Read the Official Description

Šis laipsnis remiasi stipriu ekonomikos pagrindu, kad suteiktų jums išsamų supratimą apie tarptautinės verslo praktikos sudėtingumą.

Galinga karjeros platforma

Absolventai, kurie jungia tarptautinio verslo ir finansų patirtį su stipriomis analitinėmis gebėjimais, yra labai paklausūs visame pasaulyje. Labai specializuota ir sutelkiant dėmesį į jūsų įsidarbinimo galimybes, mūsų BA (Hons) tarptautinis verslas ir finansai yra sukurta, kad padėtų jums kuo geriau pasinaudoti būsimomis galimybėmis.

Mūsų yra akademiškai sudėtinga mokymo programa, orientuota į tarptautinės finansų rinkų verslo dimensiją, bet taip pat atspindi visą spektrą kontekstų, per kuriuos organizacijos veikia visame pasaulyje. Jūs gausite išsamių žinių apie pagrindinius ekonominius, finansinius, teisinius ir kultūrinius veiksnius, formuojančius tarptautinį verslą šiandien.

Mes plečiame savo galimybes taikyti ekonominę analizę ir aprūpiname jums visus perkeliamus įgūdžius, kuriuos tikisi pirmaujantys darbdaviai, nuo problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo iki mokslinių tyrimų ir konsultacijų.

BA (Hons) Tarptautinis verslas ir finansai taip pat siūlo pasirinkimą ir lankstumą, taip pat įvairius neprivalomus modulius finansų, apskaitos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, įmonių ir logistikos temomis. Tai leidžia jums sukurti laipsnį, kuris atspindi jūsų karjeros siekius ir užtikrina, kad galite prisitaikyti prie greitai kintančių įdarbinimo galimybių modelių.

"Bloomberg" finansų rinkų laboratorijos darbo patirtis

Mes bendradarbiaujame su "Bloomberg", pasaulio verslo ir finansinės informacijos lyderiu, kad suteiktume prieigą prie realaus laiko duomenų, kurie informuotų ir praturtintų jūsų studijas.

Mūsų įspūdingoje naujoje "Bloomberg Financial Markets Lab" galite panaudoti tą pačią informaciją ir technologijas, kurias naudoja finansų specialistai visame pasaulyje. Jūs dirbate su naujausiais duomenimis apie įmones ir finansų rinkas, režisieriaus profiliais ir dabartinių "Bloomberg Intelligence" analizių duomenimis. Laboratorija taip pat yra ideali priemonė gilinti supratimą apie prekybines grindų veiklą.

Jūs gausite naudos iš "Bloomberg" specialistų mokymų ir prieigos prie jų pagalbos tarnybos. Taip pat galite dirbti "Bloomberg" rinkos koncepcijų sertifikate, kad pridėtumėte savo įgūdžių rinkinį.

Atkreipkite dėmesį į mūsų darbdavių partnerystes

Mūsų bendradarbiavimas su regioniniais, nacionaliniais ir tarptautiniais darbdaviais padeda išlaikyti jūsų studijas naujausią ir aktualią. Jūs gausite įkvepiančių svečių paskaitų, realių atvejų studijų ir praktinių konsultacijų projektų.

Mes taip pat siūlome jums daugybę galimybių eiti į darbą arba stažuotę - namuose ar užsienyje - nuo dviejų iki trejų kursų. Tai apima ne trumpesnį kaip trijų mėnesių vasaros stažuotę arba ne ilgiau kaip vienerių metų trukmės stažuotę. Galite pasinaudoti mūsų ryšiais su tokiomis profesinėmis organizacijomis kaip PwC, DHL, CPA Australija ir Direktorių institutas, kad galėtumėte konkuruoti dėl tarptautinių galimybių įsidarbinti.

Visą paramą ir gaires galite rasti, kad galėtumėte rasti tinkamą galimybę suderinti savo karjeros siekius ir interesus. Per savo laiką darbo vietoje gausite vizitus iš globėjo, kuris stebės jūsų pažangą.

Išplėskite savo pasaulinę perspektyvą

Mes taip pat raginame jus praleisti laiką studijuoti užsienyje, kad galėtumėte pamatyti tarptautinį verslą ir finansus iš skirtingų perspektyvų. Galite pasirinkti mokytis vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų semestrui ar metams, paprastai į savo studijų antrą etapą. Arba galite pasimėgauti tarptautinio tyrimo skoniu, prisijungdami prie vieno iš trumpos apsilankymų užsienyje, kurį organizuojame kiekvienais metais.

Dėmesys savo ateitimi

Sukurta siekiant pagerinti jūsų įsidarbinimo galimybes, mūsų "Futures Award" sistema padės sustiprinti savo CV, parodydama savo universalumą, profesionalumą ir lyderystės potencialą.

Galite pasirinkti dirbti siekiant šio papildomo apdovanojimo kartu su savo laipsniu. Tai atspindi bet kokią papildomą karjeros plėtrą, kurią vykdote, nuo tinklų kūrimo iki konsultavimo.

"Futures Award" veikla galėtų apimti seminarus, skirtus CV dizainui ir tobulinimui; kurti interviu metodus; pasirengimas vertinimo centrams ar psichometriniams tyrimams; dalyvauti tinklo renginiuose; arba vadovaujantis mažu projektu studentų visuomenėje ar savanoriškai.

Skirtas jūsų įsidarbinimo galimybėms

Mes esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo akademines studijas, plėtoti perduodamus įgūdžius ir pasiruošti karjeros sėkmei.

Mūsų specialiai sukurta asmeninė dėstytojų sistema yra išskirtinė šio kurso bruožas. Indukcinės savaitės metu susipažinsite su savo asmeniniu dėstytoju ir kasmet turėsite bent tris numatytus susitikimus su jais. Jie padės planuoti savo asmeninę ir karjeros plėtrą, taip pat padės jums dirbti "Futures Award".

Jūs taip pat įkvėpsite ir motyvuojate mūsų patyrusi mokymo komanda, turinti didelę patirtį tarptautiniame versle ir finansų srityje. Jie yra žinomi savo mokslinių tyrimų patirtimi, plačiai paskelbdami apie kai kuriuos iš didžiausių problemų, turinčių įtakos pasaulio verslui šiandien.

Gyva mokymosi patirtis

"Derby" verslo mokykla pritraukia studentus iš viso pasaulio, todėl galite dalintis idėjomis apie tarptautinį verslą iš skirtingų pasaulio perspektyvų įvairiose mokymosi bendruomenėse.

Taip pat galite prisijungti prie vienos iš universiteto daugybės visuomenių, tokių kaip Ekonomikos, prekybos ir investicijų draugija, Verslo ir verslumo draugija ir Derbio universiteto verslininkų tinklas (DUNE).

Kai kurie studentai netgi pasirenka kelti savo profesionalų profilį prestižiniuose konkursuose. 2016 m. Gruodžio mėn. Mūsų komanda surinko du pagrindinius "University Trading Challenge" apdovanojimus, išreiškiančius savo sąmatas su kitais studentais ir magistrantų studentais iš pirmaujančių institucijų visoje šalyje.

Kaip jūs išmoksite

Tikrojo pasaulio mokymasis yra šios programos pagrindas. Pagrindinis dėmesys skiriamas tikroms verslo ir organizacinėms problemoms spręsti.

Mes naudojame įtikinamą interaktyvių paskaitų, ekspertų pranešėjų, problemų sprendimo seminarų, grupinio darbo, grupinių diskusijų, praktinių seminarų, atvejų analizės analizės, kompiuterinių laboratorijų darbo ir praktinės analizės derinį. Per savo studijas taip pat bendradarbiausite su įmonėmis ir išorės ekspertais.

Galite rasti sau kurti strateginius dokumentus, kurti tarptautines verslo ataskaitas, pristatyti prezentacijas ir vaizdo įrašus, arba analizuoti "Bloomberg" informaciją tarptautinėse rinkose ir organizacijose.

Kursų pradžioje jūs gausite naudos iš mūsų mokymo komandos esminės krypties. Kalbant apie savo studijų pažangą, tikimasi, kad dirbate labiau savarankiškai, prisiimsite didesnę atsakomybę už savo mokymąsi, bet visada pasitelkę savo dėstytojų paramą ir patarimus.

Kaip vertinami

Mūsų vertinimo strategija sukurta siekiant užtikrinti, kad galite nustatyti problemas, nuspręsti, kaip surinkti ir analizuoti įrodymus, pagrįsti išvadas, pagrįstas tais įrodymais, ir pateikti savo išvadas įvairiais bendravimo būdais.

1 stadijoje mes naudojame įvairius kompiuterinius įvertinimus, kurie padės įvertinti jūsų mokymosi lygį ir konstruktyviai atsiliepti. Kai kurie moduliai apima tradicines esė ir verslo ataskaitas, taip pat atskirų ir grupinių užduočių mišinį. Jūs taip pat bus skatinamos išlaikyti atspindinčią portfelį.

2-ojoje stadijoje yra papildomi jūsų individualaus ir grupinio darbo bei jūsų pranešimo rašymo įgūdžių įvertinimai. Tikimasi, kad "Bloomberg" sukurs profesionalios analizės patirtį per duomenų išieškojimą ir kiekybinę analizę. Tai atsispindi kompiuteriuose, portfeliuose ir ataskaitose, taip pat transliuojamame interviu.

Trečiame etape jūs įvertinsite savo tyrimų, analizės ir konsultavimo įgūdžius pasaulinėje verslo, ekonomikos ir finansų kontekste.

Su kuo susitiks

Derbyje jūs atrasite draugišką ir palaikančią mokymosi bendruomenę, kurioje yra mažų klasių, kuriose gausite patarimų "vienas su vienu".

Jums mokysis entuziastingos komandos, turinčios patirties visose verslo srityse ir kurių moksliniai tyrimai praturtins jūsų mokymąsi. Juos remia pramonės ekspertai, įskaitant mūsų bankų ir finansų ekonomikos vizitą profesoriaus profesorių Trevorą Williamsą, kuris yra "Lloyds Bank PLC" vyriausiasis ekonomistas.

Jūsų programos lyderis Dr Eugene Michaels yra taikomuoju ekonomistu. Eugene vadovauja įvairioms Derbio verslo mokyklų programoms ir atliko pagrindinį vaidmenį kuriant mūsų dabartinę daugiadalykių tarptautinių verslo programų rinkinį, turinčią stiprią ekonominę svarbą. Jo dėmesys skiriamas studentų skatinimui taikyti ekonominius argumentus ir kritinį mąstymą. Jo akademiniai interesai yra orientuoti į elgesio ekonomiką ir jų pasekmes asmeninei finansinei gerovei (ypač pensijoms) ir elgesio įžvalgoms taikant makroekonomikos ir verslo politiką. Jis yra "Derby Business School" mėnesinio ekonominio biuletenio bendrasautorius.

Mokymo valandos

Kaip ir dauguma universitetų, Derby universitete dirbame išplėstines mokymo valandas, todėl kontaktų su savo dėstytojais ir dėstytojais metu galite būti bet kuriuo metu nuo 9 iki 21 val. Jūsų tvarkaraštis bus perduodamas po įrašymo į kursą.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by University of Derby College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline