ba, žiniasklaidos tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Media Studies BA

&nbsp

Žiniasklaidą tiria žiniasklaidos nacionaline ir tarptautine situacija ir rengia jums patekti į pasaulinę darbo rinką ir turėti didelės įtakos. Šis laipsnis kursas suteikia jums galimybę ištirti daug įvairių aspektų, žiniasklaidos skyriaus, kuris yra klestinčios ir tarptautiniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų kultūrą. Be to, 2008 Nacionalinė Studentų apklausa davė studentų pasitenkinimą, ypač mūsų mokymo kokybės programos puikius rezultatus.

&nbsp

Kursas apima tiek teorinius ir praktinius modulius. Teorinis tyrimas skirtas žiniasklaidos institucijose, praktikos, vartotojų ir klausytojų, ir nagrinėja tokius klausimus, kaip vaizdo ir teksto kalba ir tarp žiniasklaidos ir galios santykių statybą.

&nbsp

Praktiniu lygiu, plėtoti įgūdžius žiniasklaidos tyrimų metodus, rašymo, skaitmeninės žiniasklaidos, multimedija, leidybos, radijo ir vaizdajuosčių gamyba. Prisijunkite prie mūsų puikias sąlygas, užtikrina, kad įgūdžiai, kuriuos atimti iš šio kurso bus gerai suderinta su profesinės praktikos reikalavimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2012

Apie mokyklą

Universiteto centras Peterborough &nbsp , Studijavimas laipsnio, gali reikšti, studentų skolų, tolsta nuo namų ir rasti savo kojas į keistą miestą, bet su universiteto centras Peterborough jūs don ... Skaityti daugiau

Universiteto centras Peterborough &nbsp , Studijavimas laipsnio, gali reikšti, studentų skolų, tolsta nuo namų ir rasti savo kojas į keistą miestą, bet su universiteto centras Peterborough jūs don 't turi toli nueiti ilgą kelią. &nbsp&nbsp Universitetas centras Peterborough atstovauja vieną svarbiausią plėtrą, suteikianti aukštąjį išsilavinimą Peterborough 's istorijos. Universitetas centras siūlo platų kursų, apimančių įvairių dalykinių sričių portfelį, ir mes greitai vystosi specializacijų pagrindinių sričių. Mūsų portfelis yra nuolat peržiūrimi ir atnaujinami, siekiant atsižvelgti į naujus poreikius ir siekius mūsų vietinėje rinkoje. &nbsp&nbsp Taigi, jei norite vietoj skaičiaus pavadinimas universiteto centras Peterborough yra vieta būti! Skaityti mažiau