BTEC HND verslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BTEC HND Verslas

&nbsp

BTEC (Business Technology Inžinerijos taryba) Higher National Diploma (HND) yra specialistas su stipriu darbu susijusios pabrėžiant profesinio mokymo programa. Kvalifikacija suteikia išsamią skristi į pagrindinių sąvokų ir praktinių įgūdžių, reikalingų nacionalinio pripažinimo sektoriaus darbdaviams, leidžiančių progresavimą tiesiai į užimtumo ar tolesnis laipsnis.

&nbsp

HND Verslo studijos ir vadybos idealiai tinka tiems, kurie nori studijuoti pagal antrosios pakopos studijoms tapti geresni vadovai. Sėkmingas HND leidžia studentams tiesiogiai patekti į aukščiausio iki apdovanojimai laipsnių Britanijos universitetuose.

Jūs taip pat galite papildyti savo HND BA (Hons) Verslo vadybos arba rinkodaros laipsnių dauguma Jungtinės Karalystės universitetų.

&nbsp

Programos tikslai:

BTEC HND (Higher National Diploma) yra praktiškas ir profesinio mokymo programa, todėl puikios suprasti verslo ir valdymo pagrindinių principų. Sėkmingai baigė pirmą ir antrą metų su HND, studentai gali gauti bakalauro laipsnį užbaigti vieną metų BA (Hons) Verslo vadybos arba rinkodaros kursas per labiausiai JK universitete.

&nbsp

&nbsp

Sertifikavimas

Apie sėkmingą visų egzaminų, mokiniai apdovanojami, Edexcel BTEC) HND sertifikatą.

&nbsp

&nbsp

Kokios yra karjeros perspektyvos?

Studentai gauna diplomą iš Edexcel ir kai eiti siekti karjeros, įvairių įmonių.Studentai taip pat gali gauti laipsnį užbaigti vieną metų BA (Hons) bet kokio JK universiteto verslo vadybos arba rinkodaros kursas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, mag ... Skaityti daugiau

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, magistrantūros ir profesinių kursų IT, verslo, rinkodaros, apskaitos, Sveikatos ir socialinių reikalų priežiūra, Kelionės, Turizmas ir viešbučių vadyba kartu su profesiškai orientuotas anksto universitetų kursų spektrą, skirtą geriau parengti studentus laipsnių švietimo sąstingis. &nbsp Mes siekiame sukurti nepriekaištingą reputaciją teikiant kokybiškas mokesčių kursus, kad suteikia išskirtinę vertę už pinigus. Esame įsitikinę, kad galėtų tai padaryti, nes mūsų nepriklausomumas reiškia, kad mes kontroliuojame mūsų mokesčius. Tačiau, mūsų konkurencinga mokesčio tarifas yra ne kokybės sąskaita. &nbsp Kolegija yra įsikūrusi energingas, daugiatautės kultūros srityje Londone.Mes tikime, kad turime unikalią ugdymosi poreikių mokinių supratimą. Yra pastebimas šeimos atmosfera OPAL College London. Universitetų standartus, mes esame palyginti nedidelė švietimo bendruomenė, tačiau tai leis mums žinoti, kas mūsų mūsų studentų, kaip asmenų, vieną - kažkas, kurį aš manau, yra labai svarbus siekiant užtikrinti studentui 's aukštojo mokslo sėkmės. &nbsp Kolegija yra įdomus aplinkoje, kurioje gali susitikti naujų draugų, kur galima susitikti žmonės iš Britanijos, Kinijos, Azijos, Karibų jūros, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir kitur Europoje. Kultūra yra turtinga ir įvairi, su studentais, kad daugybė skirtingus požiūrius visose koledžo gyvenimo srityse. &nbsp Mes turime savitą akademinį etosą. Yra du punktai, visų pirma norėčiau, kad šiuo atžvilgiu.Pirma, esame kūrybingi mokymasis ir plėtros institucija, kurios mokymo strategijos, skirtos užtikrinti, kad mūsų studentai sėkmingai per savo studijas ir ateityje. Mes priimame "atvirų durų" politikos, darbo ir per žmonių skirtumų ir įvairovės klausimais dėkingi ir, kaip toks, yra individualus dėmesys ir diferenciacijos dėmesys. Antra, mes turime labai išvystytą ir patyrė pastoracinę priežiūros sistemą, kuri buvo prognozuojama kaip vienas iš raktų į mūsų sėkmės artimiausioje ateityje - mums rūpi visų mūsų studentais. Kvalifikacijų pasiekti per Opal College London mėgautis tarptautinį pripažinimą. Kvalifikacija, įgyta per OCL yra raktas į sėkmingą ir jaudinantis ateityje. Skaityti mažiau