Oficialus aprašymas

Po sėkmingo Nacionalinės diplomas, kandidatai gali, atsižvelgiant į taikomų programų nuostatus, užsiregistruokite bakalauro laipsnis technologijos (Bakalauro Technologiae -BTech). BTech reikalauja tolesnio vienerių metų studijų minimumą.

BTech laipsnis atitinkamoje studijų srityje bus suteikta kandidatams po sėkmingo visų teorinių reikalavimų.

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo kokybės vadybos principus.

Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti kokybės užtikrinimo sprendimus dėl KU vienetą, įmonės, taip pat reguliavimo aplinka kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos KU sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste kokybės užtikrinimo ir tobulinimo. Studentai privalo turėti patirtį KU funkciją, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką, ir įvertinti patobulinimus andinterventions jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.

Rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Privalomas studentas galės:

  1. Pademonstruoti išsamų supratimą ir įgijo žinių, reikalingų taikyti skirtingų kokybės valdymo sistemų, naudojamų šiandienos pasaulyje.
  2. Suprasti ir taikyti strateginį kokybės kontrolę, kuri reikia palaikyti kokybės vadybos sistemą ir nuolat gerinti kokybę organizacijoje.
  3. Analizuoti, parengti ir taikyti statistinius kokybės metodus, susijusius su pramonės ir kokybės sistemos įgyvendinimą.
  4. Nustatyti ir išspręsti kokybės susijusius klausimus per atvejų tyrimus ir praktinius aisiais.
  5. Taikyti kokybės audito metodus, kad besimokančiajam tapti atestuoto auditoriaus

Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai

  • Pareiškėjas privalo turėti National Diploma in operacijų valdymą, arba National Diploma: pramonės inžinerijos ar National Diploma: valdymo paslaugas arba lygiavertę kvalifikaciją ne į NKS lygmenį 6, kaip nustatyta pagal Statusas komitetas.
  • Taip pat skaitykite fakultetas Reglamento EB3.

Įgaliojimų mastas

Bakalauro Technologiae: kokybė bus suteikti studentams, kurie baigė visų privalomų modulių sėkmingai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date