Oficialus aprašymas

Statusui tikslas yra plėtoti studentų taikomi ir pažintinių kompetencijų įsigijimui, aiškinimo, supratimo ir pritaikymo logistikos principais. Studentas turi gebėti analizuoti ir paaiškinti strateginius sprendimus dėl logistikos operacijų padalinio ar įmonės kontekste, įvertinti ir interpretuoti išorinį poveikį sprendimams. Studentas taip pat turėtų būti suteikta galimybė pamąstyti apie jo / jos valdymo sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste logistikos operacijų ir valdymo. Studentai privalo turėti patirtį logistikos sektoriuje, siekiant kontekstualizuoti savo mokymąsi su jų verslo aplinką ir vertina patobulinimus ir intervencijas jie gali turėti įtakos jų darbo aplinkoje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Nacionalinė diplomas (logistika), arba nacionalinis diplomas (pirkimų valdymas) arba lygiavertė kvalifikacija ne į NKS lygmenį 6 su logistikos ir pirkimo kaip pagrindinių modulių, kurią nustato statuso komiteto su 60% vidurkiu visiems trečiųjų metų modulius, ir minimalus vidutiniškai 65% kiekvienos iš didžiųjų logistikos ir pirkimo.

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date