Oficialus aprašymas

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimas ir prašymų logistikos ir transporto valdymo principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti sprendimus rinkodaros ir reklamos į transportavimo bendrovės ir reguliavimo aplinkos kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste transporto pramonę.

Studentai privalo turėti patirtį transporto pramonei, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir įvertinti patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas (Transportas valdymo) arba lygiavertė kvalifikacija ne į NKS lygmenį 6 su logistikos ir transportavimo, kaip pagrindinių modulių, kurią nustato statuso komiteto su 60% vidurkiu visose trečiosiose metų modulių ir 65% vidutiniškai kiekvienas iš Transnacionaliniai Logistika ir transportas.

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date