Oficialus aprašymas

BTS, o antrasis ir trečiasis metais bakalauro skaitmeninio dizaino atliekami lygiagrečiai ir leidžia gauti dvigubą laipsnį, kurį suteikia Švietimo ir mokslo ministerija ir bakalauro International BTS valstybinis diplomas Grafinis dizainas, multimedija variantą.

Šis mokymas atitinka konceptualų ir semantinį mokymąsi, susijusias su ryšio (žinutė kokybę, aktualumą reiškia), plastiko (sudėtis, spausdinimas, grafika, spalva) ir technologiniai (INFOGRAPHIC kontrolės priemonė, žinios spausdinimo sistemos).

Ji sudaro skaitmeninį dizainerio darbo skaitmeninės ir interaktyvios dizainas palaiko: intranetas ir Internet, DVD grotuvas, mobiliųjų programų, kurti animacinis ar 3D ... Šis mokymas reikalauja privalomą stažuotės profesinėje aplinkoje, yra 6 savaites mažiausiai per komunikacijos agentūra ar grafinio dizaino studija projektavimo skaitmeninėmis bei interaktyviomis produktus.

Mokymo tikslas:

Tapkite skaitmeninis dizaineris kontroliuoti komunikacijos strategiją ir kurti produktus, apie žiniasklaidos ir įvairių skaitmeninių laikmenų.

įrašas reikalavimas: Atsižvelgdama jau padarė Atnaujinti taikomoji dailė (Manaa) arba mokymo metais taikomosios dailės.

sąlyga: Kūrybiškumas, įvairių sričių technologijų jautrumas, komunikabilumas, žinios apie IT aplinkoje ir programinės įrangos ( "Illustrator, Photoshop, Indesign), meno ir šiuolaikinės kultūros.

Sandoriai: nepriklausomas komunikacijos dizaineris skaitmeninio transliavimo, darbuotojas arba konsultantas padėjėjo meno direktoriumi reklamos agentūrų, studijos ar dirbtuvių grafinis dizainas skaitmeninio transliavimo.

Tolesni tyrimai: Greta atnaujinimo klasės ir BTS žinoma, AutoGraf siūlo patvirtinti lygiavertiškumo bakalauro skaitmeninio dizaino, kuris gali būti nukreiptas į meno direktoriumi grafinis dizainas, skaitmeninė kūrimo galimybe, RNCP Master kaip aš lygio (BOE, 2012/09/12).

Taip pat yra galimybė tęsti savo išsilavinimą valstybinėse mokyklose taikomosios dailės, dėl kurių atsiranda aukštojo diplomas taikomosios dailės (LMS) arba sujungtos lygiavertę universitetų kursus.

Liudijimas buvęs studentas BTS ir bakalauro Digital Design:

Tomas

"Po paruošimo metų nesėkmingo eksperimento BTS vaizdinės komunikacijos pakaitomis spausdinimo funkciją kitoje mokykloje, aš pradėjau dirbti per metus ir tada aš norėjau tęsti studijas į BTS vaizdinės komunikacijos, bet su multimedijos galimybe (kvailas "Hui BTS grafinio dizaino ir skaitmeninės žiniasklaidos komunikacijos variantas). Aš dvejojau tarp dviejų mokyklų, ir aš pagaliau pasirinko AutoGraf nes patalpos buvo didesnis ir labiau tinka prie taikomosios dailės. Jean-Pierre doute, galvos kintamosios AutoGraf, radau įmonę, kuri pasamdė mane profesionalų kontraktą, todėl aš įtraukė alternatyvią klasę. Mano globėjas mokėsi verslo penkerius metus AutoGraf BTS į vizualinės komunikacijos.

Aš priklauso nuo komunikacijos departamento, dirbu tiek svetainėje ir katalogą, vidinės komunikacijos žiniasklaida, aš sukūriau flash banerius, vizitines korteles, naujienas ... ir tt Tai puiki patirtis. AutoGraf, ji vystosi į džiaugsmingą atmosferą, ir tai yra daugiau profesionalių nei akademinio mokymo, profesinių garsiakalbiai buvimas mūsų pusėje yra labai formuojamasis. Seminarai yra labai įdomi, ji yra savarankiška ir nepriklausoma, dirba kaip agentūra, o kai pirmaisiais metais, naudos iš antrosios klasių mokinių patirtį. Šiandien mano tikslas yra integruoti internetinę skaitmeninių žiniasklaidos licenciją tuo Gobelins, toliau stiprinti šią sritį. "

Multimedijos Seminaras AutoGraf

Seminaras per savaitę bakalauro 2 ir 3 metų skaitmeninio dizaino dėl mobiliojo taikymo aplink riedlentė tema.

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Autograf »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date