Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Viešasis valdymas

Tie, kurie nori pagerinti savo karjeros perspektyvas ir išmokti naujų įgūdžių šiuos vidurinę mokyklą arba perkėlus į darbo rinką dažnai siekia bakalauro laipsnį. Skirtos padengti konkrečias temas, studentai gali paprastai baigti vieną iš šių laipsnių per ketverių metų laikotarpį.

Kas yra viešosios vadybos bakalauras? Kai mokiniai gauti laipsnį viešojo administravimo, jie greičiausiai turi tvirtą miestų planavimo, viešosios politikos ir valdymo. Kai kurie iš klasių mokiniai galėtų imtis padengti tokias temas, kaip viešosios politikos procesų, žmogiškųjų išteklių, statistinės analizės, viešiesiems subjektams valdyti, planavimo ir vystymosi. Studentai taip pat gali imtis klases problemų sprendimo, verslo vadybos, ekonomikos ir mokslinių tyrimų metodus.

Bakalauro ir viešojo valdymo, absolventai gali gauti gerai apmokamą profesinių pozicijas visuomenei ar nepelno sektoriuje.Kai varžosi dėl skatinimo, absolventai taip pat gali turėti geresnę galimybę gauti darbą, nes jų laipsnį.

Išlaidos labai smarkiai skiriasi nuo mokyklos į mokyklą viešojo valdymo programas. Nors mokslą dažnai didžiausias veiksnys, kad poveikis, kiek kainuoja gauti šią laipsnį, kiek laiko užtrunka baigti programą ir kur yra įsikūrusi mokykla, taip pat gali įtakoti kainą.

Su bakalauro laipsnį viešojo administravimo, absolventai gali tikėtis dirbti arba nepelno ar valdžios sektoriui. Pavyzdžiui, asmuo gali dirbti kaip vyriausybinė agentūra administratorius, ne pelno biudžeto analitikas, žmogiškųjų išteklių vadybininko, arba sveikatos priežiūros administratoriaus. Nors absolventai su šio laipsnio, gali būti skirta pradinio lygio pareigas, jie taip pat gali pasirinkti tęsti mokslus ieškant magistro laipsnius.

Nors kai kurie viešojo valdymo studentai pasirenka eiti į mokyklą dėl visu etatu, kiti nusprendžia eiti lankyti užsiėmimus visu etatu arba in-asmeniškai arba internetu. Pradėti taikymo procesą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Viešasis valdymas

Grand Canyon University

Viešojo saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo programos " Grand Canyon University " bakalauro laipsnis - tai bakalauro laipsnio užbaigimo programa, užtikrinanti teorin ... [+]

Viešojo saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo programos " Grand Canyon University " bakalauro laipsnis - tai bakalauro laipsnio užbaigimo programa, užtikrinanti teorinį ir taikomąjį studentų profesinį išsilavinimą, kartu užtikrinant aktualumą Tėvynės saugumo ir visuomenės saugos srityse.

Programa pabrėžia nelaimingų atsitikimų valdymo pagrindus, tuo pačiu užtikrinant tarpdisciplininį studijų planavimą ir valdymą. Kandidatai į laipsnį apima tuos, kurie dirba ar nori dirbti vienoje iš kelių sričių, įskaitant avarinį valdymą, priešgaisrinę apsaugą, skubią medicinos pagalbą, teisėsaugą, aplinkos apsaugą ir sveikatą bei kitas susijusias sritis. Programa pabrėžia mokslinių tyrimų metodologijos taikymą; bendravimo įgūdžių panaudojimas asmeniniame, profesiniame ir viešajame lygmenyse; ir profesinių įgūdžių bei žinių plėtra visuomenės saugos ir avarinio valdymo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas Albukerke Saulės miestas Skotsdeilas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba