Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Žiniatinklio dizaino technologijos

Koledžai ir universitetai suteikia bakalauro laipsnį tiems bakalauro studijoms, kurie baigia reikalaujamą akademinį kursinį kursą, atitinkantį jų discipliną. Bakalauras arba mokslų bakalauro laipsnis skiriamas daugeliui studijų sričių, iš kurių ne visos yra moksliškai pagrįstos. Daugelis yra nesusiję su mokslu ir apima įvairias mokymo programas.

Kas yra interneto dizaino technologijos bakalauras? Šio laipsnio bakalaureatai studijuoja sparčiai besikeičiančią naują žiniasklaidos pasaulį, nuo mobiliųjų technologijų iki virtualios ir papildytos realybės ir visko tarpusavyje. Programos paprastai yra skirtos plėtoti studento kūrybiškumą ir gebėjimą programuoti ir koduoti. Tikslas yra sujungti du, kad padėtų skatinti inovacijas ir technologijų plėtrą.

Bakalauro studentai kuria stiprius žiniatinklio kūrimo įgūdžius, įskaitant informacijos architektūrą ir vartotojo patirtį. Klasės metu įgytą problemos sprendimą ir organizacinę patirtį taip pat galima perkelti į kelias karjeros galimybes, taip pat naudingas asmeniniame gyvenime.

Daugelis žiniatinklio dizaino technologijų programų yra plačios, baigus moksleivius nuo trijų iki keturių metų, jei lankotės visą darbo dieną. Bendras mokymas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, ar studentas pasirenka studijuoti užsienyje, ar studijuoti internetu, ir jei darbas baigiamas numatytam laikotarpiui.

Tie, kurie įgyja žiniatinklio kūrimo technologijos bakalauro laipsnį, gali pradėti interneto dizainą ir skaitmenines komandas verslo pasaulyje ar kitose arenose, įskaitant ne pelno siekiančias organizacijas, vyriausybes ir pramogas, kaip interneto dizainerius, kūrėjus ar programuotojus. Absolventai gali rasti naudingą karjeros informacijos valdymo ar daugialypės terpės gamybos valdymą. Tipiški pavadinimai apima "front-end" kūrėją ir "UX" kūrėją. Absolventai gali glaudžiai bendradarbiauti su kokybės užtikrinimo tarnybomis arba vadovauti šioms tarnyboms.

Keletas kolegijų ir universitetų siūlo "Web dizaino technologijos" bakalauro laipsnį institutuose visame pasaulyje. Potencialūs mokiniai turi ir internetines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Žiniatinklio dizaino technologijos

European University Cyprus

Programos "Informacinės sistemos (" Web Technologies ") dėka studentai gali taikyti teorines sąvokas, skirtas realių problemų, susijusių su žiniatinklio / mobiliųjų ir in ... [+]

" Microsoft Information Systems / Web Technologies" programa suteikia studentams galimybę pritaikyti teorines idėjas, kad būtų išspręstos realios problemos, susijusios su žiniatinklio / mobiliųjų ir informacinių sistemų. Kursai apima informacinių sistemų principus, įskaitant projektavimą, įdiegimą ir saugumą, taip pat praktinę patirtį - rengiamų įvykių grafinių vartotojo sąsajų programų kūrimas, naudojant pramonės standartines priemones, integruojant duomenų bazių valdymo funkcijas, vertinant žiniatinklį ir elektroninę prekybą taikomųjų programų strategija ir poreikiai, padedanti studentams veiksmingai reaguoti į rinkos paklausą ir pramonės tendencijas.... [-]

Kipras Nikosija
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aalto University

Skaitmeninės sistemos ir dizainas moko specialistų įvairiose skaitmeninių sistemų srityse. Šis pagrindas suteikia jums kompetenciją inžinerinio projektavimo, taip pat pro ... [+]

Tyrimo tikslai

Skaitmeninės sistemos ir dizainas moko specialistų įvairiose skaitmeninių sistemų srityse. Šis pagrindas suteikia jums kompetenciją inžinerinio projektavimo, taip pat projekto planavimo ir valdymo, naudojant įrankius iš įterptųjų sistemų, valdymo teorijos ir signalų apdorojimo.

Pagrindinė apima tarpdisciplinines temas: elektros inžinerija ir automatika, informatika, ryšių mokslas, informacinis mokslas ir elektronika. Per šiuos tyrimus jūs įgysite patirties įvairiuose metoduose, apimančiuose matematiką, signalų ir sistemų bei elektronikos modeliavimą ir analizę.

Jūs įgis patirties sistemų modeliavimui ir analizavimui ir gerai suprasite plačią kompiuterių tinklų sritį. Jūs taip pat gausite profesinę patirtį, pritaikydami pritaikytus pramonės projektus ir verslumo ugdymą.... [-]

Suomija Espo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Full Sail University

Kiekvieną dieną yra naujų naujovės, kad internetas padaryti dar labiau integruotos į mūsų gyvenimą, ir visomis burėmis Web Design & Development studijų programą, moki ... [+]

Kiekvieną dieną yra naujų naujovės kad padaryti internetą net labiau integruotos į mūsų gyvenimą, ir Full Sail Web dizainas ir programavimas studijų programa, Mokiniai mokosi įrankius ir technologijas, reikalingas suprasti web dizainas ir kaip vartoti, kad žinios į profesinę karjerą kuriant interaktyvią interneto turinio įvairovė kalbą.

Web dizainas ir programavimas laipsnis apima tiek priekinę ir galutinio plėtrą. Jūs išmoksite koncepcija, kodu ir publikuoti savo standartais paremtą turinį formatais, įskaitant internetą, smartphonach ir tablečių įvairovė. Darbas šių projektų Galėsite išmokti keletą kalbų, naudojamų interaktyvus dizainas, tokių kaip HTML5, CSS, XML, ActionScript, JavaScript ir daugiau, siekiant sukurti gerai suapvalinti įgūdžių rinkinį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žiemos parkas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
20 - 29 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba