Read the Official Description

Aukštos kokybės verslo specialistas turi patenkinti didelius lūkesčius. Mūsų naujoji BA (Hons) verslo apskaita ir finansai suteikia jums universalumą, lankstumą ir plačią žinių bazę, kad atitiktų tuos lūkesčius.

Jūs sumaišysite griežtą finansinės ir valdymo apskaitos pagrindą su verslo strategija ir gebėjimu vadovauti organizacijai. Tai galinga kombinacija, skirta jums pažinti bet kurią šiuolaikinio verslo šaką - bet kurioje pasaulio vietoje.

Profesinė perspektyva

Jūs dirbate profesionalių apskaitos specialistų kvalifikacijos įgijimo srityje, kaip savo BA ("Hons"), pavyzdžiui, "Chartered Institute of Management Accountants" (CIMA), viena iš didžiausių pasaulyje apskaitos įstaigų ir Chartered Certified Accountants Association (ACCA) Verslo apskaitos ir finansų kursai.

Jūs taip pat gausite praktinės patirties su naujausiomis profesionalių duomenų ir informacijos paslaugomis, įskaitant "Bloomberg" ir specialiąja apskaitos programine įranga.

Laikyti tai tikra

Patirtis skaičiuojama. Turėdami metų trukmės pramoninę praktiką ar vasaros stažuotes, siūloma kiekviena galimybė kurti savo įgūdžius, tinklus ir profesionalų profilį.

Mes užtikrinsime, kad galėsite prisitaikyti ir pasiekti pasikeitus verslo pokyčiams. Jūs praktikuojate savo įgūdžius sprendžiant realias problemas realioms organizacijoms. Vietos darbdaviams atliksite konsultacinius projektus, kad galėtumėte suvokti, ką reiškia verslo gyvenimas.

Pirmyn mąstymas

Profesionaliai kvalifikuotas ir patyręs pramonės sektorius, mūsų mokymo komanda nuolat informuos jus apie naujausius įvykius, formuojančius šiuolaikinį verslo pasaulį.

Jie aistra apie savo dalykus ir įtakingi savo tyrimuose. Mokysitės iš akademikų, kurie vadovauja tokioms sritims kaip strateginės vadybos apskaita, finansų kontrolė, smulkaus verslo valdymas ir apskaitos etika.

Kaip mokysi

Be pasirinktinių galimybių įsidarbinti, kai studentai dirba realiose organizacijose iki vienerių metų, siekdami išplėtoti savo praktinius įgūdžius ir patirtį, studentai taip pat baigia profesionalaus konsultavimo projektą su tikruoju darbdaviu trečius metus, įgiję įgūdžių tai padaryti savo Antri metai. Šiuose verslo apskaitos ir finansų moduliuose įgyjami įgūdžiai padeda įrodyti savo galimybes darbdaviams ir yra naudojami studentams įrodyti savo gebėjimus net atliekant interviu vaidmenis. Mes turime daugybę verslo bendruomenės svečių, kurie dirba su mumis, kad suteiktų puikias galimybes Derbio universiteto studentams.

Kaip jūs vertinate

Yra daug vertinimo metodų, naudojamų BA (Hons) verslo apskaitos ir finansų laipsnį. Pirmajame etape mes naudojame įvairius kompiuterizuotus įvertinimus, kurie padės įvertinti jūsų mokymosi lygį. Šie vertinimai suteikia jums atsiliepimų apie tai, kaip jūs darote, kad tai padėtų jums mokytis konstruktyviai. Kituose moduliuose pateikiamos esė ir ataskaitos. Antrame ir trečiame etape jūs vertinsite daugiausia egzaminus, bet ir esė, verslo ataskaitas, projektus ir pristatymus.

Kaip tau palaikoma

Mes didžiuojamės savo asmeniniu ryšiu, o tai reiškia, kad kiekvienais metais yra metų lyderis, ir visi studentai turi asmeninį dėstytoją, kurio tikslas yra užtikrinti, kad iki programos pabaigos kiekvienas mokinys pasiektų to, ko reikia pasiekti, kad būtų imtasi tolesnio žingsnio ar tai būtų įdarbinimas ar tolesnis mokymasis.

Mokymo valandos

Kaip ir dauguma universitetų, Derby universitete dirbame išplėstines mokymo valandas, todėl kontaktų su savo dėstytojais ir dėstytojais metu galite būti bet kuriuo metu nuo 9 iki 21 val. Jūsų tvarkaraštis bus perduodamas po įrašymo į kursą.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by University of Derby College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Deadline
By locations
By date