Oficialus aprašymas

BTech Žmogiškųjų išteklių valdymas

BTech Laipsnis yra skirtas suartinti studentus ir strateginiais klausimais organizacijos viduje, sutelkiant dėmesį į Advanced strateginis valdymas, pažangių darbo santykius, Advanced valdymo mokymą, sudėtingesnį personalo valdymas, organizacinė elgsena ir tyrimų metodika.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas žmogiškųjų išteklių valdymo arba lygiavertė kvalifikacija ne NQF 6 lygio, su žmogiškųjų išteklių valdymo, kaip pagrindinį dalyką, kaip nustatyta statuso komiteto su 65% vidurkį.

BCom Žmogiškųjų išteklių valdymas

Karjera

Žmogiškųjų išteklių specialistai, susijusius su darbuotojais susijusius klausimus organizacijose

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalūs ApS: 26
  • Anglų: 4 (50% +)
  • Matematika: 4 (50% +)
  • Matematinis raštingumas: Ne Priimtas

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

BCom pagyrimu žmogiškųjų išteklių valdymo

Programa dizainas ir turinys užtikrinti teorinių gylio ir pažangios praktinio taikymo, taip pat galandimo specifinė veiklos gerinimo įgūdžių derinys.

Pirmajame tyrime metus yra bendrinis studentai, o jų antrosios studijų metais gali specializuotis vienoje iš šių sričių studijų: žmogiškųjų išteklių valdymo, darbo santykių, arba Žmogiškųjų išteklių plėtra.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Potencialus studentas turi turėti tam BCom kvalifikacijos 6 NKS lygmenį arba NQF 7 lygyje su gamybiniu psichologijos ar žmogiškųjų išteklių valdymo, kaip pagrindinių modulių NKS lygmenį 6 arba NKS lygmenį 7 d. Modulį, analizės metodus ar statistinių metodų NKS lygmenį 6 arba NKS lygmenį 7 yra labai rekomenduojama. Prieiga prie interneto ir kompiuterio raštingumo yra privalomas. 65% vidutiniškai leis potencialus studentas kreiptis dėl pagyrimu žinoma.

Trukmė programos

Neakivaizdinės: 2 metai

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia N. MOODLEY / Telefonas: 27 (0) 11 559 2159 / Paštas: nmoodley@uj.ac.za

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date