Oficialus aprašymas

BTEC HND Verslas

&nbsp

BTEC (Business Technology Inžinerijos taryba) Higher National Diploma (HND) yra specialistas su stipriu darbu susijusios pabrėžiant profesinio mokymo programa. Kvalifikacija suteikia išsamią skristi į pagrindinių sąvokų ir praktinių įgūdžių, reikalingų nacionalinio pripažinimo sektoriaus darbdaviams, leidžiančių progresavimą tiesiai į užimtumo ar tolesnis laipsnis.

&nbsp

HND Verslo studijos ir vadybos idealiai tinka tiems, kurie nori studijuoti pagal antrosios pakopos studijoms tapti geresni vadovai. Sėkmingas HND leidžia studentams tiesiogiai patekti į aukščiausio iki apdovanojimai laipsnių Britanijos universitetuose.

Jūs taip pat galite papildyti savo HND BA (Hons) Verslo vadybos arba rinkodaros laipsnių dauguma Jungtinės Karalystės universitetų.

&nbsp

Programos tikslai:

BTEC HND (Higher National Diploma) yra praktiškas ir profesinio mokymo programa, todėl puikios suprasti verslo ir valdymo pagrindinių principų. Sėkmingai baigė pirmą ir antrą metų su HND, studentai gali gauti bakalauro laipsnį užbaigti vieną metų BA (Hons) Verslo vadybos arba rinkodaros kursas per labiausiai JK universitete.

&nbsp

&nbsp

Sertifikavimas

Apie sėkmingą visų egzaminų, mokiniai apdovanojami, Edexcel BTEC) HND sertifikatą.

&nbsp

&nbsp

Kokios yra karjeros perspektyvos?

Studentai gauna diplomą iš Edexcel ir kai eiti siekti karjeros, įvairių įmonių.Studentai taip pat gali gauti laipsnį užbaigti vieną metų BA (Hons) bet kokio JK universiteto verslo vadybos arba rinkodaros kursas.

Peržiūrėti 2 daugiau kursų OPAL College London »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date