jie įgijo anksti. Per savo studijas bus užmegzti glaudžius ryšius su pramone ir įnešti vertingą projektą ir darbo patirtį į savo karjerą.

Europos University of Applied Sciences Europe inovacijų, praktinės patirties ir verslumo dvasia susitinka tarptautiniu mastu. Mūsų tikslas - padėti jums plėtoti visą savo individualų potencialą. Mes norime užtikrinti, kad jūs taptumėte į būsimąjį orientuotą jūsų pageidaujamos pramonės šakos vadovą.... [-]

Vokietija Iserlohn Berlin
Kovas 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba