Ir Apskaita ir finansai yra pagrindiniai komponentai draudžiant bet kokio verslo subjekto sėkmę. Mūsų laipsnis programa suteikia kiekvienam studentui su išsamių žinių apie apskaitos ir finansų srityje, taip pat praktinių įgūdžių, kurie abu yra būtini sparčiai kintančioje ir labai konkurencingoje pasaulio verslo. Tai, savo ruožtu, tada sukuria galimybes pažangos skaičių per visą spektrą organizacijų.

Programa grindžiama seniai ir gerai pripažintas pagrindines kompetencijas per Nepriklausomų koledže pristatymo ir aukščiausios kokybės Apskaita ir finansai mokslą. Tai palengvino stiprių sąsajų su pagrindinių profesinių apskaitos institucijų kūrimą; kaip rezultatas tai leido atleisti nuo asociacija privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų (ACCA).

BA taip pat suteikti galimybę studentams tobulėti ant prestižiškiausių podiplominių programų, tokių kaip magistrantūros. Apskaita ir finansų programos siūlomi Nepriklausomų College Dubline.

Be to, naujos ir besiformuojančios technologijos svarba pripažįstama ir į programos turinį per trijų etapų įtraukti.

Kitas svarbus aspektas programos yra tarptautinė vienas. Su vis internacionalizaciją per verslą labai svarbu, kad geriausia praktika tarptautiniu pripažįstamas ir įtraukti tinkamu būdu į studijų programų, tokių kaip šis.

Galiausiai praktikos svarba visiškai pripažino mūsų ryšius su profesionaliais institutų ir įmonių sektoriaus mastu. Tai iki dviejų mėnesių stažuotės ar praktikos komponentas turimą dalyvių įtraukimo palaikoma į programos trečiojo etapo.

Kas už kursas?

BA (Hons) Apskaita ir finansai rengia studentus Apskaitos ir finansų karjerą. Programa suteikia išsamią švietimo kiekybinių ir analitinių įgūdžių, reikalingų verslo ir iš apskaitos praktikos diapazone. Iš buhalterio vaidmuo dedamas į platesnę verslo kontekste pristatoma per verslo atitinkamų pasirenkant asortimentą

Ką mes siūlome

Kontekstas apskaitos ir finansų yra svarbi programos. Fondas medžiaga visoje verslo funkcinių sričių, pavyzdžiui, vadybos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių vadybos ir ekonomikos sudaro svarbią etapais Vieno ir dviejų programos. Ji taip pat apdraudžia dalyviai turi gerai suapvalinti požiūrį į verslo aplinką. Tai tada papildyta išsamią gydymo pagrindinių elementų apskaitos ir finansų iki aukšto profesinio lygio.

Visą programą priekinio krašto žinias per verslo spektrą atspindi naujausius pokyčius tiek teorijoje, tiek praktikoje yra integruota ir užtikrina atitiktį didžiausias profesinių standartų.

Reikalavimai

Pareiškėjai turi turėti dviejų aukštojo C3 "ir keturių eilinio lygio D3 s (įskaitant matematikos) arba ekvivalentas mažiausiai. Studentai pagal 23 metų sausio 1 d įvažiavimo metų turi kreiptis per CAO. Pareiškėjai, kurie yra daugiau nei 23 iki sausio 1 d įvažiavimo metus yra tinkamos įeiti į programą, kaip brandaus studento.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Independent College Dublin »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas